Audi A6 C7 3,0 TDI 7.st Stro. quatt-vibrácie pri akcelerácií

Diskusia ohľadne vozidiel značky Audi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

herin napísal:
mhlavaty napísal:V ss dávam kontakt na neho
p.Hlavatý ak sa môžem spýtať tak prečo už Vy neopravujete autá?
človek s takými znalosťami je škoda, aby s tým skončil...
Inak ja som z BA nedalo by sa poslať ten kontakt aj mne na toho človeka ktorý by to vedel pozrieť a nie len mudrovať ? :d :D
herin ja autá opravujem,len pauzujem do druhej vakcíny čo bude koncom mája.Ale na jún píšem termíny a vyzerá to viac než zaujímavo lebo množstvo ľudí bolo v "čakárni" .Ten rok mi prišiel celkom vhod lebo sa prerobila dielňa viac do diagnostky a bol to rok využitý na intenzívnu výučbu kedže nabehla spústa nových vecí a bez paralelnej diagnostiky to jednoducho už nepôjde.No a sériová diagnostika (OBD) ide do on line priestoru,teraz kto zaspí dobu bude meniť už len platničky a obúvať kolesá
herin
Príspevky: 1264
Dátum registrácie: 26.06.2008 08:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa herin »

Misox27 napísal:
herin napísal:
Misox27 napísal:
Ano ja mam presne toto iste ako popisujes.. A nechcem veru vysolit tolko co ty, nastastie som na zaciatku patrania ???? uz len otazka kto mi na to pride
Fúúha no kámo asi tie autá maju po čase ten istý problém..
Predpokladám, že to bude niečo čo odchádza pri +/- tých istých km kolko máš nabehané?
Škoda že si nereagoval minulý týžden, keby ano tak som prechádzal Nitrou ked som bol v BB..ja som z BA..mohli sme to porovnať..
.



270 tis.. No to sme mohli ale je to presne to co popisujes len keby sa sem vyjadri niekto, kto na to prisiel a mal rovnaku zavadu..
No ja som kámo prehladal snád celý internet..boli to hodiny a hodiny hladania a nič..moje má teraz 293 000km..267 000 malo presne pred rokom a už to robilo aj vtedy..
Vieš mňa na tom zaráža jedna vec, že keby sa to aspon zhoršovalo možno by sa to lahšie podarilo identifikovať..mám namysli také ničo ako ked začína klepať podvozok a postupne sa to zhoršuje..ale toto je stáááále to iste bez zmeny..
Tebe poslal p.Hlavaty kontakt na niekoho..napíšeš mi aspon odkial ten dotyčný je?keby Ti to vyriešil, tak by som Ťa poprosil, keby si mi napísal, čo to bolo a prípadne dal potom na neho kontakt v ss..díky moc..
herin
Príspevky: 1264
Dátum registrácie: 26.06.2008 08:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa herin »

mhlavaty napísal:
herin napísal:
mhlavaty napísal:V ss dávam kontakt na neho
p.Hlavatý ak sa môžem spýtať tak prečo už Vy neopravujete autá?
človek s takými znalosťami je škoda, aby s tým skončil...
Inak ja som z BA nedalo by sa poslať ten kontakt aj mne na toho človeka ktorý by to vedel pozrieť a nie len mudrovať ? :d :D
herin ja autá opravujem,len pauzujem do druhej vakcíny čo bude koncom mája.Ale na jún píšem termíny a vyzerá to viac než zaujímavo lebo množstvo ľudí bolo v "čakárni" .Ten rok mi prišiel celkom vhod lebo sa prerobila dielňa viac do diagnostky a bol to rok využitý na intenzívnu výučbu kedže nabehla spústa nových vecí a bez paralelnej diagnostiky to jednoducho už nepôjde.No a sériová diagnostika (OBD) ide do on line priestoru,teraz kto zaspí dobu bude meniť už len platničky a obúvať kolesá
A tak sa Vás spýtam, že tu čo ste posielal kontakt na niekoho Misovix27, tak on je nejaký fachman do nášho problému?prípadne ste Vy aj on na rovnakej urovni čo sa týka prípadnej identifikácie chyby? lebo ja by som k Vám do NZ kludne prišiel ak sa bude dať..ked nie tak potom by som Vás poproil do ss či by ste aj mne mohli poslať číslo na toho človeka čo ste dali nicku misox27. dakujem
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

herin ...je to na východe.Ono totiž preto tam lebo ten človek musí splniť hneď dve podmienky.Musí byť skvelý diagnostik a ešte poctivec čo jednoducho prácu neobabre.Môže ju neprijať,ale ak prijme je v najlepších rukách.No má to aj chybu,pretože obe autá sú v štádiu kde nie je jasné ani to,či je to vec podvozka príp náhonu,alebo vec motora.A veľmi vážne upozorńujem na to,že dve podobne vyzerajúce závady môžu mať každá úplne iné riešenie.Rozpisovať to nebudem,ale vždy až do lozlúsknutia problému je aktuálna otázka či je závada príčinná alebo dôsledková.Príčina je zemiak vo výfuku,dôsledok je že auto neštartuje.A kedže to jasné nie v akom okruhu chyba vzniká,by veľmi bodlo ak by už toto jasné bolo a v prípade agregátu šup na východ.Ak by sa tam ukázalo že je to vec podvozka,opravu už dotyčný diagnostik robiť nebude čo je pochopiteľné vzhľadom na zameranie.
Ešte doplním,pokiaľ to počká tak kdesi pri konci júna by to prísť mohlo.U mňa to má ale inú podmienku,robím v pohodovom režime,diagnostike sa v inom nedarí.
herin
Príspevky: 1264
Dátum registrácie: 26.06.2008 08:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa herin »

O.K. p.Hlavatý asi aj Misox27 to má z NR dosť daleko na východ..
teda pokial to nie je niekde hned na začiatku vých Slovenska..pre mňa je to už dooosť daleko..
A tak sa Vás spýtam, dalo by sa teda s Vami dohodnúť na nejakom termíne?či ako?seriozne sa Vás teraz pýtam :3906:
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

dám kontakt do ss,večer to preberieme,musím si upratať v termínoch júna nech netresnem nevhodný čas.To čo ja robím vždy obsahuje plusový deň do rezervy,lebo dopredu nik nevie čo sa nakoniec ukáže.Nie je príjemné poposúvať pre jednu opravu čo sa v čase natiahne všetkých dohodnutých ako hrnčeky
herin
Príspevky: 1264
Dátum registrácie: 26.06.2008 08:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa herin »

o.k. rád počkám...tak teda večer si napíšeme..
Mne nerobí problém 1-2 dni hore dole..aj tak Vám to auto prinesiem a nechám ho u Vás..myslím, žesa to za deň nevyrieši..muselo by to byť dielom náhody aby to tak bolo :d :D
herin
Príspevky: 1264
Dátum registrácie: 26.06.2008 08:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa herin »

Misox27 napísal:
mhlavaty napísal:A koľko km si ochotný zobrať auto k šikovnému ? Nie,nie ku mne,ale napr. 200 km,lebo potom sa dá baviť a poradiť konkrétneho človeka.
Pretože to takto funguje.Ku mne idú pokojne stovky km ak je to o veciach ktorými sa zaoberám,čiže nič nezvyklé to nie je,len či je ochota minúť 10 lt paliva a ísť domov napr vlakom.

Som z nitry, kedy mozem prist? Dajte mi kontakt, dakujem.
Poslal som Ti SS..či si niečo poriešil..
patrikmarincak695
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 16.08.2022 09:54
Zdieľať na Facebook

Re: Audi A6 C7 3,0 TDI 7.st Stro. quatt-vibrácie pri akcelerácií

Príspevok od používateľa patrikmarincak695 »

Zdravim, mám ten istý problém na bitdi, rozletel sa zadný športový diferenciál, vymenil som ho, začali vybracie pri akcelerácii trebalo spraviť základné nastaveni, majú zaheslovanu diagnostiku tak som to zaviezol do porche urobiť základné nastavenie 285€ problém sa nevyriešil, skúsil som vymeniť silenbloky na zadnej náprave bez zmeny dal som vymeniť vutorne kĺby na poloosach bez zmeny dal som vyvážiť kardan 220€ výmena ložiská na kardane vybracie sú menšie ale stále sú a hádže mi to prevodovku do núdze už tiež si s tým ďalej neviem rady auto stojí už rok neviem s tým rady ďakujem

Návrat na "Audi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 18 neregistrovaných