problem s automatom na Gcku

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mercedes Benz

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Rolfos
Príspevky: 550
Dátum registrácie: 27.11.2006 11:45
Zdieľať na Facebook

problem s automatom na Gcku

Príspevok od používateľa Rolfos »

Bracho ma taky problem s automatom- W4A028/722.398 na Gcku r.v. 91, ze ked zaradi polohu P, nic sa nedeje. Auto napr. zaparkujem na rampe, zaradim P, pustim noznu brzdu a auto sa hybe dozadu. Zrejme je zlomeny ten istiaci zub. Da sa to nejako normalne opravit (a aspon prblizne za kolko) alebo mame zhanat novu prevodovku? Da sa s tym aspon docasne jazdit, ked sa bude normalne pouzivat rucna jak s manualom?

Vopred diky.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

o tom zlomenom blokovacom zube som este nepocul, avsak jazdit s tym mozes a aj parkovat.
milanpohl
Príspevky: 391
Dátum registrácie: 08.10.2009 23:17
Bydlisko: Prievidza
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa milanpohl »

Niekedy sa musí prevodovka rozobrať niekedy nie...Dá sa jazdiť aj bez toho úplne bez problémov avšak čo by ma trápilo že až sa vážne odlomil zub na zaisťovacom kolíku tak sa teraz úlomky budú zrejme túlať po prevodovke.
powerdusan
Príspevky: 76
Dátum registrácie: 03.12.2006 20:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa powerdusan »

som laik, automatom sa nerozumiem ale mne robilo toto ze som stlacil brzdu, vyradil z P na D a nist, sltacil som plyn a len otacky. Cize to tam "nesadlo: Robilo to sem tam. Dakto mi povedal ze to treba nastavit to tiahlo ci co. Stacilo dat do N a spat na D a uz to islo.
Tebe ked to ide do zadu, nemoze to byt tym ze ti to nevyhodi z Rka? Lebo P-R-N-D, to by bola jednoduchsia oprava.
Ak som trepol sprostost pardon, ale tomu pekelnemu stroju menom automat nerozumie, napriek tomu ze som to mal/mam v MB, Jeepoch a amerikach :D
trpartners
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 20.02.2011 16:00
Zdieľať na Facebook

Re: problem s automatom na Gcku

Príspevok od používateľa trpartners »

Rolfos napísal:Bracho ma taky problem s automatom- W4A028/722.398 na Gcku r.v. 91, ze ked zaradi polohu P, nic sa nedeje. Auto napr. zaparkujem na rampe, zaradim P, pustim noznu brzdu a auto sa hybe dozadu. Zrejme je zlomeny ten istiaci zub. Da sa to nejako normalne opravit (a aspon prblizne za kolko) alebo mame zhanat novu prevodovku? Da sa s tym aspon docasne jazdit, ked sa bude normalne pouzivat rucna jak s manualom?

Vopred diky.
rolfos, mas ss..
Napísať odpoveď

Návrat na "Mercedes-Benz fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných