Skoda Octavia I , 1.6 benzin

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

minial
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 24.09.2021 14:28
Zdieľať na Facebook

Skoda Octavia I , 1.6 benzin

Príspevok od používateľa minial »

Dobry den mam taky problem a chem sa poradit
pred casm som spozoroval extremny unik chladiacej kvapalini
po navsteve servisu mi povedali ze pumpa je k tesnenie pod hlavou je ok a ze mam prehrdzaveny chladic a tam je problem tak som to dal vymenit po vymene som 2 dni jazdil bez problemou no po dvoch dnoch mi pocas jazdy pri teplote 90 stupnou zacalo dymit z auta tak som tvoril kapotu a nadobka z chladiacou kvapalina uplne vrela a v zapeti mi vsetka voda vytiekla no a chcem vediet cim to moze byt lebo z mam nic nenapada a neviem si rady vobred dakujem
pacok
Príspevky: 319
Dátum registrácie: 21.07.2009 13:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pacok »

Mal by si uviest kod motora.Pozmam min tri rozdielne chladiace systemy v 1.6 tkach.No mal by si odvzdusnit system podla DP.
Mateusz737
Príspevky: 714
Dátum registrácie: 16.09.2018 21:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Mateusz737 »

to vyzerá ze v servise niečo doklaunili , či Ti aj motor trošku neusmažili :41c2:
jergusko
Príspevky: 2272
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jergusko »

Termostat? Ale to by si asi nejazdil dva dni... Možno ti nespína vrtuľu.
milkoTT
Príspevky: 439
Dátum registrácie: 13.03.2007 09:06
Zdieľať na Facebook

Re: Skoda Octavia I , 1.6 benzin

Príspevok od používateľa milkoTT »

minial napísal:Dobry den mam taky problem a chem sa poradit
pred casm som spozoroval extremny unik chladiacej kvapalini
po navsteve servisu mi povedali ze pumpa je k tesnenie pod hlavou je ok a ze mam prehrdzaveny chladic a tam je problem tak som to dal vymenit po vymene som 2 dni jazdil bez problemou no po dvoch dnoch mi pocas jazdy pri teplote 90 stupnou zacalo dymit z auta tak som tvoril kapotu a nadobka z chladiacou kvapalina uplne vrela a v zapeti mi vsetka voda vytiekla no a chcem vediet cim to moze byt lebo z mam nic nenapada a neviem si rady vobred dakujem
To je uplna parada a v tejto dobe uz pomaly samozrejmost hraničiaca s istotou, ked das auto do servisu, kde by Ti mali odstranit problem, miesto toho Ta akurat oholia o peniaze a do..bu auto este viac ako predtym.
Napísať odpoveď

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: lukaskully a 32 neregistrovaných