RADA OHLADOM VODICAKA

diskusia ohľadne motocyklov, Vaše názory a problémy s nimi ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

JHScar
Príspevky: 56
Dátum registrácie: 26.02.2008 15:01
Zdieľať na Facebook

RADA OHLADOM VODICAKA

Príspevok od používateľa JHScar »

zdravim 19.5. mam 18 rokov a idem si robit vodicak na osobne ale aj na kamion viem ze najskor musi byt na osobne a potom na kamion po starom to bolo ze od 18 bol vodicak na kamion ale ze teraz nieco vyslo a ze na kamion (bez navesu) sa bude moct jazdit od 21 rokov ak nieco o tom viete prosim poradte ako na tom som
JHScar
Príspevky: 56
Dátum registrácie: 26.02.2008 15:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa JHScar »

Diiky. No jasne vodičák si už robím na motorku mám na aute jazdím uz dosť dlho jazdiť viem to neni problém kedže mame dopravu jazdievam aj na kamionoch všetko je v poho až na to že má potom okaslali v autoskole tam mi povedali že na kamión bude od júna od 21 on vie že jazdím že jazdy ani nič nebudem mat mám dať 1300 EUR a 2x na skúšky 1 na auto a potom C a E. Ale diiky. Musím si to ešte dako overiť ten z autoskoly je xseftar to vem ale že má takto oserie :D. A ešte 1 vec tiež mi povedal že kým si ešte neurobim dake školenie vodiča že absolútne ani za volant nad 3,5t nemôžem sadnúť že za to dám dalších 300eur a najhoršie je že 280hod si musím odsediet a potom skúšky a ak to spravím všetko môžem jazdiť. Mne sa to zdá uplna blbosť ale čo mám sa s ním hádať. On povie že nový zákon
Napísať odpoveď

Návrat na "MOTOCYKLE - všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 39 neregistrovaných