Pumpári u nás sa načisto zbláznili???

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Pumpári u nás sa načisto zbláznili???

Príspevok od používateľa oco13 »

Autolaik :
Už si nepamätám v ktorej oblasti si sa pýtal, ale u oknárov v NR mala dosť prúserov slovenská pobočka RI-Okna a Lomax. A v BA to bol zase EuroJordán. Ani jedna už neexistuje, ale pár milionov dlhov po nich ostalo, aj keď pokial fungovali tak zamestnancov platili dobre.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
cicmanec2
Príspevky: 334
Dátum registrácie: 24.02.2022 20:38
Zdieľať na Facebook

Re: Pumpári u nás sa načisto zbláznili???

Príspevok od používateľa cicmanec2 »

Renova napísal: 20.03.2022 09:35 ....no ale podla tunajších mozgových atlétov za vysoké ceny palív v zahraničí môže vlastne tiež len slovenský podnikatel :4090: :o :40bd: ...ja si pripadám niekedy ako z inej planéty....keby som bol
Ešte je tu možnosť, že si len sprostý. Sprostý slovenský podnikateľ, ktorý zagágal.
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Pumpári u nás sa načisto zbláznili???

Príspevok od používateľa oco13 »

Cico prosím vysvetli mi čo je na tom sprosté že - ak môžem tak zarobím. Podnikatel nie je charita. lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
Renova
Príspevky: 349
Dátum registrácie: 30.11.2010 15:15
Zdieľať na Facebook

Re: Pumpári u nás sa načisto zbláznili???

Príspevok od používateľa Renova »

cico
...pred tým som plnu nádrž maxx-motionu tankoval za 70euro....a teraz je to 90,čo mi vydrží zhruba 800km....nie som taký žobrák aby som tu pred všetkými robil úúda skrz 20 euro.Je mi jasné že sa budem musieť trošku uskromniť.Napríklad si nebudem môcť dovoliť kupiť e-bike za 6500euro....ale len za 6480....chápeš ??? :28b7: :2f93: :4090: :40bd: lol :200:
Ricardinho83
Príspevky: 922
Dátum registrácie: 28.01.2019 16:58
Zdieľať na Facebook

Re: Pumpári u nás sa načisto zbláznili???

Príspevok od používateľa Ricardinho83 »

Renova, na co by si tu robil uda skrz 20 Euro ked ho tu zo seba robis roky zadarmo.

Ale tesi ma, ze takemu jak ty som ani cent nikdy nedal a ani nedam. Keďže si ocividne odvazny clovek, ktory tu pise o ebikoch za takmer 7 litrov, nadava ludom a otiera si o nich svoju neokrochanu hubu, ale reklamu svojej firme nech si ludia pozru financne vysledky a pod. neurobis, netreba s Tebou vobec stracat cas. Ono je totiz viac ako jasne, ze k tebe by po tom ako by tu ludia videli co si zac nestrcili ani osratu metlu.
cicmanec2
Príspevky: 334
Dátum registrácie: 24.02.2022 20:38
Zdieľať na Facebook

Re: Pumpári u nás sa načisto zbláznili???

Príspevok od používateľa cicmanec2 »

oco13 napísal: 20.03.2022 12:44 Cico prosím vysvetli mi čo je na tom sprosté že - ak môžem tak zarobím. Podnikatel nie je charita. lol
Charita mu nikto nekáže byť, ale existuje aj pojem „primeraný zisk”. A potom zneužívanie situácie - keď cena ropy stúpne tak to zareagujú najneskôr na druhý deň, keď klesne tak majú zásoby za staré ceny na tri týždne. A takisto keď stála toľkoto ropa naposledy tak ceny paliva boli o dosť iné ako pýtajú teraz. O to ide - aby boli aspoň troška normálni a nehádzali svoje zneužívanie a nenažratosť na ceny na svetovom trhu keď sa nimi riadia iba v prípade rastu! :3c90:
To isté v prípade zníženia DPH.
Ricardinho83
Príspevky: 922
Dátum registrácie: 28.01.2019 16:58
Zdieľať na Facebook

Re: Pumpári u nás sa načisto zbláznili???

Príspevok od používateľa Ricardinho83 »

Preto ma aj tak velmi zaujima nazov Renovovej firmy. Velmi rad by som videl na Finstate dane a dalsie ukazovatele ako plati. To, ze ja zaplatim niekolkonasobok nepichybujem. A preto ked sa hentaky klaun vyvysuje vdaja svojim oje.bom nad niekyk, je mi blivno
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Pumpári u nás sa načisto zbláznili???

Príspevok od používateľa oco13 »

Čakal som a dúfal, že to tu napíše aj niekto iný ak ja
ale existuje aj pojem „primeraný zisk”
Prečo potom pojem primeraný zisk štát a kvázipodnikatelia nepoužívajú v zdravotníctve, kde marža na lieky niekedy dosahuje aj viac ako 500% A že je to práve zdravotníctvo a práve onkologia - odrať a ožobráčiť tých najzranitelnejších
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
cicmanec2
Príspevky: 334
Dátum registrácie: 24.02.2022 20:38
Zdieľať na Facebook

Re: Pumpári u nás sa načisto zbláznili???

Príspevok od používateľa cicmanec2 »

Rici, včera som ti písal SS, stále je neprečítaná.
Ricardinho83
Príspevky: 922
Dátum registrácie: 28.01.2019 16:58
Zdieľať na Facebook

Re: Pumpári u nás sa načisto zbláznili???

Príspevok od používateľa Ricardinho83 »

Cicmanec, takze zivnostnik? Tym padom info ziadne z registrov. Nastastie ho mam aspon daleko takze nezavitam ani nestastnou nahodou :)
Renova
Príspevky: 349
Dátum registrácie: 30.11.2010 15:15
Zdieľať na Facebook

Re: Pumpári u nás sa načisto zbláznili???

Príspevok od používateľa Renova »

......toto je neskutočné že čoho všetkého je človek od závisti tu dokazovať....takže teraz už vieš aj kde bývam,tak pod...práve som bol vybrať z ČOVky za vedro a chrstnem ti to hned do toho debilného ksichtu....a potom pustím psov.....no a to potom budeš zalajnený aj od vlastných hovien lol :40bd:
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Pumpári u nás sa načisto zbláznili???

Príspevok od používateľa oco13 »

Ricardinho83 napísal: 20.03.2022 16:46 Nastastie ho mam aspon daleko takze nezavitam ani nestastnou nahodou :)
Tie osobné útoky ničomu nepomôžu. :4012:
Riči - tu ide o princíp fungovania - tisícky takýchto podnikatelov sú všade okolo teba, proste preto, že tak je nastavená spoločnosť.
To je to čo vám tu stále vykrikujem a vy sa stále tvárite, že to neexistuje - LUDSKÝ FAKTOR :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
autolaik
Príspevky: 4906
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Re: Pumpári u nás sa načisto zbláznili???

Príspevok od používateľa autolaik »

Oco to ze tu dookola pises tie iste mudrosti tym 20 ludom co to este citaju nic na behu dejin nezmeni...karavana pojde dalej
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Pumpári u nás sa načisto zbláznili???

Príspevok od používateľa oco13 »

Veď to, že 20 možno 50 ludí ešte je ochotných vobec čítať. Gramotnosť v spoločnosti je 100% ale keď sa niekomu nechce, to je horšie ako keby nemohol alebo nevedel. :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
Ricardinho83
Príspevky: 922
Dátum registrácie: 28.01.2019 16:58
Zdieľať na Facebook

Re: Pumpári u nás sa načisto zbláznili???

Príspevok od používateľa Ricardinho83 »

"takže teraz už vieš aj kde bývam,tak pod...práve som bol vybrať z ČOVky za vedro a chrstnem ti to hned do toho debilného ksichtu....a potom pustím psov..."

Renova, klud, nepanikar :d :D. Nebodaj si nemyslis, ze by som co i len sekundu mojho casu obetoval na stretnutie s niecim cim naplno pohrdam. Do okolia tvojej zivnosti zavitam len v pripade straty sudnosti a mojich mentalnych schopnosti. Na šťastie na takych jak Ty niesom odkazany :cau:

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 94 neregistrovaných