Vodič v kolóne úmyselne poškodí vozidlo

odkazy, linky, videá na tému auto-moto

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

oliver992
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 21.06.2013 10:55
Zdieľať na Facebook

Vodič v kolóne úmyselne poškodí vozidlo

Príspevok od používateľa oliver992 »

Čo s vodičom ktory sa v kolóne na svojom vozidle v hodnote do 500 EUR lepí na vás ? Na vzdialenosť 1-2cm a čaká kým sa aspoň jemne šuchne. Áno škoda nebude enormna ale prečo mat poskrabany hoc i len náraznik. Máte s tým skúsenosti niekto ? Dajte riešenie :) Okrem fyzických útokov ;)
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Celý ja :40bd: :40bd: Nepomôže ani fyzický útok - to je ten istý typ čo sa chodí do krčmy pobiť aj keď mu vždy dajú po hube. lol Toto vylieči len čas - keď som mal 20 tak som sa bil s bejzbolkou na križovatkách aby som bol prvý a o 30 rokov jazdím ako dôchodca. :40bd: :40bd:
Ešte si všimni _ ten istý vodič keď vystápiz auta, a stane sa z neho chodec, tak si bezhlavo na prechodoch vynucuje prednosť skákaním pod autá. :d :D
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
martincichy
Príspevky: 5429
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

Riesenie - prestat mysliet o aute ako o investicii a prisudzovat mu vlastnosti. Zacat auto vnimat ako kus plechu a plastu, ktory sluzi mne na presun z bodu A do bodu B. Vtedy skrabanec nebude vadit. Dokonca sa dostavi pocit skodoradosti, ked zavolas policajta ku skodovej udalosti a on cvakne pokutu. Uz sa mi stalo 2x, ze dotycny nafukal.

Ozaj, potom dotycny dostane pozdrav aj z poistovne vo forme seku, hoci nenafuka, zvysia poistne za PZP.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Martin - na vysvetlenie. Nikdy som do nikoho nevrazil, ani úmyselne ani náhodne. Skor sme sa šklbcovali ako chuligáni v krčme.
Ale pod tvoje vysvetlenie sa kludne podpíšem. Treba si kupovať veci primerané sebe samému a radšej investovať do rodiny - detí vnukov manželky..... :4012:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

Podozrenie na poistnĂ˝ PODVOD ??
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

AKý podvod? ak ti pred tescom úmyselne nacúvam ťažným do dverí, tak poisťovňa platí len tebe. Mne ostáva len dobrý pocit.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
lubos zimovcak
Príspevky: 3377
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

Oco, nič v zlom, ale ÚMYSELNE niekomu nacuvat taznym a poškodiť mu auto...? :3c90:

To nie je ani vtipné, ani hlúpe.
Je to Iba chrapunske... :41c2:

Ako starý chlap a vodič už musíš mať auto v oku, byť nad vecou a snažiť sa neskodit.
tomket11
Príspevky: 558
Dátum registrácie: 18.09.2012 17:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tomket11 »

Oco, dávaj si pozor. Poznám ľudí ktorý si tak potrpia na svoje auto, že im ,,prepne" a nikto nedokáže predpovedať, čo by potom robili.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Tomket neuveríš, ale mal som tú česť - v 90tych rokoch sme sa aj s montermi nejakou náhodou priplietli do cesty známemu mafianovi (dnes už nebohý) Ten vyskočil z auta a s kameným ksichtom nám rozstrielal pneumatiky na dodávke. Mali sme všetci plné gate.
Ja som ten príklad napísal Lacovi na reakciu o poistnom podvode.
Už som písal auto o auto, obúchavať nepomôže , železo je nevinné. V mladosti som mal tendenciu poškodzovať ten medzikus za volantom.
A ešte pre Tomketa - s tým prepínaním to každý máme na iné. Mňa takto rozbesní ubližovanie zvieratám a vtedy je naozaj riziko, že dotyčnému velmi ublížim.
Edit: určite ste si to všimli aj tu na fore a platí to aj v realnom živote - mojím cielom je vyvolávať emocie - pretože pod vplyvom emocii sa ukazuje skutočná tvár človeka. :4012:
Edit 2 :
byť nad vecou a snažiť sa neskodit.
ludia sú zlí a hlúpi a treba im to vracať rovnakou mincou, ale adresne, nie nivočiť železo.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Re: Vodič v kolóne úmyselne poškodí vozidlo

Príspevok od používateľa seven549 »

oliver992 napísal:Čo s vodičom ktory sa v kolóne na svojom vozidle v hodnote do 500 EUR lepí na vás ? Na vzdialenosť 1-2cm a čaká kým sa aspoň jemne šuchne. Áno škoda nebude enormna ale prečo mat poskrabany hoc i len náraznik. Máte s tým skúsenosti niekto ? Dajte riešenie :) Okrem fyzických útokov ;)
neurobis s tym nic u nas to nepokutuju.v zahranici ano.u nas mozes len jedno ak nechces konflikt -- vystup a povedz mu ze ti to vadi---. ak bude vyskakovat zajdi autom na krajnicu pust ho pred seba stylom prosim nechcem vam zavadziat vo vyhlade.a mas klud.

mozno si uvedomi ze je teraz u teba vol pretoze stado vede vul.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »


Paráda lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
truck123
Príspevky: 297
Dátum registrácie: 07.06.2016 09:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa truck123 »

OCO13...si vzorom vsetkych slovakov, len skoda, ze davas svoje rady zadarmo.. :3020:
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Nie rady, ale rany :40bd: :40bd: Bejvávalo, keby bolo ešte síl - okolo nás je tolko sprostých hláv, že by som sa mohol umlátiť. :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
lubos zimovcak
Príspevky: 3377
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

Oco, nepíš kkoootiny.
Dík pekne za porozumenie a láskavosť.

Akurát, že ten vodic, ktorý tlačil pred sebou nešťastníka v Dacii, by mal byť doživotne pozbaveny vodičáku.
Detto aj tá pipka, tej by sa zišlo aspoň rok bez vodičského..., pešo by skrotla.

P.S.
Auto je naša osobná zóna.
Vonku, mimo vozidla, je to cca 0,8-1 m, ktorý potrebujeme, aby sme sa cítili ako tak bezpečne a komfortne.

Všetko pod, vyvoláva pocit ohrozenia, nepríjemnosti a podobne...,v dlhšom pôsobení vyvolávajú frustráciu, ktorá môže prejsť do agresivity....

V bežnej premávke je lepenie prípustné, keď sa potrebujeme vytiahnuť v závetrí predbiehaneho auta, vtedy ostáva iba dúfať, že predbiehany nespanikari, Alebo, čo je ešte horšie, úmyselne nepribrzdi.


A pre Oca:

Kúpiš si za posledné peniaze auto, aby si išiel do roboty.
Nejaký vodič, samozrejme, neznámy, nacuva guľou a poškodí dvere...

Poškodený má celý deň pokazený, alebo žena, bude v strese, čo povie doma..., či ju opäť muž nevyhreši, alebo to môže byť dcéra, ktorá má prvý krát požičané auto.... od otca nervaka.

Na križovatke nedá prednosť, lebo sa bude trápiť kvôli, pre Teba nepodstatnou preliaceninou....a umrie pod kolesami ťahača.

Trochu rozmýšľaj, kým pokazis mladých.
lubos zimovcak
Príspevky: 3377
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

truck123 napísal:OCO13...si vzorom vsetkych slovakov, len skoda, ze davas svoje rady zadarmo.. :3020:
Myslíš, že by si za tie rady mal pýtať peniaze? :40bd: lol ??

Návrat na "Na pobavenie ;-)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 13 neregistrovaných