Audi A4 b7 - vymena motora

Diskusia ohľadne vozidiel značky Audi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Ano,diagnostika ukáže.Ale diagnostika trochu v inom štýle ako ju vníma 99% ľudí,pozriem do obrazovky.Myslené sú všetky existujúce formy diagnostiky.Nepredpokladám výmenu ani bloku ani hlavy,to je tak 1% zo 100.Čo by mohlo vylúčiť aj to 1% by bolo mať maximum informácií ktoré ešte neboli dané,čo a kedy a v akom rozsahu má motor za sebou.
pepo64
Príspevky: 1034
Dátum registrácie: 16.04.2012 18:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pepo64 »

jaster-83 napísal:
pavolgazi657 napísal:
mhlavaty napísal:BKE je bez filtra častíc,bolo by nutné ho prerábať až potom by to šlo.
Viete mi visvetlit podrobnejsie ako prerobit?
...... mozno by stalo za uvahu vzdat sa toho auta ak je trocha pojazdne a ma este nejaku cenu a predat ho tak ako to je a netlacit peniaze do bezodnej diery
Toto je "rada"hodná mysliteľa,a o týždeň budeš radiť ďalšiemu šťastnému majiteľovi toho skvostu, predaj to, o týždeň ďalšiemu predaj to, atď.?????Ale aspoň štát zarobí na prepisoch :d :D :d :D
jaster-83
Príspevky: 1441
Dátum registrácie: 16.09.2010 13:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jaster-83 »

neviem o tom ze by som radil aby to predaval ako "macku vo vreci", kazdemu sudnemu cloveku je jasne ze v stave v akom to je to bude kupovat len clovek co dopredu vie na aky ucel to kupuje a vie co s tym robit, teraz sa hladala E60, prvorady bol stav interieru a karoserie..... motor ci ide nikoho nezaujimalo nakolko clovek ma vlastnu totalku na zadok kde motor ma v 100% stave a potrebuje auto kam ho prehodi
1U5 AVU, 6U1 AMH, 6Y5 ASY, N15 GA14DE, 3B6 AVF, C4(B7) 9H06
pavolgazi657
Príspevky: 37
Dátum registrácie: 26.04.2021 21:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pavolgazi657 »

mhlavaty napísal:Ano,diagnostika ukáže.Ale diagnostika trochu v inom štýle ako ju vníma 99% ľudí,pozriem do obrazovky.Myslené sú všetky existujúce formy diagnostiky.Nepredpokladám výmenu ani bloku ani hlavy,to je tak 1% zo 100.Čo by mohlo vylúčiť aj to 1% by bolo mať maximum informácií ktoré ešte neboli dané,čo a kedy a v akom rozsahu má motor za sebou.
tak nakoniec ste ma predsvečil damav môj motor na opravu pravda nema zmysel menit motor nebudem vediet jeho umrtnosť, vďaka.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Dnes sú diely na PD vyslovene vysokej kvality veľmi priaznivé takže iná cesta k dobrému výsledku nie je.Než mať stále otáznik čo som to za mačku kúpil je ozaj lepšie mať vo všetkom jasno.
pavolgazi657
Príspevky: 37
Dátum registrácie: 26.04.2021 21:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pavolgazi657 »

Ano jasne.
Mateusz737
Príspevky: 710
Dátum registrácie: 16.09.2018 21:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Mateusz737 »

pokiaľ to nedáš do spravných rúk tak to dopadne ako najhoršia možnosť , jednak financne aj casovo a s neistim vysledkom pripadne s rýchlym návratom problémov, preco vela ludi predava auto po "GO" motora???

Návrat na "Audi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 12 neregistrovaných