Auto pre manzelku

Neviete si rady aké auto kúpiť, ktoré bude pre Vás najvhodnejšie ? Diskusia o konkrétnych značkách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Napísať odpoveď
sokoloko
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 17.05.2021 18:16
Zdieľať na Facebook

Auto pre manzelku

Príspevok od používateľa sokoloko »

Ahojte zhanam nejake auto pre manzelku do 6000e. Je to tak 50km denne do prace, nakup, deti skolka a taka klasika. Viete mi poradit nejake konkretne auta? Pozeral som VW group ale tam pri benzine bol problem s retiazkami takze do toho sa mi moc nechce ale budem rad za kazdeho nazor a nejaky tip. Skor niečo spolahlive na medzimestske jazdenie.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

nevyhovoval by jej od Nisannu Leaf ? Elektricke, pripravene na buducnost. Za 6000 bude trosku problem, ale za 6500 sa daju zohnat.

Oproti spalovaku usetris asi 900 eur rocne na palive, vobec sa to nekazi, netreba opravovat, ani oleje menit lebo nie je ake. Idealne ked byvate v rodinnom dome tak solarne panely na strechu, nejake pouzite na inzerat aby to bolo lacnejsie - a uz nikdy sa k spalovaku nevratis.

50km mas uplne v pohode dojazd, aj s kurenim v zime alebo klimou v lete.
milujem elektricke auta, vsetky doradu. https://www.youtube.com/watch?v=JWX0A6nx2cM
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Dobré a cenné skúsenosti má nagy@vodrazka, nissan leaf je jeho životný sen. Však Mato.
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Na FB je VW UP elektrický za 209 eur mesačne - asi 10 sekund som aj uvažoval. Potom som radšej gazdinej kúpil kolajnicu - tú nedoebe. :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
autolaik
Príspevky: 4910
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

Uz je tam vyse roka a tvrdohlavo drzi cenu 12500 :) ,za 8 by som ho kupil,ako zabavku okolo komina
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

vies ako to je, kup za dvojku cokolvek vrčiace a do osmicky budes este dlllllho tankovat.
milujem elektricke auta, vsetky doradu. https://www.youtube.com/watch?v=JWX0A6nx2cM
autolaik
Príspevky: 4910
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

Ako zabavku na chvilu,len vyskusat... a predat dalej...za 8 by sa hadam nasiel dalsi zufalec,ved je to vw
Napísať odpoveď

Návrat na "Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 17 neregistrovaných