Problém emisná

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Napísať odpoveď
rocky714
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 22.04.2013 03:40
Zdieľať na Facebook

Problém emisná

Príspevok od používateľa rocky714 »

Zdravím. Tak aj na mňa to došlo a cez emisnú mi nechce nikto dať prejsť, bol som v 6 prevádzkách, je to rok 97 a motor ide v pohode no aj tak každý mi povedal že si to nemôže dovoliť. Chcel by som sa opýtať keď odhlásim auto na rok a potom ho neprihlásim tak mi ho odhlásia?
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Neodhlásia,budeš termín dočasného odhlásenia predlžovať
malymirko
Príspevky: 99
Dátum registrácie: 08.09.2019 13:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa malymirko »

A preco konkretne nepreslo cez EK?

Docasne odhlasit je nezmysel, bud to oprav alebo daj zosrotovat. Auto sa statim same neopravi.
martincichy
Príspevky: 5429
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

Naskenuj niekde protokol z emisnej a daj sem link. Vsetko je riesitelne.
scendo
Príspevky: 343
Dátum registrácie: 04.11.2017 23:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scendo »

Dal si si namahu obehnut 6 pracovisk EK a dat komusi do vacku za nesposobile auto a nedas si ani namahu zistit pricinu a vediet na com si? Mozno oprava nema zmysel a srotovanie bude najlepsia moznost, mozno staci vymenit nejaky univerzalny katalizator a beha sa dalej... Tiez nechapem co chces vyriesit docasnym odhlasenim... Zvlastne zmyslanie... Alebo si nenapisal celkom vsetko...
rocky714
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 22.04.2013 03:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rocky714 »

Počujte, dočasne chcem odhlásiť preto lebo chcem dať dokopy to auto, tam mi povedali že mám zvýšené nejaké HC že treba meniť kat plus sviečky alebo nevedia čo to spôsobuje, každý kto uvidel že staré auto to je tak že by ma radšej poslal kadeľahšie, no ak neprejdem emisnú ako sa dá odhlásiť aby auto bolo moje a žeby som neplatil 500e?
avelmak
Príspevky: 2654
Dátum registrácie: 25.12.2008 16:29
Bydlisko: Rimavska Sobota
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa avelmak »

rocky-da sa jednoducho.Ides na DI a ziadas o docasne odhlasenie na min 1 rok.Po 1 r ak ides pre evidencne cislo tak uz mozes dostat pokutu,ale ak ides skor,mozno o 1 mes tak vsetko mas zadarmo vratene.Treba odovzdat evidencne cislo,technicky preukaz a ukazat protokol o stk ze si bol a nepresiel,a platnu poistku,treba potvrdenie o zmluve,bielu karticku.Platis 6 alebo 7 €.A na opravu mas 1 rok.Vela stastia.
A ak si uz docasne odhlasil,nezabudni ist do poistovne taktiez zrusit poistku a nepaltis dalsiu,dokonca este ti aj vratia peniaze.
Napísať odpoveď

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 22 neregistrovaných