Rovnanie karosérie na stolici.

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

avelmak
Príspevky: 2654
Dátum registrácie: 25.12.2008 16:29
Bydlisko: Rimavska Sobota
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa avelmak »

achada-nepisal som lebo odpoved sopm nevedel,teda nikoho nepoznam v okoli ZH.Ale to tu citat rozpravku o nehodach PZP a o nejakom videu,to sa neda ani citat.Ked chcete udrzat uroven AB,tak tie odpovede sem nepatria,zato som pisal.Ty si co robil?Pisal ?Nie .ROVNO SI UTOCIL NA MNA A NA MHLAVATEHO!!!!To je rozdiel.A este jedna vec.ja som pisal na uvode ze to bude velmi tazke.Precitatj si to este raz.
achada
Príspevky: 1055
Dátum registrácie: 30.03.2016 12:09
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa achada »

Ani len rozdiel medzi UTOCIT a KONSTATOVAT nerozoznas (lebo podla teba aj podla toho druheho je vsetko co vas nechvali do nebies utocenie a zasluzi si zmazanie, kartu, ban) a chces byt moderator. A sebareflexia neznamy pojem.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

achada padol si z duba...nemáš potuchy ako príde k tomu že človek sa nejakým moderátorom stane.A druhé,myslíš že to je čo ? snáď nejako honorované ? Tak ťa uisťujem že mimo nadávok od blbečkov čo nevyužili svoje ústavné držať klapačku pretože nemajú potuchy k čomu sa diskutuje,tak iný benefit nie je.Teda je,karta ak šlapneš na nohu chránenému blbečkovi čo od nevychovanosti nevie čo zo sebou.
jurigad
Príspevky: 669
Dátum registrácie: 15.03.2006 19:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jurigad »

Takéto poškodenie by sa opravovalo v roku 1995 je rok 2021. Ale kľudne špekuluj ďalej a nakoniec niekoho nájdeš. Ďaľšia tvoja téma: "Servis mi nechce vydať opravené auto . Odmietol som zaplatiť za opravu sumu , ktorá previšuje hodnotu auta. Čo mám robiť?" Pekne sa s ním rozlúč a šup za 500 e na orgány.
wilz
Príspevky: 3690
Dátum registrácie: 04.01.2008 18:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wilz »

Jurigrad a to komu "Servis nechce vydať opravené auto" ?
Inak je teda fakt že okolo r.1995 a aj pár rokov bližšie k dnešku nebol žiaden problém nájsť opravára na takéto poškodenie.
technicky to však neznamená že to nejde aj dnes.
jurigad
Príspevky: 669
Dátum registrácie: 15.03.2006 19:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jurigad »

Technicky to dnes ide ovela lepsie, ale ekonomicky vobec.
aristoteles
Príspevky: 779
Dátum registrácie: 30.09.2009 11:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa aristoteles »

achada napísal:Ani len rozdiel medzi UTOCIT a KONSTATOVAT nerozoznas (lebo podla teba aj podla toho druheho je vsetko co vas nechvali do nebies utocenie a zasluzi si zmazanie, kartu, ban) a chces byt moderator. A sebareflexia neznamy pojem.
Ak panov oznacis za nafukanych, nieje to urazka?
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Ale veď to sú halucinácie cakomprask.... jedna z nich - (lebo podla teba aj podla toho druheho je vsetko co vas nechvali do nebies utocenie a zasluzi si zmazanie, kartu, ban)

Tak toto je ozaj perla ducha...ešte tak to niečím podložiť.O tom,že chválenie kohokoľvek na fóre je vzácnejšie než pristátie meteoritu na hlave.Kedy tu kto videl nejaké pochválenie.Ani len ten zasratý prst hore ti nedá,ani keby si mu zachránil celú výplatu.Proste je to tak.Poďakovať šudia vedia,ale je to vyhradené prakticky výlučne na záver konverzácie v ss.Vo verejnej časti nepredstaviteľné.
patrikzbirka
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 28.02.2021 18:13
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patrikzbirka »

OK ľudia. Ten človek čo sa mu do toho nechce mi to spraví, len na neho čakať je na dlhé lakte. Pravdepodobne to je jediný človek ktorý sa tomu rozumie a vie to spraviť za rozumnú cenu. Možno keby som mu povedal že mu dám dvojnásobok za robotu, tak to spraví skôr, ale budem si musieť počkať. Ďakujem za odborné posúdenie a vyčíslenie škody a prosím vás, vytvorte si vlastnú tému keď sa chcete hádať. Budem priebežne sledovať príspevky ak by sa nejaká dobrá duša našla.
jurigad
Príspevky: 669
Dátum registrácie: 15.03.2006 19:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jurigad »

Áno, tak je to správne , dobre si sa rozhodol... človek sa najlepšie učí na vlastých chybách. Niekedy sa dá aj na cudzích , ale tie svoje si zapamätá na dlho.
christiane
Príspevky: 1648
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

patrikzbirka napísal: Ten človek čo sa mu do toho nechce mi to spraví, len na neho čakať je na dlhé lakte.
Ta toto ma veru bude zaujimat ci sa ti do toho vobec aj niekedy pusti lebo ako sa hovori ze nikto ti neda tolko ako ti ja viem naslubovat.Tak daj vediet ako postupujes.Vazne ma to zaujima.
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Poznám machra, čo hentaký obšuch vie opraviť, má aj stolicu, dozer, a všetko k tomu potrebné....ale ako by básnik povedal, hentaké šopy patria na smetisko,ten macher robí inú kategóriu áut. To čo k nemu dovezú po nehode,alebo pred renovaciou ma hodnotu koľko mal henten vrak keď zišiel z výrobného pásu. Tá cena za opravu aj u toho machra začína na 5.000€ a viac. Naposledy mal baracudu z roku 1964 na stolici. Ale keď zákazník prišiel po ňu, mala šesť cifernú hodnotu. A to nezaplatíš.

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: minac a 49 neregistrovaných