SUV/Offroad (do 20-22 tisic)

Neviete si rady aké auto kúpiť, ktoré bude pre Vás najvhodnejšie ? Diskusia o konkrétnych značkách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

krptkn
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 18.03.2021 00:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa krptkn »

mateusz ...tak taketo asi nie...ale clovek nikdy nevie kedze chceme to aj na camping turistiku kam nam len napadne.. :)



inac co hovorite na ten Grand Cherokee? pripadne mi napadol este Touareg
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

male a male. Touareg benzinovy nezoberes lebo sa zlaknes, dieslovy je pasca na problemy, Cherokee je taky unikat u nas ze az... ale napriklad SRT vyhravaju krasne, o to pokoj. Minule som prepadol jedneho pana pred Lidlom ze reku sefko keby nevadilo, skuste mi s tym trosku zahundrať... feši ze jasne, nahodil to, zlahka nabuzeroval, povyhraval == dva dni som mal problem zaspat. Namiesto dvoch blondatych švédok sa mi snivalo o styroch vyfukoch, holt kazdy mame nejaku chybu.

Nove Cherokee uz nie je take odolne ako bolo stare, uz je to len napimpovana semtammimoasfaltu masinka. Stare nechces.
milujem elektricke auta, vsetky doradu. https://www.youtube.com/watch?v=JWX0A6nx2cM
bandit97
Príspevky: 1199
Dátum registrácie: 24.01.2011 19:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bandit97 »

Momentalne mame doma stav, ze predbezne hladam “expedicne” auto na cesty mimo komfortnu zonu vacsiny okolo zijucich a mne vychadza ako zaujimava moznost Ssangyong Rexton 2.7 nafta... Uzavrete to nemam, ale podla toho co som si bol schopny dohladat je to dost zaujimava moznost za velmi zaujimavy rozpocet...

Návrat na "Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: mhlavaty, tatkotom a 11 neregistrovaných