rada o kupe pajera

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mitsubishi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

dvorskyp
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 15.03.2009 16:28
Zdieľať na Facebook

rada o kupe pajera

Príspevok od používateľa dvorskyp »

ahojte potrebujem poradit na co si mam davat pozor pri kupe pajera 2,5 td gl young r.v. 1997 dakujem
FMS1
Príspevky: 154
Dátum registrácie: 24.06.2008 18:01
Zdieľať na Facebook

Re: rada o kupe pajera

Príspevok od používateľa FMS1 »

dvorskyp napísal:ahojte potrebujem poradit na co si mam davat pozor pri kupe pajera 2,5 td gl young r.v. 1997 dakujem
toto auto ked ma len GL je urcene tek do Talianska na vinice kde nie su kopce a teren....
a rozhodne radsej 2,8 TD ma retazovy rozvod a dostatocny vykon na Slovenske kopce.. pri 2,5 TD vedel preskocit rozvodovy remen a casto praskali hlavy lebo motor musis v terene nahanat...

zalezi len na tvojom ciele co od auta cakas ???
FMS1
Príspevky: 154
Dátum registrácie: 24.06.2008 18:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa FMS1 »

dvorskyp
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 15.03.2009 16:28
Zdieľať na Facebook

odpoved

Príspevok od používateľa dvorskyp »

na to ako ho budem vyuzivat myslim na chatu alebo na ryby by malo stacit este neviem co to robi v terene a na ceste a aku to ma naozaj spotrebu lebo kazdy hovori inaca a keby nieco myslim si ze vzdy sa da kupit aj ine. ahoj
miuh
Príspevky: 48
Dátum registrácie: 07.12.2008 10:59
Zdieľať na Facebook

Re: odpoved

Príspevok od používateľa miuh »

dvorskyp napísal:na to ako ho budem vyuzivat myslim na chatu alebo na ryby by malo stacit este neviem co to robi v terene a na ceste a aku to ma naozaj spotrebu lebo kazdy hovori inaca a keby nieco myslim si ze vzdy sa da kupit aj ine. ahoj
rozumné, kamarát to má iba že GLS využíva asi ako ty, jazdí normálne cesta a maly terén spotreba 9L. a tam kam sa dostaneš ovplyvníš pneumatikami :3035:
dvorskyp
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 15.03.2009 16:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dvorskyp »

uvidim ci tato kupa bude rozumna lebo zatial mam skusenosti iba z jeepom wilisom ktori je moja srdcova zalezitost , z gazom, arom,nemyslim nemocnicnym a uazom.ahoj.
markpol
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 06.08.2006 18:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa markpol »

Doviezol som pred tyzdnom Pajero 1996 , 2.8 TD GLS , bol som to vyskusat v terene , nema chybu , ten moj ma este uzavierku zadneho diferaka , proste je to tank v terene , ak mozem , tak odporucam pajero je jednicka , ovsem nebudem do toho tahat , napr. landcruisera alebo patrola , ale to uz ina cenova hladina .
Napísať odpoveď

Návrat na "Mitsubishi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 57 neregistrovaných