Renault Megane 2004 - nefungujú ostrekovače

Diskusia ohľadne vozidiel značky Renault

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Andyy32
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 04.05.2010 18:16
Zdieľať na Facebook

Renault Megane 2004 - nefungujú ostrekovače

Príspevok od používateľa Andyy32 »

dobry nevie mi niekdo poradit mam megana a nejde mi ostrekovac ani jeden ani v predu ani v zadu na okne je to 2004r.v. neviem ci je to v poistke a ked ta neviem kde sa nachadza alebo niejaky sistem ako si to mozem zistit sam voda v nadrzke je
Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Atlas »

Dobrý, dobrý...

V prvom rade sú poistky (riešilo to môj problém), poprípade pozrieť, či ti neodišlo čerpadlo...

Ak tieto základné veci nedokážeš spraviť sám, zavolaj si na pomoc suseda alebo niekoho, kto má doma aspoň multimeter...

P.S: Predpokladám, že návod k tomu autu neexistuje...?
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

[img]http://imgupload.sk/images/b/p/bpmiskah7qfmdlr8bt84_thumb.png[/img] [img]http://imgupload.sk/images/j/5/j53bfc9xv5cgz15y7qtx_thumb.png[/img]


Poistku zmerať, nielen pozrieť okom! Ak bude dobrá tak sa zamerať na motoček - umiestnený je na nádržke za plastovým podbehom kolesa...
hipisko
Príspevky: 1454
Dátum registrácie: 17.05.2009 23:09
Bydlisko: Alzbetin Dvor
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hipisko »

A ked nepojde motorcek tak nemenit bezhlavo ale si najprv premerat ci k nemu vobec ide stava
Autosas
Príspevky: 56
Dátum registrácie: 06.04.2011 16:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Autosas »

Mozno blba otazka a vrci motorcek alebo nie.Lebo casto motorcek vrci ale voda nestrieka staci rozobrat ten ventil co pusta do predu a do zadu obrusit gumicku ta spuchne a potom nejde voda nikde.Ale ak nevrci tak chyba bude inde.
Sonnyke
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 20.01.2011 00:03
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sonnyke »

Pokial to nie je poistka, tak to pravdepodobne bude cerpadlo, pripadne na starsich meganoch to moze byt skratovany kabel
lukas750
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 03.05.2015 13:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukas750 »

Mal som tiež problem s ostrekovačmi motorček fungoval, hadičky upchate neboli nadržka plna a neostrekovalo. Vytiahol som trisky ktore rozstrekuju vodu na sklo umyl som ich nechal uschnut a ihlou som sa snažil dostať z nich bordel von nakoniec sa mi podarilo z nich dostat niečo čo tam bolo navyše bolo to niečo ako žmolky z textiku proste bordel ktory to upchaval a zase mi to krasne funguje
Napísať odpoveď

Návrat na "Renault fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných