1 002 581
inzerátov
Pridať inzerát

Psychologicke sedenia

Obsah fóra Auto-moto fórum Polícia Fórum
Odpovedať Nová téma
Autor Správa
burineli
Založený: 19 máj 2017
Nabehané: 49 min
Predmet: Psychologicke sedenia PríspevokZaslal: 19.05.2017 09:30   
Dobry den,chcel by som sa informovat.Mal by som absolvovat sedenia u psychologa,ale asi to nestihnem do tej doby co mi dal dopravny inspektorat.Mohli by ste mi poradit co urobit v takomto pripade?Ci este raz absolvovat psychiatra
Citovať
tomas-b
Nová tvár - Trabanto (2)
Založený: 25 august 2012
Nabehané: 6 hod 23 min
PríspevokZaslal: 20.05.2017 12:08   
Nepises ake sedenie. Kvôli alkoholu?
Znamy to riesil.
Ked to nestihas, musis odznova spravit vodicak, aj so vsetkymi poplatkami.
Odvolanie nepomôze.
Takze bud sa to stihne v termine, alebo ta budu evidovat akoze nemas psychologicku spôsobilost viest motorove vozidla.
Citovať
burineli
PríspevokZaslal: 20.05.2017 12:24   
Dik Tomas,ale ja som este nedostal ani rozhodnutie sudu a ani neabsolvoval opravne skusky,tak preto sa pytam.Ja ako keby som mal stale vodicak odobraty
Citovať
tomas-b
Nová tvár - Trabanto (2)
Založený: 25 august 2012
Nabehané: 6 hod 23 min
PríspevokZaslal: 20.05.2017 12:42   
Ak to spravne chapem, mas:
-zakaz viest motorove vozidlo na urcitu dobu
-to znamena mas zadrzany VP
-obdrzal si "Rozhodnutie o preskúmaní zdravotnej spôsobilosti osobitne vo vzťahu k závislosti k alkoholu"
Spravne to chapem?

1. To znamena absolvuj tie sedenia cim skôr, v ramci lehoty!
2. Rozhodnutie sudu nema na to vplyv, to bude asi o udeleny podmienky
3. Ak to nestihnes do toho terminu, potom VP nebude len zadrzane na danu dobu, ale uz trvalo odobrate, a potom musis, ako som pisal vsetko odznova absolvovat. (Samozrejme opravnenie viest motorove vozidlo budes mat az po uplynuti zakazu, napr 2,5 roka)

Strucne: sprav tie sedenia cim skôr:) inak to bude drahe a na dlho
Citovať
leonNL
Povedomá tvár - Favorito (33)
Založený: 16 september 2009
Nabehané: 1 dní 17 hod 14 min
PríspevokZaslal: 20.05.2017 13:11   
Ak neabsolvujes tie sedenia do termínu, ktorý ti určil dopravný inšpektorát, budeš musieť počkať kým ti vyprší cela doba trestu a az potom budeš môcť robiť nový vodicak. Takze sa snaž stihnúť tie sedenia!
Prešiel som si tým, viem čo píšem. Ja som tie sedenia absolvoval do určeného termínu, počkal som do polovice trestu, potom som poslal sudcovi žiadosť o odpustení zvyšku. Potom mi prišlo odpustenie a s tým som šiel na políciu spraviť písomne skúšky-testy, a tadaaa, vodicak mi hneď na mieste vrátili, po roku odpočinku bez auta...
Nič iné ti neostáva, len stihnúť tie sedenia včas, v opačnom prípade to bude trvať o hodne dlhsie a budeš musieť absolvovať autoškolu od začiatku...
A ešte mala drobnosť, keď budeš mat tie sedenia za sebou, dostaneš "certifikát", s ktorým hneď utekaj na políciu aby si vedel zdokladovať že si tie sedenia absolvoval! Polícia si to sama nezistuje...

W211 E55AMG
Citovať
burineli
PríspevokZaslal: 20.05.2017 15:43   
Dakujem Vam pekne,velmi ste mi tymto pomohly
Citovať
koziak34
Založený: 20 máj 2017
Nabehané: 19 min
PríspevokZaslal: 20.05.2017 19:35   
sused toto riesil asi dva roky dozadu ale tiez ked zistil, ze by potom musel cakat az do konca trestu tak si to rozmyslel a tie sedenia absolvoval ovela rychlejsie ako povodne chcel. nakoniec to stihol a vratili mu vodicak skor. najlepsie je to stihnut lebo potom si trosku pockas no
Odpovedať Nová téma

Prejdi na:  
Obsah fóra Auto-moto fórum Polícia Fórum