Problem s klimatizáciou Golf 4 1.9TDI

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

bikerx7
Príspevky: 53
Dátum registrácie: 22.05.2011 12:28
Zdieľať na Facebook

Problem s klimatizáciou Golf 4 1.9TDI

Príspevok od používateľa bikerx7 »

Zdravím potreboval by som pomoc, dva mesiace do zadu som kupil Golfa 4 1.9tdi rv99, od začiatku v nom bolo trošku vlhko a bol citiť čudný smrad, myslel som že to prejde dal som aj vyčistiť a doplniť klímu vymeniť pelový filter a stale nič, keď pustím fúkanie ventilátora tak vyletuje veľke množstvo prachu a kúsky molitanu + to zo sebou prináša aj ten spomínaný vlhký smrad, miestami sa mi stáva že sa mi z ničoho nič zahmlie celé auto. Čo by to mohlo byť? Prípadne čo by ste mi poradili aby som spravil. Predom Ďakujem za pomoc.
wilz
Príspevky: 3690
Dátum registrácie: 04.01.2008 18:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wilz »

Tak to bude skôr problém s ventiláciou a nie s klimatizáciou. Aj keď samozrejme to neznamená, že klimatizácia je v poriadku, na výparníku klimy môže byť u staršieho auta pekný humus.
Treba rozobrať čo sa dá aby bolo vidieť vzduchové cesty, najprv zvnútra pred kabínovým filtrom, potom podľa zistení pokračovať ďalej.
meakysvk
Príspevky: 71
Dátum registrácie: 07.11.2015 11:52
Bydlisko: SNV
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa meakysvk »

skús pozrieť aj či ti nekvapká alebo nepresakuje z radiátora kúrenia, mne sa preto rosilo vo vnútri lebo tieklo z kúrenia
09 Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kw
boskofero
Príspevky: 35
Dátum registrácie: 23.05.2016 10:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa boskofero »

popozerat radiator, ventilator a mozno aj potrubie, mozno je zanesene a nik ho dlho necistil
emilo258
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 30.05.2017 13:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa emilo258 »

skús si popozerať čo ti chalani písali, ja som tiež mával takto a potom som zistil, že som to mal celé zanesené od predchádzajúceho majiteľa, ktorý to dlhšie neriešil. ale potom to už bolo v pohode keď sa to vyčistilo
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 13 neregistrovaných