Nové rodinné kombi do 22 000 €

Neviete si rady aké auto kúpiť, ktoré bude pre Vás najvhodnejšie ? Diskusia o konkrétnych značkách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

kapoja
Príspevky: 344
Dátum registrácie: 26.03.2007 22:39
Zdieľať na Facebook

kombík

Príspevok od používateľa kapoja »

Tak pozeral som cenníky toyota a je tam napísané
2,0 Hybrid 184 k e‑CVT Comfort s paketom Tech a Style 25 690 € čo je zaujímavá cena pri velkom gombíku so zrýchlením na 100 za 8 sekund :2f93:
mr-alien
Príspevky: 92
Dátum registrácie: 29.12.2008 18:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mr-alien »

Ked kupujes za kes tak nemusis ked na leasing musis ???? ja som kupoval za kes ale hav mam kvoli tym debilom. Co jazdia po cestach. Kedy mi naburali nove auto tak by ma to sralo.

Ja som tiez na motory, ale fakt neni co vyberat, same 3 valce, turbo priamy vstrek. Preto by som. Volil ameriku aj keby mal byt starsi rocnik, viac km, moj favorit Escalade. Tam ale uz aj cena je vysia.

Ak by si rozmyslal nad dizlom tam. Je toho viac na vyber. Moja osobna volba v dizli ako rodinne auto by bola Peugeot 508sw 2.0Hdi rocnik 2018
pepo64
Príspevky: 1034
Dátum registrácie: 16.04.2012 18:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pepo64 »

YxoYpsilono napísal:V pripade, ak vylucis Kiu, tak by som mozno zvazil Mazdu - tam uz samozrejme je to s kvalitou o dost horsie, navyse nema opficialne zastupenie v SR.
Už som si vo viacerých tvojich príspevkoch všimol že píšeš:Mazda nemá oficiálne zastúpenie, Ford nemá oficiálne zastúpenie, Fiat nemá oficiálne zastúpenie...Čo tým myslíš a čo to znamená?
anti98
Príspevky: 78
Dátum registrácie: 23.11.2008 18:11
Zdieľať na Facebook

Re: kadjar tce 160 EDC

Príspevok od používateľa anti98 »

george2.5 napísal:
anti98 napísal:ahoj, tiez som riesil pred par mesiacmi auto do podobnej ceny a mne najlepsie hodnota za peniaze vysiel Renault s EDC.....benzin 1.3Tce 160 cena 21500,-
Pre zaujímavosť som si pozrel konfigurátora a také bolo za takmer 28tisíc ... to fakt pustili 6500 z cenníkovej ceny??
Ano, presne tak, pozerali sme po tomto motore a v Martine u predajcu mali predvadzacku do 1 roka staru s menej ako 3000km, bola stale na prevoznych znackach. najprv som si rezervoval rovnaku motorizaciu v topolcanoch, ale tam ju nasledne cez vikend kupil predajca dealera- spravil som oficialny bordel kvoli tomu u SK dovozcu, ktory skoncil ospravedlnenim po 2 tyzdnoch. Ale nic mi to nepomohlo :) v martine navyse mali nafotene 19 disky a ked sme prisli po auto tak malo 18, a zase sme chceli zlavu :)
oficialna cena je 31090,- so vsetkou vybavou.
https://www.renault.sk/osobne-vozidla/k ... tLKjHP5G-H
Dep
Príspevky: 1207
Dátum registrácie: 15.06.2009 15:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Dep »

pepo64 napísal:
YxoYpsilono napísal:V pripade, ak vylucis Kiu, tak by som mozno zvazil Mazdu - tam uz samozrejme je to s kvalitou o dost horsie, navyse nema opficialne zastupenie v SR.
Už som si vo viacerých tvojich príspevkoch všimol že píšeš:Mazda nemá oficiálne zastúpenie, Ford nemá oficiálne zastúpenie, Fiat nemá oficiálne zastúpenie...Čo tým myslíš a čo to znamená?
Myslím že jeho a jeho príspevky už tu nikto neberie vážne, tak sa nad tým netráp :)
Subaru Outback Business NAVI 2.5i 129kw (2017)
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

>> Amerika je zaujímavá, ale už nie veľmi rodinná

:)
milujem elektricke auta, vsetky doradu. https://www.youtube.com/watch?v=JWX0A6nx2cM
Moonshine
Príspevky: 519
Dátum registrácie: 12.06.2018 15:59
Zdieľať na Facebook

Re: kombík

Príspevok od používateľa Moonshine »

kapoja napísal:Tak pozeral som cenníky toyota a je tam napísané
2,0 Hybrid 184 k e‑CVT Comfort s paketom Tech a Style 25 690 € čo je zaujímavá cena pri velkom gombíku so zrýchlením na 100 za 8 sekund :2f93:
Pred rokom vo výbave GR sport bola za 21.
Strašne zdraželi tie autá. Idem asi konzervovať svoje....
engineersk
Príspevky: 45
Dátum registrácie: 07.02.2020 13:36
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa engineersk »

Moonshine: minulý rok stála Corolla Combi GR 2.0 iba 21 000 EUR? To mi príde extrémny nárast ceny.

Pozeral som, tu navrhnutý, Opel Insignia. V mojom rozpočte toho veľmi veľa nie je, resp. 1.5 Turbo mi príde trochu slabší (treba točiť a spotreba na úrovni objemu 2.5l) a 2.0 Turbo je už drahší variant a spotrebu má už naozaj vysokú. Ale dizajnovo a priestorovo vydarené auto.
mr-alien
Príspevky: 92
Dátum registrácie: 29.12.2008 18:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mr-alien »

Nechaj si nacenit opel mozno budes pozitivne prekvapekny z vyslednej ceny. Jedine co na opli zaostava je interier ktory nie je uplne najlepsi ale ako celok hodnota vs peniaze neni co riesit.
engineersk
Príspevky: 45
Dátum registrácie: 07.02.2020 13:36
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa engineersk »

V prípade Insignie by sa mi do rozpočtu dostal iba 4-ročný kus.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

heh ? To si hladal import z Japonska ?

4rocna insignia za 22k eur ????
milujem elektricke auta, vsetky doradu. https://www.youtube.com/watch?v=JWX0A6nx2cM
engineersk
Príspevky: 45
Dátum registrácie: 07.02.2020 13:36
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa engineersk »

Kto povedal, že 4-ročná Insignia stojí 22k? Myslel som do môjho rozpočtu tzn. aj za 20k napr.
Len tak prvé čo som našiel:
https://www.autobazar.eu/opel-insignia- ... 60622.html

Ale samozrejme, keby som bol rozhodnutý pre tento model, tak by som hľadal nižší nájazd, približujúci sa novému vozidlu.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

uz drahsiu 2017 si asi ani nemohol najst...
milujem elektricke auta, vsetky doradu. https://www.youtube.com/watch?v=JWX0A6nx2cM
forgacs.peter1
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 17.03.2021 20:43
Zdieľať na Facebook

Combi do 22tis

Príspevok od používateľa forgacs.peter1 »

My si chceme tiež kúpiť rodinné auto a vychádza mi najlepšie zánovná Mazda 6 combi 2,5 v automate. Toyota je tiež super ale neviem si zvyknúť na interiér. Treba dať ošetriť podvozok a dutiny proti korózii a bude pokoj na veľa rokov.
seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

podla toho co citam nieje nic dobre v ponuke za 22 tisiciek.ono aj tak tie auta zdrazeli cez koronu.a ako pozeram ceny za 22000 sa neda kupit podobna masina ako bola ta mazda 6.bud je to drahsie alebo ist do jazdenky.

ja ti navrhujem pockat a sledovat tie auta.ja bezne ak chcem kupit druhe auto prebehne aj rok kym sa najde jazdeny kus ktory ma zaujme.a vyberam aj z piatich kusov.

ja mam rad fordy a bmw a uz mi usli 2 kusy vo fullke s najsilnejsim dizlom v ponuke ktore mali ako 4-6 rocne 30000km a mali aj dobru cenu u forda mondeo do 16000 euro u bmw 535d,540d do 30000 euro.ine auta ani nepozeram audi A6 ma sklamalo priestorom.mercedes ma slabe vykony 6valcovych dizlov v tiede E.hladam auta na dialnice.su to rozdielne auta mondeo a bmw 5 ale skratka su to moje auta a akceptujem to ze mondeo je shit oproti bmw.ale ak je dobre zajazdim si na tom dostatocne.

Návrat na "Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 22 neregistrovaných