PZP - likvidacia PU rozpocom poistovna ziada dodacie listy

PZP, havarijné poistenie, problémy s poisťovňami

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

presne to som cakal ako rychlo ste sa chytili a spojili.

patko 1 presne ty by si nemal vysadzovat lieky ty si ten kto neni spokojny nemas rad statny system vladu poplatky dane nechces platit pojistovne nemas rad nauc sa zit tam kde si ak sa nepaci odstahuj sa.raz najdes krajinu kde budes spokojny.

ira chcel si radu dostal si ju.pises ze si uz mal 5 pojistnych udalosti a prides sem sa radit.

co si robil doteraz ze nevies co s tym. nic.
lra
Príspevky: 103
Dátum registrácie: 19.09.2016 09:20
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lra »

seven: ty trpis debilizmom? kde si mi dal radu? ved si nevies ani precitat co somm sa pytal. :zg282:
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

seven549 napísal:presne to som cakal ako rychlo ste sa chytili a spojili.

patko 1 presne ty by si nemal vysadzovat lieky ty si ten kto neni spokojny nemas rad statny system vladu poplatky dane nechces platit pojistovne nemas rad nauc sa zit tam kde si ak sa nepaci odstahuj sa.raz najdes krajinu kde budes spokojny.

ira chcel si radu dostal si ju.pises ze si uz mal 5 pojistnych udalosti a prides sem sa radit.

co si robil doteraz ze nevies co s tym. nic.
Ja som nespokojny a nemam rad poistovne? No neviem ci by si na tomto fore nasiel spokojnejsieho. Ze nemam rad poplatky? Ty mas? Tak by ti tie lieky mali zdvojnasobit veru
seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

ira je uplne normalne ze sa ludia medzi sebou nechapu a ako vidim je zjavne ze sa uz chytas hocicoho.

obaja by ste mali navstivit co najskor psychiatriu.takych ludi mam denno denne na navsteve.1 sedenie preplaca aj pojistovna :2f93:
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

no vidis nakoniec z teba vyslo ze si robis poistne podvodiky aby si si mal zaco kupit baterku novu a este aj ze ti je velmi blizke prostredie dusevne chorych. Neboj sa my sa ti posmievat nebudeme , kazdy sme nejaky, len uzivaj tie lieky ako ti kazu , mozno ti este jesto pomoci.

Návrat na "Poistenie"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný