Verejná rampa na auto v Bratislave

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

normalna vec.kdesi toho roku bol clanok ze aj pneuservisy musia brat stare pneumatiky.vykopal som 4 stare pneu zo zeme este asi z avie a vsade chceli poplatok.tak som to hodil ku smetniakom ako vsetko a co sa s tym potom deje mna nezaujima.jedine co vozim do jedneho servisu su oleje a vsetky ropne kvapaliny tam mi to bez otazok zoberu do tych peci radi si zatopia zvysok na sidlisko do smetniaka.ved platim.smetniaky chodi vyprazdnovat sukromna firma cize od nich zberny dvor vezme vsetko.takto to funguje.a ja nemusim nikam jazdit a stracat cas.preto pisem ze normalna vec.
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

bajo, ak maš staré mastné handry, vložky ol.filtrov a prázdne obaly od mot. oleja , to všetko možeš odovzdať na ČS Lukoil,
na každej ich benzinke maju kontajner na "nebezpečný odpad"
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

vsetko som to nechal tatkovi v garazi :-), povedal ze ked mne nezobrali u nas, tak u nich jemu zoberu :40bd: , skodaze nebudem pritom :4090:
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
lilipo
Príspevky: 183
Dátum registrácie: 23.02.2018 10:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lilipo »

@seven549 mal si sa tam zastaviť niekedy večer a nechať im to pred branu.. smradom

@laco1871 nejak to neviem vygoogliť žeby takúto službu ponúkali


škoda no tých verejných rámp aj z okna vidím jednu no nasypali pred ňu kopce zeminy aby tam nikto neliezol kedže v blízkom okolí sú 2 servisy :D
biker610i
maskot fóra
Príspevky: 3536
Dátum registrácie: 29.05.2009 18:50
Bydlisko: plechovy hotel
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa biker610i »

A čo tak zobrať lopatu a tie kopce zase od hádzať a potom tam vyjsť? lol
mazda 323f 1.5
fiat uno logo 1.1
Scania R450
guide19
Príspevky: 89
Dátum registrácie: 26.06.2014 21:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa guide19 »

Ano na niektorych benzinkach su kontajnery pre kontaminovane veci olejom a filtrre ale co som si ja vsimol tak napriklad v bardejove su vsetky previazane retazou a zamknute na kladku ze don nic nedam.... takze asi tak ako to funguje na CS u nas.... clovek by sa rad choval ekologicky a zodpovedne ale niekedy to proste neide.
Fofro
Príspevky: 816
Dátum registrácie: 08.12.2009 05:57
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Fofro »

biker610i napísal:A čo tak zobrať lopatu a tie kopce zase od hádzať a potom tam vyjsť? lol
... po robote nechať zeminu tak, alebo nahádzať tak, ako bolo?
sluk
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 14.03.2008 15:04
Zdieľať na Facebook

hodinova garaz

Príspevok od používateľa sluk »

hodinova garaz, 8eur/h

https://hodinovagaraz.sk/
smarik
Príspevky: 418
Dátum registrácie: 01.01.1970 01:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa smarik »

Sa mi paci ta reklama na to. Pridete na dohodnuty cas, necakate. Kazdy z vlastnej skusenosti vieme, ze je to nerealne. Kolko krat som isiel nieco robit a pri najlepsom sa mi cas natiahol dvojnasobne.

Ale napad pekny.
pidizvi
Príspevky: 3408
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

s tym naradim zvladne clovek tak mozno vymenu diskov a oleja, skontroluje podvozok ako tak pohodlne z jamy a nemusi lezat pod autom.
Kopec naradia chyba, ale to by potom isla aj cena hore a potom by sa ani neoplatilo menit si tie disky ci olej sam. Tam je ta slepa ulicka tohto biznis planu, ze ten, co to nepotrebuje, preco by mal platit viac. A zase inemu to chyba, takze tam nepojde.
By ma zaujimalo, aku to ma obsadenost a co tam ludia robia.
sluk
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 14.03.2008 15:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sluk »

bol som tam vymenit olej. objednal som sa na 13:00. predomou odisiel jeden 12:45, tak som siel rovno dnu, vymenil som to do hodiny a vybavene.
co mi na tom vyhovovalo, ze netreba viezt auto do servisu a potom ho ist vyzdvihnut
jjinro
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 19.12.2022 15:13
Zdieľať na Facebook

Re: Verejná rampa na auto v Bratislave

Príspevok od používateľa jjinro »

Dobrý deň. Chcel by som trochu oživiť túto tému na verejné jamy/rampy či niekto nevie kde boli alebo nejakú nepozná, chcel by som to zmapovať, je jedno v akom stave alebo už vôbec neexistujúce(napr. zasypane). O tej na Račianskej viem a naposledy tam pribudli pred to dlazobné kocky aby to nebolo málo . Ďakujem za každú odpoveď.

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 27 neregistrovaných