VW Golf 4 1.9 TDI 81 Kw

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

bongo522
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 31.03.2021 09:37
Zdieľať na Facebook

VW Golf 4 1.9 TDI 81 Kw

Príspevok od používateľa bongo522 »

Zdravičko.Nevedel by niekto poradit.Na diagnostike OBDeleven pro som napichol auto a vyhodilo mi servis a chyby 17970/P1562/005474 Regulator množstva bola dosiahnuta horna hranica.Sranda je že mi nefunguje kontrolka motora na plaubovke asi ju niekto odpojil ..zobrazilo to až na diagnostike kde svietila . takže ani neviem ako dlho ta chyba tam je ..asi rok mi blika zhavenie.Auto išlo dobre kym som nezistil že mam deravi intercooler.cca mesiac mi taha slabšie a prefukuje.Zistil som že palivovy filter je už k.o ten idem menit cez vikend s olejom a intercoolerom.Otazka je či to može byt aj starym filtrom palivovym alebo coolerom ta chyba ? dakujem za aždu odpoved ak sa niekto s tym už stretol :)
Naposledy upravil/-a bongo522 v 01.04.2021 09:18, upravené celkom 2 krát.
seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

vymenis uvidis.

palivovy filter je ko.taka vec sa meni vzdy pred zimou.a ak auto jazdilo dobre tak nic mu neni.pomen co treba a uvidis.zhavenie moze blikat aj koli inej veci.
linuser
Príspevky: 35
Dátum registrácie: 17.11.2016 14:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa linuser »

U starsich dieselovych koncernovych aut je kontrolka zhavenia kontrolkou motora. To ze ti blika kontrolka zhavenia je kvoli tym chybovym kodom. Pravdepodobne so zhavenim to nic nema. Kontrolku motora to auto nema. Treba to dat na nejaku diagnostiku, co vie citat VW. S OBDeleven nemam skusenosti. Kod VW 17970 znamena pravdepodobne ovladac mnozstva paliva N146- bude to chciet opravit/vymenit vsrekovacie cerpadlo (http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.ph ... 562/005474)
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 29 neregistrovaných