Prvy krat na cerpacej stanici

voľná diskusia, zakázané akékoľvek hanlivé príspevky. Ľudia majte prosím porozumenie sú to predsa ženy OK ?

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

ono to asi bolo myslene ako bohovska chlapska sranda, avsak ja plne chapem problemy spojene s tankovanim - poznam zopar ciceniek ktore su naozaj take tie "blaváčky né" a napriek tomu ze jazdia na mnohomilionovych autach v korunach nevedia ani maso pokrajat...

zato maju asi ine prednosti.
jergusko
Príspevky: 2272
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jergusko »

Hlavne daj pozor, aby si dala naftu do dieslu a benzín do benziňáku. Natankovanie nesprávneho paliva sa stáva častejšie, než by si si myslela. Viem o prípade, keď chlapík, ktorý má auto diesel, tankoval na pumpe do motorky. Neuvedomil si do čoho berie, lebo kecal s ostatnými motorkármi a chytil pištoľ s naftou. Natankoval si plnú nádrž a išiel zaplatiť. Pumpárovi nebolo divné, že človek v motokombinéze platí naftu. Že sa stala chyba, zistil po pár sto metroch.

Je to chlapík, ktorý má vodičák 100 rokov. Okolo neho boli minimálne ďalší štyria, ktorí videli, čo robí (nie, ja som tam nebol :-), pumpár videl, že prišiel na motorke a bral naftu. Napriek tomu to nikoho netrklo.

Daj najväčší pozor na toto, ostatné sú detaily, ktoré tu už odzneli. Navyše, doba je dnes taká, že skoro na každej pumpe je človek - oficiálne sa tomu hovorí "pracovník vonkajšej obsluhy" - a ten sa Ti ponúkne, že Ti natankuje, ak práve netankuje niekomu inému.
jergusko
Príspevky: 2272
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jergusko »

mp3, niečo na tom je :d :D Nikdy nepochopím, na ktorého andela je pipenke Cayenne Turbo, keď s tým jazdí ako pošahaná. Dnes som videl tetušku v novučičkom BMW 5 GT 535d, ktorá si plietla jazdné pruhy, odbáčala v BUS pruhu a potom jej bolo strašne divné, že vlastne na ňu za križovatkou nevyšlo miesto. Načo je dobré kúpiť jej takú raketu, keď by jej bohate stačilo niečo s menším motorom, čo by stálo o pol milóna menej? Kedy ona využije tých 280 koní, keď ledva zvláda prepravu z miesta A do miesta B? Kedy využije škatulka 450 koní Cayennu Turbo, keď nemá potuchy, kto má prednosť na neriadenej križovatke, a už vonkoncom nechápe, že výjazd z parkoviska sa nepovažuje za križovatku?

Nuž, niekto má veľa lóve a musí ich dať na obdiv :40bd:
aapalo
Príspevky: 285
Dátum registrácie: 03.01.2008 12:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa aapalo »

martin cichy napísal:
aapalo napísal:To mi chceš tvrdiť, že si nikdy v živote predtým nebola na pumpe s nikým .otec, mama, priateľ??? Ani žuvačky si si nekupovala na pumpe, alebo si nebola na záchod na pumpe, nič? Ani v autoškole si netankovala, alebo ti aspoň inštruktor nevysvetlil, ako sa tankuje? V obchode vieš ako sa platí? Bola si už v obchode?
ty si "stelesnenie" gentlemana. Predpokladám, že ani na ceste nie si veľmi ohľaduplný...

moja žena je z rodiny, kde nikto nemá vodičák a ani auto. nepotrebujú to, doteraz si v pohode vystačili busmi a vlakmi.
Na ceste som myslím dosť ohľaduplný..Neviem, čo má tento príspevok dočinenia s gentlemanstvom a ohľaduplnosťou. .. To, že by si nevedela fyzicky natankovať do auta pochopím, to je normálne, že to niekto nevie, ale ak za celý život nebola na pumpe a neprišla s tým nikdy do styku, tak to musí žiť asi na inej planéte, alebo neviem...Nemyslím to v zlom, ale som fakt úprimne prekvapený, že v dnešnej dobe sa nájdu takíto ľudia..
ldcentrumlh
Príspevky: 201
Dátum registrácie: 27.02.2009 08:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ldcentrumlh »

Nie každá rodina má auto. A pokiaľ sa k tomu pridali čisto dievčenské záujmy, uprednostnenie dievčenského kolektívu a počas výletov s hošanmi si baby radšej pokecajú v aute ako sa dívať ako sa tankuje...tak sa nečudujem. Mne to príde celkom normálne, že je teraz v strese. Moja milá bola tiež v panike z tankovania a to je z rodiny, kde auto mali vždy.

Však si to zoberme opačne...Väčšine chlapov keby niekto hodil do ruky ihlu a niť, ihlice a vlnu, prípadne väčšine chlapov by na celkom slušný stres postačila aj žehlička, práčka - triedenie farieb+množstvo prášku, vysávač alebo varecha :))) a pritom generalizovať sa nedá...
autolaik
Príspevky: 4910
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

no neviem ci by si sucasna generacia poradila s ihlicou a vlnou..aspon ta moja zienka urcite nie. A s novou prackou sme mudrovali obaja ...na tu treba dve vysoke skoly :d :D
durri
Príspevky: 48
Dátum registrácie: 16.01.2009 19:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa durri »

"To na ktorej strane mas nadrz si bud pozri pred jazdou alebo to jednoducho zistis tak ze na ktorej strane pristrojovej dosky od stredu mas ukazovatel tak na tej strane je vzdy hrdlo nadrze... "


tak podla toho kde mas ukazovatel to zarucene nezistis, mal som viac aut, a vsade je to inak :3035:
Ogi11
Príspevky: 901
Dátum registrácie: 07.04.2011 21:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Ogi11 »

durri,

presne tak.
marek4
Príspevky: 744
Dátum registrácie: 15.07.2008 22:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marek4 »

durri napísal:"To na ktorej strane mas nadrz si bud pozri pred jazdou alebo to jednoducho zistis tak ze na ktorej strane pristrojovej dosky od stredu mas ukazovatel tak na tej strane je vzdy hrdlo nadrze... "


tak podla toho kde mas ukazovatel to zarucene nezistis, mal som viac aut, a vsade je to inak :3035:
Blbost
Ogi11
Príspevky: 901
Dátum registrácie: 07.04.2011 21:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Ogi11 »

marek4,

blbosť to čo durri "citoval" alebo to čo napísal z vlastnej hlavy?
marek4
Príspevky: 744
Dátum registrácie: 15.07.2008 22:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marek4 »

To co duri pisal nie citoval
Ogi11
Príspevky: 901
Dátum registrácie: 07.04.2011 21:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Ogi11 »

A čo je na tom blbosť? Ja som tak mal tiež na niektorých autách ukazovateľ stavu paliva na jednej strane a nádrž na druhej?

Či je to blbosť keď to píšem z vlastnej skúsenosti?
marek4
Príspevky: 744
Dátum registrácie: 15.07.2008 22:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marek4 »

Ukaz, ale nie veterany :40bd:
Ogi11
Príspevky: 901
Dátum registrácie: 07.04.2011 21:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Ogi11 »

Pozri si napr. Mazdu 626 ´90.
Nádrž na vodičovej strane, ukazovateľ na pravej.
Smeješ sa sám na sebe? To som rád.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Mitsubishi Galant 96- (žralok), aby to teda neboli úplné veterány...

Návrat na "Pre ženy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 47 neregistrovaných