Renault Clio

Diskusia ohľadne vozidiel značky Renault

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Lukas1999
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 23.07.2017 19:05
Zdieľať na Facebook

Renault Clio

Príspevok od používateľa Lukas1999 »

Zdravim vas chcem sa spytať kto ma ake skusenosti a čo by mohlo byť na chub... mam auto renault clio 1.2 benzin 1998rok. Vec je take že som išiel do kopca jednotkou a niečo mi puklo v motore ako ked flaška plastova sa vystre a ale potom som zistil že auto nereaguje iba stoji a ani nezhasne ked je na jednotke a pustim spojku... mozem radiť rychloti pohode ale auto za nehybe ked ma tahal kamarat domou tak tachometer ukazoval iba 20kmh... a doma sme dali na zdvihak jednu stranu zaradil som jednotku a koleso sa iba trochu pohlo a potom nič a druhe koleso sa nehybe vobec tak či to bude spojka alebo 1000hran neviem poradte mi
Lukas1999
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 23.07.2017 19:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Lukas1999 »

Tak na lavej strane koleso zabralo kusom poloos sa točila a tie klby sme nepozerali
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Neviem či to má ten medzikus s tisíchranom na výstupe prevodovky do ktorého je napichnutá poloos.
Večný problém u Renaultu, ide len o to či to mám aj Clio 1.2
Je to vždy na pravej strane = spolujazdcova. Ak to tam je treba to kúpiť nové nie z vrakáču ošlahané, nie je to drahé
[img]http://aws-cf.caradisiac.com/prod/uploa ... g_0598.gif[/img]
Lukas1999
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 23.07.2017 19:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Lukas1999 »

Hej aj kamarat mi povedal že to bude asi homonklb ale tak uvidime dnes to dam do servisu zatiahnuť a oni už najdu chybu
lorak777
Príspevky: 1617
Dátum registrácie: 21.03.2015 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lorak777 »

Mal by to byt ten tisichran,ved na zdvihaku by videli homokin.klby a tam by sa rozletela ta gumena gata a vytiekla vazelina....ten tisichran nie je pocut,len sa pretoci a je po nom...
Napísať odpoveď

Návrat na "Renault fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných