Covid 19, verzia 3

témy týkajuce sa všetkého a ničoho mimo diskusie o autách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

gnagy
Príspevky: 943
Dátum registrácie: 19.03.2016 17:39
Bydlisko: DK
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gnagy »

:hero:
„Všetci vieme, že svetlo putuje rýchlejšie ako zvuk. Preto niektorí ľudia vyzerajú chytro, kým pred vami neprehovoria.“ — Albert Einstein
vsevetko
Príspevky: 967
Dátum registrácie: 19.03.2017 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vsevetko »

ivko1 napísal:Hlavný denník je Kotlebovský denník
Chabá výhovorka, všade o tom píšu...

https://de.rt.com/europa/116915-astrazeneca-norwegen/

https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/nor ... lst0xL9cMw

autolaik
Príspevky: 4903
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

smarik napísal:Ja mam 40 rokov. Po covide. Uz aj po ockovani.

Po covide mam problem vybehnut na 4. poschodie bez zadychania. Zacali problemi s curanim. A beriem uz aj lieky na vysoky tlak.

Skoda ze to nebola chripka.
Ako cez kopirak,okrem curania. Ja som ale o zopar rokov starsi. Obsah kyslika v krvi sa mi stale pohybuje okolo 80-85 . Mam ale stale velmi vysoke protilatky tak pockam ... a odporuceny mi bol kvoli diagnoze pfizer
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Ja som na 89, takže dobré, protilátky mám vraj "ty to možeš rozdávať" S očkovaním som povedal doktorovi - Miško, keď sa dáš ty tak mi brnkni a dobehnem. Zatial čakáme obaja. lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

vsevetko napísal:
ivko1 napísal:Hlavný denník je Kotlebovský denník
Chabá výhovorka, všade o tom píšu...
Ja ti to neberiem, nevyvraciam, ale už viem kde chodíš na tie cocotiny. Teraz myslím ako vo FR nejakých 20 vyslúžilých generálov je za to aby vojsko prebralo vládu

A k tej vakcinácii, ako som vyššie napísal, ak máš lepšie riešenie ako sa brániť voči covidu tak sem s ním.

Kritizovať vie každý, ale iné riešenie nemá nikto.
Som ti dal výborný príklad s tým Ivermektínom, mal to byť zázrak v boji s covidom a prišlo sa na to že nefunguje, ba poškodzuje zdravie
vsevetko
Príspevky: 967
Dátum registrácie: 19.03.2017 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vsevetko »

ivko1

_-Teraz myslím ako vo FR nejakých 20 vyslúžilých generálov je za to aby vojsko prebralo vládu-_




Väčšina Francúzov súhlasí s názormi generálov hroziacich pučom kvôli islamistom

https://www.konzervativnyweb.sk/c/22652 ... ref=njctse

To, že ti aktuality nenaservírovalo informácie o tých generáloch je čia chyba ?


_-A k tej vakcinácii, ako som vyššie napísal, ak máš lepšie riešenie ako sa brániť voči covidu tak sem s ním.-_



Riešenie existuje, len či bude v súlade s plánovaným biznisom farmafiriem...Ak je plánované, kvalitné protilátky po prekonaní ochorenia, pojebať očkovaním, tak žiadne iné riešenie nepripustia do úvahy.

Imunita po prekonaní covidu je podľa českých vedcov o niečo väčšia než po očkovaní

https://www.konzervativnyweb.sk/c/22650 ... ovani.html

Absolútny nezáujem testovať populáciu na protilátky, tiež o niečom vypovedá. Nezáujem vydávať Covid pasy ľuďom, ktorý prekonali ochorenie, taktiež o niečo vypovedá. Iné riešenie, ako to ktoré ponúknu v TV neprichádza do úvahy, kým ľudia nepochopia akú moc majú vo svojich rukách. [img]https://uploads.disquscdn.com/images/7e ... a5d743.jpg[/img]



_-Som ti dal výborný príklad s tým Ivermektínom, mal to byť zázrak v boji s covidom a prišlo sa na to že nefunguje, ba poškodzuje zdravie-_


Sám Duce Matolíni sa priznal, že bral Isoprinosine, ako exprimentálny liek, ktorý určite nefunguje, tak isto ako nefunguje Ivermektín ? https://www.youtube.com/watch?v=92Khga7TJqs
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

K tomu FR, vtedy som ti napísal že si to nepochopil, že primárne je získať moc, len to "zabalili" akože problém s islamom. Áno aj problém s islamom je, ale ver že problém s islamom by šiel bokom.
Skrátka sú tam hlavne mocenské záujmy
U nás to isté robí Fico a spol, Progresívne Slovensko, Slovenské Hnutie Obrody, Harabin špekuluje o novej strane...

Ivermektin nefunguje, keby fungoval tak sa nemusí očkovať. Si nemysli že nejaké farmaceutické spoločnosti to nedopustia lebo "biznis". Oni ten biznis majú aj bez toho...
Tak isto by tlačila na pílu firma čo ten Ivermektin vyrába, lebo však biznis...

Jednoducho štát by ho nakúpil a riešili by ním covid miesto očkovania a ver že by tak neurobil iba jeden štát, ale mnohé



Testovanie na protilátky? Stačí požiadať svojho lekára a máš test na protilátky. Ja mám okolo seba ľudí čo mali covid, mali aj test na protilátky a nie každému sa vytvorili v dostatočnom množstve a nie každý je aj dva mesiace po covide fit, väčšina potvrdzuje že sa oveľa rýchlejšie zadýchajú.
Takže ideálne by bolo covidu sa zbaviť úplne aby sa nemuselo riešiť už nič

A čo je, či nie je na Aktualitách...
Vieš, stačí mi prečítať, že "konzervatívnyweb" a hneď viem že to je cocotské médium cez ktoré sa šíria aj rôzne špekulácie, hoaxy, ...

Jednoducho nečítam weby, kde nie sú seriózne kontaktné údaje

To je to isté ako si Mazurek chodil vykecávať na Infovojnu sám bez oponenta a tváril sa že všetko čo vypustil z huby je svätá pravda. Vlastne si kúpili stranu a spolu s tým človekom z Infovojny sú ich členmi.
Než sa LSNS rozpadla tak bolo všetko v poriadku a po rozpade už zrazu boli v LSNS blbci...
Dokonca sa človek dozvedel ako si Kotleba vypláca peniaze získané z volieb a robí to ako jediný zo všetkých politických strán.
A o čo zasa ide? Mazurek s Uhríkom chcú získať moc a zrazu sú z nich sociálne cítiaci kresťania...
vsevetko
Príspevky: 967
Dátum registrácie: 19.03.2017 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vsevetko »

ivko1 napísal:Takže ideálne by bolo covidu sa zbaviť úplne aby sa nemuselo riešiť už nič

Toto si ako predstavuješ ? Že zbaviť sa úplne ? Veď sami politici sa už chvália, rezervovaním vakcín, na roky 2022 - 2023.

Tou istou logikou by sme sa mohli zbaviť aj chrípky ? Však, keď sa pôjde zaočkovať proti chrípke 90 % ľudí, dosiahne sa kolektívna imunita a chrípky sa úplne zbavíme ? Samozrejme s každoročným preočkovaním ! Zbavme sa covidu, zbavme sa chrípky, zbavme sa pneumokoka a bude tu bombastický Matovičov raj v strede Európy... :40bd:
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

chripky sa nezbavis - ten virus mutuje dalej viac a daleko rychlejsie nez kovid. Preco neni vakcina na HIV ? Pretoze ziadny iny virus nemutuje rychlejsie.

co sa tyka republik a krajin : ziadna krajina, ziadny politik predsa nechce a nemoze mat ludi zavretych doma, chorych atd. Zastavuje sa tok penazi, rastie socialne napatie, nie je z coho splacat pozicky ktorych ma kazdy na krku milion, schodky verejnych financii atd.

Ver tomu, mudrlant, ze absolutne posledna vec ktoru akykolvek politik potrebuje su chori ludia, co nevladzu pracovat a platit dane a tvorit hodnoty. To je fakt absolutne absolutne posledna vec. Nikto nikoho nechce zatvarat doma.
milujem elektricke auta, vsetky doradu. https://www.youtube.com/watch?v=JWX0A6nx2cM
vsevetko
Príspevky: 967
Dátum registrácie: 19.03.2017 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vsevetko »

Turbo, ale však o to presne ide. Dlhy sa stali nesplatiteľnými, reálnou výkonnosťou ekonomiky (rozprávočky, že zaplatia to naše deti a vnuci v budúcnosti, nech si nechajú pre seba). Komunisti mali v 1953 menovú reformu. Čo má aktuálne k dispozícii kapitalista ? Vojnu, znárodňovanie alebo infláciu/ hyperinfláciu. Vojna nereálna, sami seba nezničia, jedine nejaký malý konflikt ( Ukrajina, nie je čo kde ukradnúť zlato/ropa), znárodniť jedine čo by sa dalo sú čísielka na bankových účtoch Slovákov (že, vraj okolo 40 - 50 miliárd €). Inflácia ( plán obnovy) nariedením peňažnej zásoby v EÚ, USA. Však papieriky sa dajú donekonečna tlačiť, čo tam potom, že v konečnom dôsledku to zaplatia všetci zvýšenými cenami všetkého. Koniec toho všetkého bude zmena menové systému, ktorý tu máme od roku 1976. Ak by teraz krachol dolár alebo Euro, hodia to všetko na netopiera, on je všetkému navine, tak ovce túto rozprávku zožerú aj s navijakom. Ďalej digitálne Euro, digitálny dolár, digitálny juan, sa začínjú čím ďalej spomínať. Nový svetový poriadok, dúfajme, že spravodlivejší ako máme teraz
gnagy
Príspevky: 943
Dátum registrácie: 19.03.2016 17:39
Bydlisko: DK
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gnagy »

Ešte Šoroša si zabudol spomenúť....
„Všetci vieme, že svetlo putuje rýchlejšie ako zvuk. Preto niektorí ľudia vyzerajú chytro, kým pred vami neprehovoria.“ — Albert Einstein
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Dúfaš zbytočne. Študuj dejepis a prídeš nato , prečo je zbytočné dúfať v spravodlivosť. :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
vsevetko
Príspevky: 967
Dátum registrácie: 19.03.2017 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vsevetko »

gnagy napísal:Ešte Šoroša si zabudol spomenúť....
Aby si nebol prekvapený. Poslušne čakaj na tretiu dávku vakcíny.


Nič sa nedeje, naozaj nič:

Obrázok
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

vsevetko napísal:
ivko1 napísal:Takže ideálne by bolo covidu sa zbaviť úplne aby sa nemuselo riešiť už nič

Toto si ako predstavuješ ? Že zbaviť sa úplne ? Veď sami politici sa už chvália, rezervovaním vakcín, na roky 2022 - 2023.

Tou istou logikou by sme sa mohli zbaviť aj chrípky ? Však, keď sa pôjde zaočkovať proti chrípke 90 % ľudí, dosiahne sa kolektívna imunita a chrípky sa úplne zbavíme ? Samozrejme s každoročným preočkovaním ! Zbavme sa covidu, zbavme sa chrípky, zbavme sa pneumokoka a bude tu bombastický Matovičov raj v strede Európy... :40bd:
Pred X rokmi tu bol SARS a na SK sa ani nedostal a tak nejak sám zmizol...
A teraz ešte napíš že čo s tým má Matovič.
Keby bola iná vláda, covid by nás obyšiel?
Alebo by sa u nás vôbec neočkovalo?


K tej kolektívnej imunite, sa pozri na Indiu...
Sa pozri na UK, či Švédsko.
Nechali to na kolektívnu imunitu a v oboch krajinách sa to zvrtlo a obe krajiny aj očkujú.

Ale podla teba Matovič asi riadi celú zemegulu...

To že ludia majú úvery, alebo štát má požičky, za to sa treba podakovať politikom po 89-tom, a hlavne tým čo vládli doteraz, lebo tí pre ludí nerobili nič, len pre seba

Keby sa tak verejne (potajme) nekradlo, dnes mohla byť úplne iná priemerná mzda, nemuseli mať zanedbané zdravotníctvo, školstvo, mohli sme mať postavené dialnice
xentry
Príspevky: 1958
Dátum registrácie: 29.06.2018 17:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa xentry »

Ivko sledujes nejaky ten navrh novej danovej reformy a nazor nie nas dvoch alebo desiatich na fore ale odbornikov v tejto oblasti? Ako sa snazia velmi pekne povedat ze ten pan, ktoreho ste si zvolili je turbo kkt.
Zamknuté

Návrat na "Shoutbox - o všetkom"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných