Renault Megan classic 97 1.4 e 55kw

Diskusia ohľadne vozidiel značky Renault

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

jurajko89
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 03.01.2016 16:40
Zdieľať na Facebook

Renault Megan classic 97 1.4 e 55kw

Príspevok od používateľa jurajko89 »

zdravim ..rozpadol sa mi silenblok pod motor vpredu a motor mi nasledne pricvakol hlinikovu trubku a vytiekol mi olej do posilnovaca riadenia ...servo vrzga ked ze uz je na sucho...nema niekto skusenosti stymto?...potreboval by som zohnat novu trubku, nahodou to niekto doma nedrzi?
dudulik
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 15.01.2009 13:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dudulik »

@jurajko89 najprv bx som asi pozrel, ci je vôbec auto zdrave zospodu... lebo rozpadnuty silentblok motora je znakom, ze to auto ma dobre casy asi za sebou.
I ked 1,4 motor je nezmar.
Ty behas na suchom serve??? to uz snad ani trubku nemusis zhanat (staci odpojit remen, ak nie je spolocny pre ine casti)...a ten motor je lahky, tam servo nie je nutne ak nemas geometriu na gulas.
Popozeraj srotoviska alebo firmy, ktore predavaju pouzite ND. Alebo burza Renault.

Este ma napadlo - chod na CZ alebo SK vyslovene Renault forum. Myslim ze hladas dost specificku vec, ale verim, ze nebehas na suchom serve..
jurajko89
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 03.01.2016 16:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jurajko89 »

nazdar dik za odpoved...problem je uz davnejsie vyrieseny...neslo o tlakovu hadicku tak ze sa len vymenila prasknuta hlinikkova za obycajnu hadicku na ropu...silentblok vymeneny...plus bola tam ohnuta cela poloos a prasknuta manzeta na homokinetickom tak sa menilo aj to...auto sluzi ako traktor :D tak preto vyskakuju taketo zavady...
dudulik
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 15.01.2009 13:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dudulik »

V r. 1994 som v Taliansku videl traktor Fiat (original), tak preco by nemohol byt aj Renault :)

Ale ze na traktor... no comment :) je pravda, ze ta 1,4 je pruzina. A je to absolutne jednoduchy motor.

Pokial je to netlakova hadica, tak OK. Len ma zamrazilo, ze s tym behas nasucho :) beriem spat.
Napísať odpoveď

Návrat na "Renault fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 10 neregistrovaných