Čakacia doba na nové auto ŠKODA

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Hneď je krajší svet,napluli sme (ste je presnejšie) do polievky,vysvetlili nešťastníkovi aký je sociálny prípad a ešte úplne hlúpy.My (vy) riaditeľia galaxie predsa jazdíme na iných kárach,síce vyprdených po x ľudoch,tri razy stočené ale to zvonka nevidieť.Ani to že ten kráp je udržovaný len na vrakoviskových dieloch,ani plač ak treba niečo opraviť,presnejšie zaplatiť za to.
A že je tu hlúpy niekto iný je vidieť na tom že ani otázku na začiatku ste nepochopili lebo ste posplietali všetky hlúposti
andynator
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 04.05.2021 08:32
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa andynator »

Ďakujem všetkým za reakcie.
Aj tie úplne mimo tému.
Mne išlo len o to, či náhodou niekto v poslednej dobe nekupoval auto škoda aby som cca vedel reálnu čakaciu dobu.

Prosím neriešte môj výber auta. To je dúfam moja osobná vec.

Otázka je jednoduchá: čakacia doba na auto pre porovnanie s niekým, kto kupoval v blízkej dobe.
achada
Príspevky: 1055
Dátum registrácie: 30.03.2016 12:09
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa achada »

Hlavne ze tu pan riaditel Zemegule vie na com sa vozime a v akom je to stave, ze? Keby si aj hned mal pravdu tak to, ze jazdim na hrdzavej Felicii, mi nedava pravo sa vyjadrit k tomu co dnes ponuka Skoda za motory v novom modely? Nelezie ti to riaditelovanie uz velmi na modzgy, ze nam ides hovorit k comu a ako sa mozeme vyjadrovat? :41c2:
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Milan ja som napísal svoj náor na veci ktoré vyrábam, prechádzajú mi priamo cez ruky a vidím dovnútra, počujem zvuk lisu ktorý daný diel vysekaáva, vidím trhacie skúšky plechu.
Tento môj názor sa netýka samozrejme len aut, ale prakticky všetkých výrobkov. Porovnajte si dnešný chlieb s tým čo piekli naši starí rodičia v peci a drevo doma v letnej kuchynke. lol
No a za druhé moj náor nevychádza ani tak s poznania výrobkov, ale skôr z poznania ludí a spôsobov dnešnej výroby.
Ak je zlý systém a zlý človek ktorý danú vec vyrába lol - nemôže byť výrobok dobrý. :4012:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Asi vám pôsobí radosť niekoho vždy spláchnuť,pritom sa pýtal jednoducho a zrozumiteľne.Ak nemáte k otázke nič čo sa zadavateľ pýta,nechajte si hlúposti vnútry vlastnej hlavy.
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Zástupca odberatela na výrobnej porade vyhlásil, že budú vyrábať, ale na dvor. RJ budú dodatočne domontovávané po dodaní. Týka sa to aj fabií. To bola konkretna info pre zadávatela, ktorú som včera už zachgytil aj v správach.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Úpne by stačila jediná takáto odpoveď,a je tu toho na tri strany
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

oco13 napísal: Ak je zlý systém a zlý človek :4012:
Tu je príčina :4012:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
posky
Príspevky: 61
Dátum registrácie: 16.02.2011 18:24
Zdieľať na Facebook

@andynator

Príspevok od používateľa posky »

@andynator

kolegovia aktulane objednavaju nove firemne embecky octavie, a termin dodania je aktualne na December 2021.
andynator
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 04.05.2021 08:32
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa andynator »

@posky

Tak tomu vravím skutočne dlhá čakacia doba.
Dovtedy aj zabudnú čo si objednali.
miroslav114
Príspevky: 638
Dátum registrácie: 17.03.2015 21:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa miroslav114 »

Dovtedy im ta mb cka aj zhrdzavie a to bude ďalšia výbava
smarik
Príspevky: 418
Dátum registrácie: 01.01.1970 01:00
Zdieľať na Facebook

Re: @andynator

Príspevok od používateľa smarik »

posky napísal:@andynator

kolegovia aktulane objednavaju nove firemne embecky octavie, a termin dodania je aktualne na December 2021.
Ak nozes cakat do decembra, tak to auto nepotrebujes.
andynator
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 04.05.2021 08:32
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa andynator »

@posky

Presne tak. Kto chce nieco co i len trocha ine ako standard musi ratat s cakanim.
Ale je jasne ze ak konfigurujem nepotrebujem auto surne.
a566
Príspevky: 711
Dátum registrácie: 06.04.2020 16:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa a566 »

miroslav114 napísal:No prepáč ale je to totálny fúrik , kamarát to kúpil ale pre mna to nieje hodné 10 centov .zo slušnosti som mu povedal aby nečakal odo mna vyjadrenie k novej shade nakoľko ku grupe od roku 2003 nemám pekného slova . Od shade je mnoho lepších , kvalitnejších a lacnejších aút a to ešte nehovorím o prístupe pri reklamáciách
a to ani nehovorim o pohrome s nazvom tsi.... lol
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Re: Čakacia doba na nové auto ŠKODA

Príspevok od používateľa mastik29 »

andynator napísal:Ahoj, nemáte náhodou nejaké novšie informácie ohľadom dodacích lehôt?
Viem, že majú výrobcovia resp. automobilky teraz problémy s čipmi, ale či sa to týka aj škodovky...

Mám objednanú Fabiu combi JOY od 12.3.2021. 

A predajca stále nevie povedať kedy asi bude....
Autko uz je pravdepodobne vyrobene, ibaze Skodovka momentalne vyrobu neposuva dilerom, ale “uklada“ kusy na prenajate skladovacie plochy. Letisko H.Kralove a podobne plochy.
Chybaju komponenty, no odstavit vyrobu je tiez slusna strata, tak to z casti riesia vyrobou na skladove plochy.
Horsie je, ze je to ako s tou koronou, kedze nik nevie predvidat, kedy stupne objem vyroby tych cipov. Vsetci ich chcu…
A vyrobci cipov sa potykali s problemami, s obrovskymi problemami, akurat ze novinari to zvadzaju na home office a stupajuci trend predaja PC, notebookov.

Zial, treba iba trpezlivost.

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 24 neregistrovaných