prístroj na linkovanie veteranov

Neviete si rady aké auto kúpiť, ktoré bude pre Vás najvhodnejšie ? Diskusia o konkrétnych značkách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Napísať odpoveď
Milan-Ku
Príspevky: 40
Dátum registrácie: 25.10.2006 14:02
Zdieľať na Facebook

prístroj na linkovanie veteranov

Príspevok od používateľa Milan-Ku »

Zdravím, potreboval by som poradiť, kde sa dá zohnať prístroj na linkovanie veteránov. Veľmi pekne ďakujem :300f:
roman66666
Príspevky: 548
Dátum registrácie: 26.11.2008 20:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa roman66666 »

co je to linkovanie?? :-\
imro2t
Príspevky: 492
Dátum registrácie: 02.03.2008 01:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa imro2t »

to by aj mna zaujimalo, co je to pristroj na linkovanie veteranov...
Milan-Ku
Príspevky: 40
Dátum registrácie: 25.10.2006 14:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Milan-Ku »

asi som to zle napísal, neviem ako sa to volá, ale potrebujem nakresliť tenké pásiky okolo lemov blatníkov. Malo by to byť také pero s kolečkom, neviem to presnejšie špecifikovať.
stevo11
Príspevky: 154
Dátum registrácie: 05.06.2008 22:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa stevo11 »

Skús pozrieť nejaké veterán kluby a popýtať sa tam. Tam s tým budú mať určite skúsenosti.
ps
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 16.11.2009 14:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ps »

Ak mozem odporucit zabudni na ten stroj. Da sa kupit priamo napr. v Tullne bude 15.5.2010 alebo popatrat na nete. Urcite vsak funguje len tomu, co ho predvadza, inak nebude. Obrat sa na p. Dedinu B.Bystrica (pozri www.oldtimer-ahv.sk) ma s tym osobne skusenosti. Bud ista ruka - Tvoja alebo pismomaliara slebo pasiky alebo to posledne - tapeta. Stroj su na jedno moto vyhodene peniaze, ak profesionalne tak dlho skusat. Imak vo fabrike konkretne Pov.Bystrici to robili zeny a od rujy. Snad nie si horsi.
petusko2221
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 06.11.2007 23:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa petusko2221 »

Ja som to objednaval z ameriky,jediny vyrobca na svete,čo potrebuješ nalinkovať?Robím linky s tým strojčekom v rôznych šírkach.Som zo Senca.Ak je zaujem pošli mail na :hanko.peter@gmail.com potom pošlem číslo..
Milan-Ku
Príspevky: 40
Dátum registrácie: 25.10.2006 14:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Milan-Ku »

dával som robiť Tatran 125 a sa mi to celkom páčilo, tak som si chcel tú mašinku kúpiť.
Len akosi ju nikde nemôžem nájsť a neviem, koľko by asi stála. :41c2:
Napísať odpoveď

Návrat na "Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 12 neregistrovaných