Toyota Verso

Diskusia ohľadne vozidiel značky Toyota

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Nisho
Príspevky: 82
Dátum registrácie: 31.03.2008 14:16
Zdieľať na Facebook

Toyota Verso

Príspevok od používateľa Nisho »

Zdravím vás páni. Chcem kúpiť toyotu Verso v podstate je mi jedno aký ročník. Neviem sa ale rozhodnúť aký motor si vybrať. Doteraz som mal koncernové diesle a myslím si, že je čas na zmenu. Ja osobne mám malý nájazd km. Ročne je to do 15 000 km. A preto by som chcel benzín. Nikdy som ale nemal japonca a preto si nechám poradiť. Ako je to so spoľahlivosťou? Čo to na internete mám už prečítané, ale rád by som počul viac názorov. Chcel som automat, ale CVT asi nebude príliš šťastná voľba. Najmä pri ojazdenom vozidle. Môj osobný tip je 1.8 s manuálnou prevodovkou. Neurobím chybu? Budem rád za každý názor. Vďaka
-michal-
Príspevky: 52
Dátum registrácie: 19.04.2021 10:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa -michal- »

Švagor má sedemmiestne Verso 1.6 s manuálnou prevodovkou a je s ním spokojný, ale pripúšťa, že pri jazde na dlhšie trasy by sa hodilo pár koní navyše... Motor 1.8 by mal byť ideálnym riešením, je to atmosférický benzín s nepriamym vstrekom, ktorý má dostatočný výkon a veľmi rozumnú spotrebu. Keď si k tomu pripočítame ešte nadpriemernú spoľahlivosť podľa TÜV Report, určite nebude chybou kúpiť toto auto, práve naopak - vychádza mi to ako veľmi rozumná voľba. :)
Nisho
Príspevky: 82
Dátum registrácie: 31.03.2008 14:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Nisho »

Malý update. Tak nakoniec som si kúpil Verso ročník 2010. Po prvom majiteľovi so 137 000 km. Doteraz servisované iba v toyote. Auto je ako nové, ani sa mi nechcelo veriť, že nájdem takýto kus. Motor 1.8 benzín s CVT prevodovkou.
Napísať odpoveď

Návrat na "Toyota fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní