Range Rover - servis v okolí Žiliny

Sekcia slúžiaca na odbornú analýzu problémov

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

rendula
Príspevky: 94
Dátum registrácie: 08.12.2012 15:12
Zdieľať na Facebook

Range Rover - servis v okolí Žiliny

Príspevok od používateľa rendula »

Dobrý deň,vie mi niekto poradiť odborníka na značku Range Rover v okolí Žiliny ? Ďakujem
rudolfo63
Príspevky: 9941
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Re: Range Rover - servis v okolí Žiliny

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

...zdar,v ZA je priamo aut.servis pre Rovery...,zalezi,čo vlastne chces robit na aute...
jasnelka
Príspevky: 61
Dátum registrácie: 15.10.2014 12:02
Zdieľať na Facebook

Re: Range Rover - servis v okolí Žiliny

Príspevok od používateľa jasnelka »

sused z BA ma 2x zanovne Range Rover (Sport a Evoque) a obe servisuje v Autostyl TN. Je celkom spokojny , vzdy sa odtial vrati na nejakej peknej predvadzacke ked tam auto nechava, naposledy novy Defender. Ale ked niekedy z neho vypadne cena, tak odpadavam.

Tu je zoznam servisov v CZ/SK z LandRover fora, doporucujem sa tam zaregistrovat
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... li=1#gid=0

P.S. pri jazdenom Range Roveri plati poucka o opici a bananoch dvojnasobne. Ako su to pekne auta, o tom ziadna....teda pokial jazdia.
leonNL
Príspevky: 1240
Dátum registrácie: 16.09.2009 16:05
Zdieľať na Facebook

Re: Range Rover - servis v okolí Žiliny

Príspevok od používateľa leonNL »

To je sice pekne, ze ste mu napisali kontakty na oficialne servisy, ale tie si myslim vie najst na nete aj sam zadavatel. Skor mam pocit, ze hlada nejakeho garazmajstra specializujuceho sa na Range Rovery.
Hrdym majitelom:

W219 CLS63AMG 2010

W211 E55AMG 2005
leonNL
Príspevky: 1240
Dátum registrácie: 16.09.2009 16:05
Zdieľať na Facebook

Re: Range Rover - servis v okolí Žiliny

Príspevok od používateľa leonNL »

By si sa cudoval kolko sikovnych ludi je po slovensku s paradne vybavenymi dielnami, ktori sa rozumeju viac ako v autorizakoch. Osobne takeho poznam a mam, ktoremu volaju z autorizaku ked si nevedia rady. Ja praveze som odporcom autorizakov, kde sa chalani vyuceni za pekarov cukrarov pretlacia len vdaka znamostiam, odflakaju si tam 8 hodin samozrejme s hlavou niekde uplne mimo, nehovoriac o kradnuti dielov, driftovani po dvore na zakaznikovom aute atd atd, co pribehov by som vedel porozpravat, a to len z jedneho autorizaku… Takze u mna 100-krat radsej sikovny a poctivy sukromnik ako znackova peciatka v serviske…

PS: ked majitelia vzacnych jazdeniek, ktorych cena sa pohybuje medzi 100-150tis (cena jazdenky, nie noveho!), radsej pristavia svojich milacikov ku garazmajstrovi ako do autorizaku, snad svedci o niecom…
Hrdym majitelom:

W219 CLS63AMG 2010

W211 E55AMG 2005
Lipo46
Príspevky: 82
Dátum registrácie: 24.04.2007 16:22
Zdieľať na Facebook

Re: Range Rover - servis v okolí Žiliny

Príspevok od používateľa Lipo46 »

LeonNL hej to je pravda. Kopec garazmajstrov vzisla z autorizakov a zobrali aj cast klientely so sebou. Ja chodim do autorizaku len na prehliadky a nejake mensie ukony. Zvysok su garaz majstri.

Mozno by bolo fajn napisat, ze ake typ RR to je a o co ide? elektrika? aky problem? Zakladnym problemom je, ze aj mne ked menili motor, islo dole auto z ramu. To kazdy garaz majster neda.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Range Rover - servis v okolí Žiliny

Príspevok od používateľa oco13 »

Leon - takto, bolo to písané vzhladom k modernej technike a online diagnostike. Už to tu viac krát spomínal Xentry (mimochodom už dlhšie som ho tu nevidel). Teda, že výrobca bude rozhodovať komu vôbec dovolí šáhnuť na auto a komu nie. A vzhladom k situacii v automotive to určite garažmajstri nebudú. Pretože vedomosti sú ti celkom zbytočné, ak nemáš na certifikáciu ISO... a rôzne audity. Aj ja osobne som mal tú česť poznať ludí ktorí majú naozaj zlaté ruky, ale práve tí mi potvrdili že súčasná technika už je mimo pole ich pôsobnosti.
A to nie je len výsada automobilizmu. Keď mi kamarát kúrenár spomínal ako kotle registruje do systému a pripája ich na wifi, tak som len oči otváral.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Re: Range Rover - servis v okolí Žiliny

Príspevok od používateľa seven549 »

ja sa pamatam na taky range rover dizlovy 6 rocny na sidlisku to jeden mal.a ani raz nesiel do autorizaku koli casu ktory trebalo platit koli niektorym opravam.a to zaplatil za ten jazdeny stroj 46 000 euro.

bezne veci spotrebak poservisoval vsade no az raz u neautorizaku ked koli turbu davali dole karoseriu od ramu platil pred 4 rokmi po dohode 500 euro len za tu demontaz a montaz karoserie.a aj to bol rad ze sa do toho pustili.auto sa samozrejme potom predalo a odvtedy range rover som u nas uz nevidel.
Napísať odpoveď

Návrat na "Diagnostika"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 0 neregistrovaných