Kúpa nového SUV

Neviete si rady aké auto kúpiť, ktoré bude pre Vás najvhodnejšie ? Diskusia o konkrétnych značkách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

cobo77
Príspevky: 464
Dátum registrácie: 27.05.2007 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cobo77 »

Počkaj do jesene na novú Sportage... Tiež čakám ako to bude vyzerať, chcem predať svoj Tucson 1.6tgdi,4x4 v manuale 2017 ale nejako mi to neponáhľa(spotreba v meste 10-11L) ak sa nájde kupca bude sa riešiť nové auto, nový Tucson sa mi absolútne nepáči, rav 4 rok cca 2019 sa za 23 000eur dá kúpiť s 2.5 hybridom poprípade cx5 s 2.0benzinom...1.3 v jeepe to je snáď vtip, 1.3 mali felicie bez turba a mali 1000kg...
corocafe
Príspevky: 105
Dátum registrácie: 28.04.2007 08:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa corocafe »

Zdravím ťa Cobo, presne to sa stalo mne. Neponáhľal som sa s predajom , ale Nnšiel sa kupec na moju Sportage za veľmi výhodnú cenu , tak som ju predal. Ten nový Hyundai je otras , len aby tak nedopadla aj nová Kia. No a ten Jeep si pôjdem len vyskúšať ako mi sadne do ruky. S 1,3 to fakt asi nebude žiadna sláva , ale o 1800€ tam majú aj 1,6 naftu , tak uvidím.
A potom možno fakt jazdenku aj keď tam je to vždy ako mačka vo vreci , ale pozrel som nejaká MAzdy CX5 alebo Toyoty RAV4. OD 2018-2019 je to všetko okolo 20 tisíc
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

tisickrat radsej jazdenu RAV4 dvojrocnu nez nove Jeep... a to hovorim ako dlhorocny majitel a fanusik americkeho konglomeratu plus nikdy som Tojotu nemal, absolutne ziadnu.

Konstrukcne je to iny vesmir, nieze galaxia. Ta Toyota je tak sialene vpredu spolahlivostou a systemovym designom ze sa to vyjadrit neda.
milujem elektricke auta, vsetky doradu. https://www.youtube.com/watch?v=JWX0A6nx2cM

Návrat na "Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní