Lepenie Autofolii na skla

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Môžem odporučiť vo firme, ale nepochodím, lebo majitel nie je "náš" človek :40bd: :40bd: Ako by si práve priletel z Marsu. :40bd:
Radšej najdi zadavatelovi školenie lepenia folii na sklo za dobrú cenu.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
Loslamos
Príspevky: 124
Dátum registrácie: 16.01.2020 18:32
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Loslamos »

verím otcovi že pre živnostníkov to toľko môže stať keďže firma to sprostredkuje a ako píše on treba iba podpis ;) a keďže 90% sa nechce učiť a ani nemajú čas keďže to stojí peniaze a my živnostníci školenia nemáme ako smenu v práci tak to zaplatia ... a firma nie že zarobí iba na hodnote tvojej práce ale aj na tom ešte kurze ktorý je iba birokracia ... ako keby si zabudol niečo vo robíš každý deň po 3 alebo 5 rokoch nehovorím o tých ktorý s tým nerobia denno denne tým by som dal tu povinnosť ... všetko je biznis a bohužiaľ to nezmeníme každý hľadá možnosť kde zarobiť na úkor druhých ... a potom sa nájde pár blbcov ako ja ktorý robia niekedy aj zadarmo keď si vypočujú príbeh ľudí kto kde ich oklamal a teraz si berú úver od toho a toho a preplatia ani nehovorím ... ps ktorý neveria fakt som drel zadarmo lebo niekdy sa nedá zobrať ani na kávu od ľudí čo melú z posledného a ešte vám uvaria kávu dajú najesť a dozviete sa ich príbeh oproti ľuďom čo majú milióny a ľutujú dať aj toy-toy a musíte ísť do veľkej trávy ku susedovi
smarik
Príspevky: 418
Dátum registrácie: 01.01.1970 01:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa smarik »

Cize za den zarobis viac ako 1500 eur denne, kedze na skoleni sa ti neoplati sediet. Drz si taku pracu.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Smarík - ja určite nezarobím - ale robil som v zamestnaniach kde firma účtovala za prácu troch ludí na jeden deň 10 litrov.
A už si počul o niečom takom, že vypadneš na jeden deň a ujdú ti zákazky na dva mesiace dopredu?
Ale trepeme dve na tri, takže by sme sa mali vrátiť k zadávatelovi a jeho foliam.
Pozri od kolkých firiem by si chcel brať material a oslov ich s ponukou na spoluprácu.
A druhá vec určite príde niekto kto bude chcieť foliu nielen na okno ale aj na kapotu a strechu.
Ďalšia varianta sú bezpečnostné folie - volakedy sa lepili do pickupov namiesto mreží na sklo.
Záber aj pri foliach je naozaj široký, už len vybrať o čo bude záujem.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
Matej 120
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 17.12.2020 16:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Matej 120 »

Chlapci vďaka aspoň za nejaké rady...
Je mi to jasné že je tam obrovská škála tých výrobcov..
idem teda poriešiť to školenie, no a uvidíme čo to dá.
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Za mna úplne nezaujímavý biznis, 150€ za auto a serieš sa s tým kolko?
Dačo stojí material...
Na začiatok ešte školenie aby si to mohol robiť oficialne.
Len aby si zaplatil to školenie tak musíš nalepiť 5 áut.
Ja jazdím vyše 20 rokov a folie som nepotreboval lepiť ešte ani raz, na predošlých som nemal a na súčasom už boli

Neviem, ak máš servis a si schopný tak nebudeš strácať čas lepením folii.
To už by som sa skôr začal venovať výmene autoskliel
FERO 321
Príspevky: 1644
Dátum registrácie: 27.01.2011 16:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa FERO 321 »

No asi koľko sa stým bude srať. Ak bude šikovný tak za dve hodinky to dá. Začiatky budú pomalšie ale postupne sa chytí. Aj lepenie fólií musí niekto robiť, či? To potom môžem povedať automechanikovi načo sa serie z opravou áut a špiní si ruky keď môže robiť nejakú čistejšiu prácu.

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Google [Bot], PROCHY603 a 54 neregistrovaných