Prvy krat na cerpacej stanici

voľná diskusia, zakázané akékoľvek hanlivé príspevky. Ľudia majte prosím porozumenie sú to predsa ženy OK ?

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Lolly
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 23.06.2011 11:39
Zdieľať na Facebook

Prvy krat na cerpacej stanici

Príspevok od používateľa Lolly »

-
Naposledy upravil/-a Lolly v 23.08.2018 22:02, upravené celkom 1 krát.
Lolly
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 23.06.2011 11:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Lolly »

:48:
marek4
Príspevky: 744
Dátum registrácie: 15.07.2008 22:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marek4 »

Pekne sa oblec a uvidis ako budu vsetci brigadnici okolo teba skakat.

Nemusis robit takmer nic okrem zaplatenia :2f93:
Lolly
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 23.06.2011 11:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Lolly »

-
Naposledy upravil/-a Lolly v 23.08.2018 22:02, upravené celkom 1 krát.
trasky
Príspevky: 54
Dátum registrácie: 18.08.2009 12:14
Zdieľať na Facebook

Prvý raz na Benzinke

Príspevok od používateľa trasky »

Najjednoduchšie je pristaviť auto k výdajnému miestu, takzvanému stojanu a požiadať obsluhu čerpacej stanice aby Ti naplnila nádrž.
No ak si vieš natankovať sama, tak po natankovaní si pozrieš aké číslo má tvoje výdajné miesto to jest stojan, z ktorého si tankovala. Potom prídeš ku pokladni a povieš za kolko si tankovala a číslo výdajného miesta.
Čo je hlavné aby si nepoplietla je aké palivo natankuješ do svojho auta. Myslím tým to, že do benzínového nesmieš natankovať naftu a do naftového benzín.
Na čerpacích staniciach býva dosť ochotný personál a ten Ti určite poradí v kritickejsituácii.
Tak veľa štiastia
PS: odporúčam značkové čerpacie stanice ako napr. Slovnaft, Shell, OMV
marek4
Príspevky: 744
Dátum registrácie: 15.07.2008 22:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marek4 »

Ked si budes tankovat sama tak im to povies, na stojanoch su cisla, alebo im ukazes ktore je tvoje auto. V tomto pripade si daj pozor aby si natankovala do benzinaka benzin a do diesla naftu a nie naopak lebo autam sa to velmi nepaci...

Najlepsie bude ked sa zveris do ruk obsluhe, neviem ci je na kazdej pumpe ale napriklad na SHELL hned k tebe pribehne nieaky mlady chalan a opyta sa ci ti natankuje ci benzin alebo naftu a kolko chces ci do plna alebo za kolko EUR...

Treba zastat od stojanu asi pol metra a z meter aby si bola tou stranou k stojanu na ktorej mas nadrz... ale zase niektory ludia su schopni zo stojanu tankovat aj na opacnej strane a hadicou co sa vala po zemi si skriabat lak na aute... :40bd:
To na ktorej strane mas nadrz si bud pozri pred jazdou alebo to jednoducho zistis tak ze na ktorej strane pristrojovej dosky od stredu mas ukazovatel tak na tej strane je vzdy hrdlo nadrze...

Potom uz len prides a povies ze z trojky a zaplatis, alebo povies za kolko si tankovala a za kasou to uz vidi, lebo je mala pravdepodobnost ze by naraz dvaja tankovali za rovnaku sumu...
Lolly
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 23.06.2011 11:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Lolly »

-
Naposledy upravil/-a Lolly v 23.08.2018 22:02, upravené celkom 1 krát.
marek4
Príspevky: 744
Dátum registrácie: 15.07.2008 22:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marek4 »

Aj keby si sa neopytala tak nic nepokazis pokial nezamenis palivo, clovek sa najlepsie a najrychlejsie uci sam. Neboj ziadne stresy a vela stastnych KM na novom aute :2f93:
garde
Príspevky: 927
Dátum registrácie: 19.10.2009 16:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa garde »

....nie práveže si nemyslím, a asi ani chalani si to nemyslia, podľa mňa je sympatické, že si sa na rovinu spýtala :2f93: vždy lepšie ako trapošiť na benzinke lol ....
suloo
Príspevky: 151
Dátum registrácie: 04.10.2009 08:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa suloo »

Lolly napísal:Mozno si myslite, ze som natvrdla
ale to vooobec ... "ironic"

ps : mas stastie ze si zena a vsetci tu z toho zmakli.keby si chlap tak ta zvozia pod ciernu zem ... ;)

navod pre novacikov - ak chcete zistit odpovede na svoje otazky co najskor a bez posmechu tak si vytvorte novy ucet s zenskym nickom.
marek4
Príspevky: 744
Dátum registrácie: 15.07.2008 22:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marek4 »

Ja zastavam nazor ze aj chclap aj zena sa potrebuje naucit aj tie najelementarnejsie veci.

Chlap sa ich nauci napriklad v krcme a zena napriklad tu ale pokial niekto pride pre radu s pokorou a nie aroganciou tak preco mu neporadit.

Ale zase tema ako je nizsie ze diplomaticka nalepka na auto a od chlapa este tak to uz malokoho necha kludnym...
suloo
Príspevky: 151
Dátum registrácie: 04.10.2009 08:39
Zdieľať na Facebook

.

Príspevok od používateľa suloo »

,.
Naposledy upravil/-a suloo v 06.09.2011 16:04, upravené celkom 1 krát.
kkristian
Príspevky: 195
Dátum registrácie: 02.11.2009 16:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kkristian »

no ja som priatelke daval natankovat ked robila vodicak...pocas prvych tankovani som pri nej stal, potom uz zvladla sama :)

Ale este stale jej robi mierne problemy rozlisit, ze ktory benzin, ci 95, 98....s naftou si to chvala bohu nemyli :d :D

Este pre zadavatelku: na vyklopenom veku nadrze je obycajne uvedene, ze ake palivo patri do auta, zvycajne aj s predpisanym tlakom pneumatik pri vacsej/mensej zatazi.
aapalo
Príspevky: 285
Dátum registrácie: 03.01.2008 12:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa aapalo »

To mi chceš tvrdiť, že si nikdy v živote predtým nebola na pumpe s nikým .otec, mama, priateľ??? Ani žuvačky si si nekupovala na pumpe, alebo si nebola na záchod na pumpe, nič? Ani v autoškole si netankovala, alebo ti aspoň inštruktor nevysvetlil, ako sa tankuje? V obchode vieš ako sa platí? Bola si už v obchode?
martincichy
Príspevky: 5451
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

aapalo napísal:To mi chceš tvrdiť, že si nikdy v živote predtým nebola na pumpe s nikým .otec, mama, priateľ??? Ani žuvačky si si nekupovala na pumpe, alebo si nebola na záchod na pumpe, nič? Ani v autoškole si netankovala, alebo ti aspoň inštruktor nevysvetlil, ako sa tankuje? V obchode vieš ako sa platí? Bola si už v obchode?
ty si "stelesnenie" gentlemana. Predpokladám, že ani na ceste nie si veľmi ohľaduplný...

moja žena je z rodiny, kde nikto nemá vodičák a ani auto. nepotrebujú to, doteraz si v pohode vystačili busmi a vlakmi.

Návrat na "Pre ženy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný