Audi A4 b6 - radenie rýchlostí

Diskusia ohľadne vozidiel značky Audi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24976
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Problém vidím skôr získať informáciu čo kde patrí,ale rieši sa to tak že zavoláš do MB Sixtovi a poradíš sa pokiaľ to na jeho stránke nenájdeš.Potom už iba hľadať predajcu
[img]https://i.postimg.cc/ykvbg7Tx/a.jpg[/img]
braga
Príspevky: 1982
Dátum registrácie: 26.10.2009 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa braga »

stale nevysvetlena originalita oleja , vsetkym nam je zname ze Audi si olej nevyraba a to ze kazdych par rokov meni zmluvy s petrol firmami tiez , tak stale sa pytam na original je len v tej nalepke ? nemenovana znacka presla od Shell , castrol a teraz ma Ravenol vsetko su originaly , ta nalepka neznamena ze to nieje prave Ravenol s ktoreho si trocha utahujes
Naposledy upravil/-a braga v 26.02.2021 20:38, upravené celkom 1 krát.
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Ani nejdem čítať komentáre
Nový olej tomu nepomôže, lebo opotrebená prevodovka..

Písal som to tu milion krát, brat to mal, ten vymenil dve ojazdené prevodovky a nový kupec tretiu a radilo to stále na KKT, lebo zodraté sú všetky a to je X rokov dozadu

Zohnať dnes dobrú bude ešte ťažšie, teda dobrú nie, lebo dobre je tak na "3"
Dobrých je v ponuke tri prdele

Ak chceš pokoj tak ostáva investícia do opravy súčasnej
leonsk1
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 01.01.1970 01:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa leonsk1 »

Pri Škodovke je p.Sixta jasne 1000perc. Ako mi naposledy napisal,tam sa dolievalo nie po kontrolny otvor,ale presne mnozstvo,ale teraz idem menit olej prevodovka a diff na passate b5.5 1.9tdi 4motion a tam mi nevedel poradit,ale co sa tyka aky olej,staci trosku pohladat a clovek sa dostane k cislu originalu.ja davam do grupy iba orig,do voya iba mopar,to co tam ma ist.
juraj-grom
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 10.06.2020 12:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa juraj-grom »

Zdravím, Raz som dal do A4B6 neoriginálny olej mal tam byť 80 a ja som dal 85 už sa nepamätám lebo iný nemali a sa mi to prejavilo tak hlavne v zime že nešla zaradiť 1. Keď sa olej zohrial už to išlo lepšie. A potom ešte existuje mazadlo Xeramic je na motory aj na prevodovky. Neviem koľko máš najazdené na aute v akom stave máš tesnenia - guferá ale keď sa ti dostane mazadlo na spojku budeš nadávať. Tak s tým opatrne. Neviem či to v predchádzajúcom texte niekto nespomínal - nečítal som všetko.

Návrat na "Audi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 17 neregistrovaných