Prihlasenie auta počas lockdownu

diskusia, dotazy, sťažnosti, informácie , všetko čo súvisí s políciou a dopravnými inšpektorátmi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Matej 120
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 17.12.2020 16:14
Zdieľať na Facebook

Prihlasenie auta počas lockdownu

Príspevok od používateľa Matej 120 »

Zdravím vás
Idem si po radu ohladom prihlasenie auta počas tohto núdzového stavu. Koľko mám času na prihlásenie auta počas lockdownu?
Ja som ho mal prihlasit do konca januára.
Len do toho prišiel lockdown a auto už neni prihlásené 2mesiace. Je ho možné teda prihlasit bez robenia KO.. či sa to nejako predlžuje, počas núdzové stavu?
Vopred vďaka, za odpovede.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

akoze sorry ale koniec januara bol hoooodne davno, na to sa vyhovarat nemozes. Musis ist na KO, myslim ze jej platnost 30 dni sa nepredlzovala.
milujem elektricke auta, vsetky doradu. https://www.youtube.com/watch?v=JWX0A6nx2cM
achada
Príspevky: 1055
Dátum registrácie: 30.03.2016 12:09
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa achada »

Policajti fungovali aj pocas logdaunu, len trebalo termĂ­n dopredu. Elektronicke obcianske tiez funguju stale, aj v noci. Takze zasa len trapne vyhovorky. KO funguju takze nech sa paci zaplatit za vlastnu blbost a lenivost.
Matej 120
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 17.12.2020 16:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Matej 120 »

Chlapci to bola otázka, ja sa na nič nevyhováram. Auto proste bolo nepojazdné a stálo mi v garáži. Tak som ho neprihlasil a bolo mi povedané že sa to počas núdzového stavu predlžuje. Tak sa pýtam ako to teda je????????? :d :D
Ne vy tu hneď musite vypisovat ako je niekto lenivý a hneď sa len vyhovára, úplne blbosti od veci..
nemám problém zaplatiť KO
achada
Príspevky: 1055
Dátum registrácie: 30.03.2016 12:09
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa achada »

Ale vyhovaras, lebo aj nepojazdne auto sa da prihlasit!
Jakub2712
Príspevky: 49
Dátum registrácie: 27.05.2008 21:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Jakub2712 »

Výhovorka že auto bolo nepojazdné ti neprejde nakoľko pri prihlasovaní nik auto nekontroluje ani nemusí byť fyzicky na mieste
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Už takmer rok sa nerobí obhliadka vozidla (kontrolu VIN vykonala STK).
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Všetko sa dá napísať aj normálne a nespláchnuť vždy každého,riešte už do riti len veci na ktoré je otázka a svoje moralizovanie si odpustite
achada
Príspevky: 1055
Dátum registrácie: 30.03.2016 12:09
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa achada »

Najskor zacni sam dodrziavat co ziadas od inych!
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Nevyhováraj sa na nikoho ako škôlkar.Snáď si to dnes nepísal tomu pánovi preto lebo niekto iný atd atd niečo v minulosti tiež napísal.Ja či druhý.Daj každému pokoj,riešte to (a len to)o čo vás ľudia žiadajú a nezaoberaj sa osobou nikoho
jupaza
Príspevky: 87
Dátum registrácie: 10.04.2009 23:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jupaza »

Zavolať si na DI, kde dostaneš relevatné info. Já som počul, že lehoty na prihlásenie sa predĺžili počas tohto stavu (až o 4 mesiace), ale či je to tak netuším. Dnes som prihlasoval auto po lehote 30 dní a všetko OK ( skorej neboli voľné termíny)
george2.5
Príspevky: 196
Dátum registrácie: 13.06.2010 17:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa george2.5 »

Neviem o tom, aby boli termíny predlžené. Maximálne termíny na podanie daňových priznaní minulý rok a taktiež, že po skončení platnosti TK a EK ste moholi bez sankcií spraviť do 3 mesiacov kontroly.
K veci:
https://www.minv.sk/?tlacove-spravy&spr ... visk-mv-sr

https://portal.minv.sk/wps/wcm/connect/ ... spektorat/
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Po vyše týždňovom polnocnom sedení pred Pc mi dalo 14 marca termín na 30 apríla. lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
leonNL
Príspevky: 1239
Dátum registrácie: 16.09.2009 16:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa leonNL »

Takze, aby bolo vsetkym jasne, prihlasovanie je momentalne predlzene z povodnych 30 dni na 3 mesiace.
Toto iste som riesil koncom januara. Online rezervaciu nebolo mozno spravit, vkuse vypisovalo ze na “danom pracovisku nie je ziaden volny termin”. Tak som zavolal do klientskeho centra, kde mi povedali ze na prihlasenie mam 3 mesiace. Nasledne som si to overil telefonicky aj na ministerstve vnutra, kde mi bolo povedane to iste, kvoli lockdownu je prihlasenie auta predlzene na 3 mesiace. Kto neveri, nech si zavola na infolinku MV.
Takze zadavatel, bud kludny, este stale nie si mimo terminu.
Zaujimave ale je, ze na internete to nikde nepisu, ze si to treba vyzistovat telefonicky...
Hrdym majitelom:

W219 CLS63AMG 2010

W211 E55AMG 2005
martincichy
Príspevky: 5429
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

Pred 4 tyzdnami som kupil guzzi. Na odhlasenom TP bolo na pol strany v poznamkach: datum odhlasenia xx.xx.xxxx. prihlasit do 30 dni.

Neviem sem zavesit sken TP.

Návrat na "Polícia Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 17 neregistrovaných