Renault Clio Sport II - odvzdusnenie

Diskusia ohľadne vozidiel značky Renault

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Mirec8684
Príspevky: 237
Dátum registrácie: 30.07.2013 13:12
Zdieľať na Facebook

Renault Clio Sport II - odvzdusnenie

Príspevok od používateľa Mirec8684 »

Ahojte,chcel by som vas poziadat o pomoc s nasledovnym problemom. Auto je Renault Clio Sport 2, dopredu sa davali 4 piesty komplet kotuce+strmene, vyhadzovalo sa abs komplet,menil sa hl.brzd.valec za o nieco vacsi,pancierove hadice+ocelove trubky, hydraulicka rucna brzda s obmedzovacom (obmedzovac na plno otvoreny dozadu) Odvzdusnoval som cely system, daval som pozor, aby sa "nepreslapil" brzd.pedal, bublinky zo strmenov nejdu ani vzadu ani vpredu, odvzdusnoval som aj "samospadom" aj stlacanim pedalu pomocou druhej osoby. Problem je, ze padela ide (vypnuty motor) na podlahu pomaly, vobec po napumpovani nestvrdne a hl.br.valec vydava pri stlacani pedalu, take kviliace, piskotove zvuky. Odvzdusnoval sa aj priamo hbv, netesnost nikde nie je. Moze byt spatny hbv (je novy)?
martincichy
Príspevky: 5446
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

vyber vonku hlavny brzdovy valec - demontuj ho z posilovaca, odpoj od tycky a skontroluj, ci je suchy. ak bude, rozober ho a skontroluj zvnutra, ci nie je nahodou zvnutra hrdzavy, alebo inak poskodeny.

predpokladam, ze trubky, pancierove hadice su 100% tesné a neprepúšťajú, piesty detto.
Napísať odpoveď

Návrat na "Renault fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných