Dacia Dokker 1,6 , 75 kw , 2017

Diskusia ohľadne vozidiel značky Dacia

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

ale montazne dielne su kupia to co chcu.z polska z amazonu z aliexpresu.aj ty si mozes kupit cele lpg alebo len komponenty.

montazne dielne maju akurat tu moc ze to co namontuju aj zlegalizuju.maju licenciu na to.preto ak si das ty lpg nebude ti schvalene.musi to namontovat dielna ktora ma na to povolenie a v tedy je to legalne.

kupis si od brc riadiacku ale splynovac od ineho vyrobcu.len sledujes ci danny komponenet je schvaleny na sk.tak sa to robi.


na tych komponentoch niesu nejake velke rozdiely cien ale ak spravis 10 aut kde das nieco lacnejsie o 100 euro tak mas 1000 ecok plus.

a komu to pojde no ved rodine treba chovat deti a tak.cize sme vsetci spokojny.kym nezasvieti kontrolka lol
seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

este som zabudol oco13.dnes je svet obchodu a predaja ako jedna velka amerika.predava sa cokolvek online je jedno z akej krajiny to kupis vsetko je prepojene.take lpg je len jedna krabica s navodmi akoby si si kupil central na dialkove do skody 120L.len u lpg aj ked sa vravi ze to nemoze vybuchnut sa to spravilo tak ze musi to montovat dielna ktora je na to vyskolena.inac neviem naco ked lpg nemoze explodovat.

vyrobcu brc nezaujima komu svoj vyrobok preda.-nekupujes strelnu zbran-. len musis sledovat co s cim sa da pospajat ci to ma u nas schvalenie.
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

oco13 napísal:musím vám sem predsa len vliezť. Doteraz viac ako 30 plynákov a žiadna kontrolka nesvieti. Ak začala tak do týždňa Štúrovo a nastavené či benzín alebo plyn. Ak nie Štúrovo tak Hatiar. Bol som aj v PK, tam sú asi tri dielne a tam to bol smiech cez slzy. :40bd:
Takže rovnako ako sú mechanici a Mechanici, tak sú aj plynári a Páni Plynári.[/quote/]


A sú AUTÁ a autá... :40bd:

A s tým,že jazdiš Vialle... lol jedine že Ty si tam fixkou ten názov dopísal... :40bd: :4090:
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Lacko - Vialle je v Holandsku asi štandart, nevyberal som si ho, a ani by som ho nechcel ako prvomontáž (drahý servis), ale keď tam je tak ho dojazdím a potom posuniem Hatiarovi na diely. Nie auto ale lpg systém.
Ano sú autá a Autá, bohužial som priamo pri koreni veci a tie Autá (podla teba ) vyrábam. Takže platí, že pesimista je dobre informovaný optimista.
P.S.: možno ti pošlen do ss naše "zvary" aby si bol v obraze a veril. :40bd: :40bd: :40bd:
Pre zadávatela - treba behnúť do servisu kde robia obe palivá, ZV a Štúrovo sú len príkladom.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

laco1871.je jasne ked to poznas a staras sa o to tak to bude fungovat.aj kamosovi to ma HaTaPku tak lpg ide cele roky bez problemu ale kontrolka emisii svieti odledy dal lpg.bol s tym u 4 plynaroch nikto s tym neprdol kazdy povedal ze lpg vstreky ma nevhodne na danny typ lpg a ked sinoch kupi za 80 ecok tak mozno to zhasne.montovane to mal v korejovciach.a tak uz drhue auto jazdi skontrolkou uz 7 rokov.kasle na to.

dalsi co mal lpg v opel astra neutale problemy so sekvenciou tiez z korejoviec spotreba vysoka zdochynanie motora za tepla.5x to reklamoval auto jazdilo.mesiac ok potom znova problemy.az v presove mu to jeden dal dokopy.mal tam totalne nevhodnu riadiacku lpg.

predtym este bol v autorizaku tam odcvakali cele lpg od kabelaze auta a auto zrazu slo.cize su auta a auta a gazdovia aut.trom to ide 5 sa kazi.

Návrat na "Dacia fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní