VW Golf 2015 2.0 GTI

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

dnes je ina doba.kone a humno dnes nikoho nezaujima ked mame moznosti ine.len sa staci pozriet dookola.dnes chce kazdy auto dom a 3x rocne dovolenku pri mori.taky je dnes zivot.a ludia su bezne 10-12 hod denne v praci a aj soboty.

je to blby system lebo vsetko je drahe a kedze kazdy chce mat az na penziu mat to svoje humno tak musi 35 rokov zivota makat.

za sociku bol lahsi zivot.o polovicu menej starosti.ten prechod u nas zo socializmu na iny system mal trvat aj 10 rokov.postupne to menit ucit ziakov novemu systemu zakony upravit cele to bolo z dna na den a tak to dopadlo ako to teraz je.
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Seven - vieš ako sa to volá? návrat ku koreňom.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

to bude na penziu
biker610i
maskot fóra
Príspevky: 3536
Dátum registrácie: 29.05.2009 18:50
Bydlisko: plechovy hotel
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa biker610i »

Mateusz737 napísal:Stále to tu opakujem kto hľadá spoľahlivosť treba ísť do japonca ,čo sa týka benzínových motorov tak sú kdesi o level vyššie ako zvyšok sveta vo vydrží a spoľahlivosti , veľa problémov u nich nikdy nezazijes čo musíš riešiť u iných značiek a aj elektroniku majú spolahlivejsiu
to ano co sa tyka techniky tak japonci su spolahlivi,ale strasne hrdzaveju mam jednu 22 rocnu mazdu tak viem svoje a minuly rok som dal 1200 eur za vyvaranie aby to bolo ako tak ok. Viem aj o 6-7 rocnych mazdach ktore zacali dost hnit a pri tom su to celkom mlade auta. Japonci proste antikoroznu ochranu dost podcenili :41c2:
mazda 323f 1.5
fiat uno logo 1.1
Scania R450

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Google [Bot] a 20 neregistrovaných