Problém s techničákom... čo s tým??

Všetky otázky a problémy týkajúce sa dovozu vozidiel

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

marqez
Príspevky: 56
Dátum registrácie: 04.12.2008 18:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marqez »

tak podla mna ti nic ine uz ani nezostava ako ten TP nejako "nedopatrenim" znehodnotit alebo "stratit" a vyziadat si novy a potom to tam dat zapisat.....podla mna je to jedine riesenie :) vela zdaru :-)
mmaarrttiinn
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 20.05.2007 21:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mmaarrttiinn »

mily piloootko Tvoj prispevok som si pred napisanim prispevku precital, ale co som z neho vyvodil bolo, ze pneumatiky Ti dodatocne zapisali a niekto ma problem s tym, ze je to pisane rukou. Tak prepac! Ty mas teda v technicaku napisane vsetko, ako v povodnom, len Ti tam uz nevedia dopisat nejaky iny rozmer diskov -udajne koli tomu, ze tam uz bolo pisane rukou ...
Tak, prajem Ti, aby si to nejako uspesne vyriesil
marqez
Príspevky: 56
Dátum registrácie: 04.12.2008 18:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marqez »

este pre info...... malo by to stat nejako okolo 16,50 ojra :3035: toto si prestuduj http://www.minv.sk/?vymena-neplatneho-o ... -evidencii
macomliec
Príspevky: 548
Dátum registrácie: 15.07.2009 13:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa macomliec »

tomi6661 napísal:jééééžiši......máte problémy......ber to tak, že si môžeš dať gumy aké chceš z tohto zoznamu a na stk ti môžu hovno.....neviem na čo to tu vôbec rozoberáte.....máš tam pečiatku?....máš.....je to originál?....je......no tak čo to dookola točíte.....a keď si to náhodou vybavíš......nezabudni sem zase napísať, že oni ti tam napísali originál rozmery ale ty máš úplne iné elektrooniky tak ti stále ležia v garáži......a to už bude vrchol
vysokokvalitny prispevok, takychto prispievatelov tu skutocne potrebujeme :300f: skus zabehnut naspat na pokec, zabudol si odpisat jednej trinastke.... :28b7:
Na STK ti mozu vela veci, a kontrolovat rozmer pneu URCITE! Policajti ta mozu pokutovat, a ked sposobis dopravnu nehodu, resp. budes jej sucastou a nebola to tvoja chyba, pozru sa co mas "obute" pozru sa na TP, a mozes rozpravat kolko chces, ze ti nedal trtek z fabiou prednost, auto je nesposobile. chyba je tvoja :2f93:
LOCHNESS
moderátor fóra
Príspevky: 3816
Dátum registrácie: 01.12.2007 20:52
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LOCHNESS »

:zg282: presne tak
taketo príspevky -len ničia úroveň
policia -sa zameriava VELMI na rozmer pnue v TP
a ako už bolo písané vyššie -ked ich nemaš v TP -a nahodou budeš účastníkom dop.nehody--tak potom nepomôžu reakcie aké máš ty - - -jéžiši ---máte problémy.......... :41c2: :41c2:
mjz
Príspevky: 2178
Dátum registrácie: 06.09.2007 07:56
Zdieľať na Facebook

Re: Problém s techničákom... čo s tým??

Príspevok od používateľa mjz »

Piloootko napísal:Zdravím. Tak si tu zas idem po rady do života...hmm . Mam problem, ktory vznikol pred 2 rokmi pri dovoze mojho auticka a to taky, ze v origo TP bol doplnok o rozmeroch pneu. (boli zapisane vsetky rozmery mozne na dany typ vozidla) co si vsak nevsimli na OBVODNOM urade a nedopisali to tam. Zistili mi to az na STK, tak som tam siel s5 a pracovnik mi rozmer zapisal do TP RUKOU s RAZITKOM daneho uradu. To je ale problem, lebo vsade mi teraz hovoria ze to je uz uzavrety TP a nemozu tam nic dopisat.. a krasne elektrony mi oddychuju v garazi.. Co s tym?

Uz som aj rozmyslal, ze by som TP oblial kavou a siel si po DUPLIKAT ale to sa mi moc nezda..

Existuje ine riesenie? :b:
necital som vsetko,som ujebany z roboty,,,ale ked mne nedopisu na urade nejaky rozmer co som mal, v pohode ho na urade dopisu,,,,aj ked je nieco dopisane dodatocne od uradu daju mi tam hviezdicku a podpis a policajti to v pohode akceptuju ziadne vypisovanie noveho technickeho a zadara,,,a nebol som tam raz,,,,takze nechapem,,,a dovoz robim bezne a dopisuju tiez bezne ,, lebo co si neustrazis, nechcem napisat ze dojebu ,,,ale nevypisu presne,,,urad myslim OUCD,,,len rozmer dopisuju na stroji,,tiez nechapem preco rukou,,,
Naposledy upravil/-a mjz v 18.07.2009 07:22, upravené celkom 1 krát.
MTMauto
Príspevky: 65
Dátum registrácie: 09.01.2009 20:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa MTMauto »

Chod na ObU,kde ti vydali TP pri dovoze.Ak boli v orig.tech.preukaze napisané alternativne pneu a nemaš ich zapisane,MUSIA TI TO VYHLADAŤ V ARCHIVE A DOPISAŤ !!!!!!!!! Tak to je a hotovo!!!
TT666
Príspevky: 396
Dátum registrácie: 16.03.2005 10:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa TT666 »

Mne zasa na BMW 7 v longu... napísali predný náhon, nezapísali ABS, v TP figurovali len 15" kolesa.. výkon auta a obsah motora bol fajn chýbala im tam na konci jedna nula.. a spotrebu som mal uvádzanu 6L.. :4090: .. na auto ktore nove stalo 5.5mega.. to bolo fajn výbavička..

Ale je pravda že to bolo 2roky dozadu .. a preto v tomto období vznikali velke spostosti v TP... kežde prechádzali z klasickej evidencie na elektronicku - online...

Návrat na "Dovoz vozidiel"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných