Prius hybrid 1.5

Diskusia ohľadne vozidiel značky Toyota

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

kazimir
Príspevky: 502
Dátum registrácie: 17.02.2016 17:43
Zdieľať na Facebook

Prius hybrid 1.5

Príspevok od používateľa kazimir »

Ahojte vsimol som si teraz zopar tychto starsich hybridnych priusov. Vyzeraju celkom pekne, cena tiez nebyva najhorsia.

Su problemove alebo maju nejake muchy pre ktore sa oplati dat od nich ruky prec?

(Pardon nechce sa mi citat recenzie)

Napr
https://auto.bazos.cz/inzerat/138384658 ... at-alu.php
martincichy
Príspevky: 5422
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

Pozeras 13 rocne auto. Takze so vsetkym, co k tomu patri. V zasade auta su fajn. Pozor na spotrebu oleja, co sa motora tyka. Stav hybridnej sustavy Ti skontroluju v toyote za par desiatok eur.

V recenziach pisu viac.
achada
Príspevky: 1055
Dátum registrácie: 30.03.2016 12:09
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa achada »

Tie sa mu nechce cita, jeho mentalna kapacita zvlada len ano/nie.
smarik
Príspevky: 418
Dátum registrácie: 01.01.1970 01:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa smarik »

Tie auta su v pohode. Vacsinou sa riesia iba zatuhnute brzdy, kedze sa brzdi rekupraciou. Dokonca 99,99 % ma povodne baterie aj pri najazde cez 500 tis km. Dolezite je ze to nema litiovu baterku, ale NIMH a tie nehoria. Nova stoji aj s vymenou do 2000 eur.
kazimir
Príspevky: 502
Dátum registrácie: 17.02.2016 17:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kazimir »

Mna to zaujima len preto, ze som na viacero v poslednej dobe narazil. Ja nekupujem...brat pozeral nejake lacne jazdenky a medzi vysledkami ma zaujali prave tieto priusy.

Zaujima ma skor nejaky osobny nazor niekoho kto ma skusenosti s 10-15 rocnym hybridom ako jazdenkou a nie litania v recenziach od novinara co sa tym zivi.

A ano, nechce sa mi travit cas nad recenziami a toyota fore, zaujima ma cerstvy aktualny nazor a skusenosti ludi na tomto fore...co je na tom? Normalna diskusia...Pokial je to proti pravidlam, tak moze moderator kludne mazat.

Ale to uz asi tvoja mentalna kapacita pan achada nezvlada... Tak si prosim svoje nazory nechaj pre manzelku, ta im mozno priklada nejaku hodnotu, ja nie.

Diky martin a smarik
lubos zimovcak
Príspevky: 3367
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

Keď chceš vedieť , či je KONKRÉTNA Toyota OK, tak odporúčam tarotove karty, Theodoru, kávovú usadeninu, alebo vnútornosti kohúta... :40bd: lol
kazimir
Príspevky: 502
Dátum registrácie: 17.02.2016 17:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kazimir »

Lubo citaj este raz a s porozumenim...ale to ti nejde ked tam nie je slovo pazout hdi a spotreba 4 litre nafty ze?

Kto hovori o jednej konkretnej?
leonNL
Príspevky: 1238
Dátum registrácie: 16.09.2009 16:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa leonNL »

achada napísal:Tie sa mu nechce cita, jeho mentalna kapacita zvlada len ano/nie.
Tvoja mentalna kapacita dokaze zvladnut fakt, ze sem napisal asi preto, lebo si chce precitat viacero osobnych skusenosti a nie (tak ako aj on sam napisal) zvasty novinara ktory dostal z troch aciek na tyzden take auto? Ze tie recenzie su v podstate zovseobecnene kecy typu “jedna babka povedala” zozbierane a zosumarizovane do jedneho clanku pisalkom, ktory take auto videl mozno na obrazku…
Hrdym majitelom:

W219 CLS63AMG 2010

W211 E55AMG 2005
leonNL
Príspevky: 1238
Dátum registrácie: 16.09.2009 16:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa leonNL »

lubos zimovcak napísal:Keď chceš vedieť , či je KONKRÉTNA Toyota OK, tak odporúčam tarotove karty, Theodoru, kávovú usadeninu, alebo vnútornosti kohúta... :40bd: lol
Dalsi, u koho sa pisany text niekde medzi ocami a mozgom strati do neznama…
Hrdym majitelom:

W219 CLS63AMG 2010

W211 E55AMG 2005
lubos zimovcak
Príspevky: 3367
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

kazimir napísal:Lubo citaj este raz a s porozumenim...ale to ti nejde ked tam nie je slovo pazout hdi a spotreba 4 litre nafty ze?

Kto hovori o jednej konkretnej?
Vravím, je to sranda fórum...
:40bd:
Takže, ak toto nie je Iba ďalšia umelá téma, každý už asi čítal, že Toyota je to najspoľahlivejšie, čo tu behá...a Prius dupľom.
Takže, táto Tvoja téma - otázka patrí medzi tie najcudesnejsie, ak nechcem použiť najhlupejsie...
kazimir
Príspevky: 502
Dátum registrácie: 17.02.2016 17:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kazimir »

Dobre Lubik, ked to vravis ty.

A mozno ze aj ty si umela tema
lubos zimovcak
Príspevky: 3367
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

Boha, čo zase nechápeš??

Čítať recenzie nechceš, tak asi si vyberiem zopár Priusov a pôjdem osobne pozrieť.
Pokiaľ to nebolo búrane, vytopené, nemá to 500-800.000 km, nebolo to taxislužba, či rozvoz pizze, tak sa v tom nemôžeš zmýliť.
Stačí iba zaplatiť.
A 10 ročné auto nie je žiadna starina. Max pozor na hrdzu.
kazimir
Príspevky: 502
Dátum registrácie: 17.02.2016 17:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kazimir »

Podla mna jediny kto nechape si ty.
lubos zimovcak
Príspevky: 3367
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

Dobre, máš pravdu. Škoda oči drať.
a566
Príspevky: 711
Dátum registrácie: 06.04.2020 16:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa a566 »

smarik napísal: Dolezite je ze to nema litiovu baterku, ale NIMH a tie nehoria. Nova stoji aj s vymenou do 2000 eur.
neviem ci aj tento rocnik

Návrat na "Toyota fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných