Problem s parkovacim asistentom.

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volvo

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

kovino
Príspevky: 70
Dátum registrácie: 20.10.2008 14:06
Zdieľať na Facebook

Problem s parkovacim asistentom.

Príspevok od používateľa kovino »

Ahojte, daval som striekat predny naraznik, dnes som zobral auto a po starte mi na budiku vypise "Parkovaci asistent!" a nejdu predne a ani zadne senzory, ani na displeji sa nezobrazi obrazok auta. Predtym vsetko fungovalo. Je nutne to nejako restartovat, ci je nieco odpojene? Musi sa opat davat dole cely naraznik? Dakujem za kazdu radu.
kovino
Príspevky: 70
Dátum registrácie: 20.10.2008 14:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kovino »

Dik za info. Diagnostika zahlasila kod chyby B1B3612 (vonkajsi pravy predny snimac, prilis vysoke napatie alebo skrat na kostru, prilis vyssie napatie, stale/trvale). Cize idem objednat jeden predny senzor. Nechapem, vsetky boli len odpojene a normalne pripojene, dnes pre istotu znovu. Predtym vsetky fungovali. No nic, snad sa jeho vymenou problem vyriesi.
kovino
Príspevky: 70
Dátum registrácie: 20.10.2008 14:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kovino »

Tak problem vyrieseny. Vymenil som prave vonkajsie cidlo a cely parkovaci asistent uz funguje. Cidlo som zohnal za 23 EUR z bazosu, reps. autobazaru eu. Len treba davat pozor pri nakupe, predne a zadne cidla su rozdielne.
Napísať odpoveď

Návrat na "Volvo fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných