Skoda Fabia 1,4 benzin - nejde nastartovat

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

pepo64
Príspevky: 1034
Dátum registrácie: 16.04.2012 18:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pepo64 »

Veď toto je snáď najprimitívnejšie auto-motorizácia(bez urážky)ktorá dnes jazdí v našich končinách, to musí vyriešiť každý servis šmahom ruky, a za pár euro.
Matej1982
Príspevky: 32
Dátum registrácie: 28.02.2020 07:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Matej1982 »

zdravim vas.potrebujem zase poradit od skusenejsich. ako som pisal v predchadzajucich prispevkoch tak som mal problem (1x)so zasekavajucim sa palivovym cerpadlom. problem sa nevyskytol az do vcera .t.j. takmer polroka bezproblemoveho jazdenia a cca 15 000 km. vcera som vsak zase nevedel nastartovat. spomenul som si teda na dobre rady od odbornikov z tohto fora a odklopil sedadlo a poklepal "nezne" po cerpadle kladivom. po otoceni klucika v zapalovani cerpadlo nasalo benzin a auto nastartovalo. potom ked som prisiel domov skusil som pokusne este 3x nastarovat a bez problemov. dnes rano zase rovnaky scenar. auto nenastartovalo a po poklepani po cerpadle znovu vsetko v poriadku. potrebujem sa spytat niekoho skuseneho ako to vidi -ze ako dlho sa da takto este fungovat-oprava cerpadla poklepanim. predpokladam ze uz dalsie poklepanie nemusi fungovat-nemylim sa? ide o to ze je vikend a do vymeny cerpadla sa budem moct pustit najskor v utorok. myslite si ze to moze do vtedy fungovat "opravou poklepanim"? vdaka za nazor. auto je fabia benzin 2001 1,4 14
p.s. tiez zvyknem mat dlhodobo problem s blikajucou kontrolkou imobilizeru. nemoze byt problem v nom?? avsak pri tychto neuspesnych staroch kontrolka imobilizera pekne vypla-t.j. neblikala pred startom
stefanmitro671
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 12.01.2023 16:17
Zdieľať na Facebook

Re: Skoda Fabia 1,4 benzin - nejde nastartovat

Príspevok od používateľa stefanmitro671 »

Ja mám Fabiu 1.4 44kw a ja počujem čerpadlo keď vypnem motor a keď otočím kľúčom do polohy 1 tá nepočujem cerpadlo

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Google [Bot] a 24 neregistrovaných