Problem s automatickou prevodovkou

Diskusia ohľadne vozidiel značky Nissan

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

damian161
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 24.06.2015 10:03
Zdieľať na Facebook

Problem s automatickou prevodovkou

Príspevok od používateľa damian161 »

Zdravim Pani.
Mam Infiniti G 35 ( nissan 350 Z )mam problem s automatom a to taky , ze nastartujem motor pohnem sa na jednotke a ked mi preradzuje do druheho stupna tak zachrci v prevodovke a preradi do dvojky prejdem 100 metrov zastanem na krizovatke pohnem sa preradi s jednotky do dvojky a uz nezachrci.
Vzdy to zrobi len za studena napriklad odparkujem auto sadnem do neho po pol hodine a zase to urobi a potom uz radi pekne .
Automat mi radi pekne necuka v nom ani nebucha ani nic podobne len to zachrcanie .
Olej v prevodovke mi menili minuly tyzden podla vyrobcu od Infiniti a dneska mi menili olej v zadnom diferenciali kedze to je zadny nahon potadili mi aj tam vymenit a robi mi to stale.
Za odpovede a rady Vam vopred Dakujem Pani.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24976
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Sorry,úplne mimo otázky...350Z bolo najpevnejšie auto na rovnacej stolici za celú moju prax.Veď aj išla do neho klietka (pre závody na okruh),mám naň super spomienky
damian161
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 24.06.2015 10:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa damian161 »

Super auto len ma stve ten automat
damian161
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 24.06.2015 10:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa damian161 »

mhlavaty napísal:Sorry,úplne mimo otázky...350Z bolo najpevnejšie auto na rovnacej stolici za celú moju prax.Veď aj išla do neho klietka (pre závody na okruh),mám naň super spomienky
Mas pravdu super auto len ma stve ten automat
Napísať odpoveď

Návrat na "Nissan fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných