Pumpa v Kitsee

témy týkajuce sa všetkého a ničoho mimo diskusie o autách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

trabant25
Príspevky: 133
Dátum registrácie: 17.10.2010 12:51
Zdieľať na Facebook

Pumpa v Kitsee

Príspevok od používateľa trabant25 »

Viete ako je na tom s kvalitou pumpa v rakusku v kitsee? Zaujima ma to, lebo pokial by to bola nejaka jurki kvalita, tak to mozem tankovat aj inde.
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

mať tvoje starosti, na pumpu vozia palivo raz za týžden, kvalita paliva sa môže lišiť každým "doplnením"
alex07
Príspevky: 62
Dátum registrácie: 18.05.2010 19:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa alex07 »

ja chodim tankovat az do hainburgu na esso,obcas prebehnem obchody a nakupim prkotiny.
aj vo wolfstahli je jedna pumpa,ale neviem,neznama a vela ludi tam netankuje.
grinava
Príspevky: 83
Dátum registrácie: 11.12.2009 09:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa grinava »

precitaj si diskusiu kde sa preberala kvalita jurki a ostatnych púmp. Zainteresovaný tam hovorili ako sa z jedneho hrdla plnia jurki, slovnaft atd...
eerl
Príspevky: 216
Dátum registrácie: 25.04.2008 09:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa eerl »

dalsia ovca co si mysli, ze 10 pump 10 vyrobcov :)


Nie je to do toho tvojho trabantika aj tak jedno?

Ako, CO si myslis, ze auto ti zdochne po tom ako natankujes???
andre.x
Príspevky: 79
Dátum registrácie: 23.01.2008 12:27
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa andre.x »

chodim tam tankovat dlhsie a s kvalitou problem v mojom vozidle nemam

osobne zastavam nazor, ze kvalita na hociktorej rakuskej pumpe je vzdy lepsia ako na ktorejkolvek v tejto zasr.tej republike

osobne sa to s mojou spotrebou neoplati ist tankovat ani do kittsee, nedajboze do hainburgu, ale robim to aj tak, lebo tu tankovat proste nechcem a hlavne si spravim vzdy vyletik po peknom okoli a idem sa prejst niekam

inak co tam tak chodim, tak predomnou stava min. 5 aut, z toho 4 su SK znacky a jeden dochodca rakusan vzdy nechapavo caka co tam robi tolko slovakov..takze kvalita je asi ok, a za tie ceny nie je o com
jankode
Príspevky: 682
Dátum registrácie: 21.02.2008 16:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jankode »

Ak myslíš tú Avanti tak tá je o.k. Dúfam že nemáš tak nízko intelekt, aby si Avanti v Kitsee porovnával s Jurki. Cez leto to nezistíš, možno v počte odjazdených km na plnú nádrž, ale v zime to pocítiš hned, ked nebudeš mať problém zo štartom, osobná skúsenosť...Ináč tam robia Slováci, tak choď, zober si desiatu na cestu a opýtaj sa ich, odkaľ ten shit vozia a prečo tam maju toľko slovákov zákazníkov....
MatoB35
Príspevky: 172
Dátum registrácie: 23.11.2010 22:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa MatoB35 »

eerl napísal:dalsia ovca co si mysli, ze 10 pump 10 vyrobcov :)


Nie je to do toho tvojho trabantika aj tak jedno?

Ako, CO si myslis, ze auto ti zdochne po tom ako natankujes???
Presne tak, zdochne,,minimalne o 5 tich ludoch viem ktorym auto zdochlo po prejdeni mozno 1 km, pripadne jeden na novom aute ked natankoval benzin do fiat linea mu zacalo trhat...pumpy Tes.o :3035:
vsetci po vycerpani benzinu a naliati noveho bez problemov..ale tie pumpy su skoro stale plne, sak 2 centy su 2 centy :d :D lol
trabant25
Príspevky: 133
Dátum registrácie: 17.10.2010 12:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trabant25 »

Myslel som tuto pumpu http://www.lagerhaus.at/?+Tankstellen+& ... 1066284%2C Neviem, ci je to ta avanti. ... Pozeral som na mape a inu som tam nevidel.
jergusko
Príspevky: 2272
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jergusko »

Ja som si zasa kúpil BMW z Nemecka a ide mi lepšie ako BMW, ktoré som kúpil na Slovensku. No naozaj! Nemecké BMW sú lepšie ako tie slovenské :40bd:

Keď som jazdil na cisterne, V Power Diesel sme chodili tankovať do Rakúska, do Lobau na kraji Viedne. V tej istej rade stáli Juhoši s cisternami pre rakúske pumpy.
Keby som vedel, ako sem pridať obrázok, dal by som sem printscreen z Google Earth, kde je tá plnička umiestnená.
Ale v Rakúsku je naozaj možno lepšia nafta, možno tam ju vozia z Nemecka. Nemecké pumpy sa zavážajú z Anglicka. Anglické pumpy zavážajú cisterny z Japonska a Austrálie, kvôli right hand drive. Austrálske a japonské pumpy sa zavážajú z Izraela. Izraelské pumpy sa zavážajú zo Saudskej Arábie, len musia dať pozor, či vodič nie je samovražedný atentátnik, a či je cisterna kóšer vyčistená ak ide po benzíne nafta, alebo opačne, lebo aj o tom sú tu poniektorí presvedčení...

Proste na svete je 38 tisíc druhov nafty a distribuujú sa tak, aby na každej pumpe bola iná nafta a iný benzín. Takže máte všetci pravdu, skutočne, na každej pumpe je iná nafta..................................... :angry: Nemyslel som si, že použijem niekedy tohoto smajla, ale toto tu už ozaj nemožno iného vybrať.

Ja už na toto nemám slov.
jeeffo
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 03.04.2010 12:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jeeffo »

najkvalitnejsia nafta bola vzdy v JRD, aby traktory vydrzali vela orat! :4090:
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

jergusko napísal:Ja som si zasa kúpil BMW z Nemecka a ide mi lepšie ako BMW, ktoré som kúpil na Slovensku..
Jerguško a je plastové, alebo kovové to BMW, oco Ti kúpil aj adaptér k nabíjacím batériám?
A prečo nie si v škole? :4012:
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

ako vazne sa tomu uz cudujem sam...a plne suhlasim s jerguskom...

este ze sa ta nafta tak toci z celeho sveta...inak by mozno zostarla... :d :D ..najma v saudskej arabii...
andre.x
Príspevky: 79
Dátum registrácie: 23.01.2008 12:27
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa andre.x »

Osobne si myslim, ze kazdy kto polozi otazku ci je nafta/benzin kvalitny na urcitej pumpe, tak nema na mysli odkial ju vozia a ci ju vozi niekto iny ako na susednu pumpu, ALE ci je to naozaj len "cista/y" nafta/benzin bez toho aby bola riedene ktovie cim v zaujme co najvyzsieho zisku.

Netvrdim, ze to tak je a ze sa to tak robi, ale mam skusenosti a poznam ludi ktorym jednoducho auto po natankovani na urcitych pumpach zrazu strajkovalo - cim nechcem tvrdit, ze to malo vyslovene suvis, ale po odcerpani a na- resp. docerpani to islo znovu normalne.

takze asi toto je dovod preco sa niekto pyta na kvalitu "mensich" cerpaciek, aj ked zle skusenosti maju poniektori aj s "velkymi"
trabant25
Príspevky: 133
Dátum registrácie: 17.10.2010 12:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trabant25 »

andre.x - tak nejako som to myslel.

Návrat na "Shoutbox - o všetkom"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných