Honda CR-V IV , 2015 , 2.0 LPG

Diskusia ohľadne vozidiel značky Honda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

CAMLS to nepíšem vzťahovo k Honde,ale k pohonu plynu vo vzťahu k japončíkom.K jednému motoru je vhodnejší,i nému nevhodné.Ako žiadať odpoveď na vhodnosť od montéra plynu je cca asi ako myšlienka opýtať sa výrobcu plastových okien na vhodnosť.Pýtať sa treba o hodne ulíc ďaleko,a nie každý je "zdielný" pretože tiež si vraždí zákazníkov.
hjundai
Príspevky: 2709
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

lenže ak by sa mu mal zákazník často vracať s reklamáciou a poruchami asi ho radšej odradí vopred. Predpokladám aj vy radšej odhovoríte od nejakej značky či modelu pri pomyslení na "typické" chyby toho auta ktoré by ste mali riešiť. Alebo rovno dáte doporučenie Kúp ale ja servisovať nebudem....
Mateusz737
Príspevky: 710
Dátum registrácie: 16.09.2018 21:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Mateusz737 »

Práveže nie oni ti namontujú plyn aj do TSi s radosťou,reklamácie ich netrapia to sa vedia vyhovárať na motor a potom pôjdeš do servisu a tam sa zase budú vyhovárať na plyn :d :D
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Mateusz - Zvolen aj Štúrovo robia servis na obe palivá, takže ti nenahodia hocičo. A sú plynové systémy vivinuté pre priamovstrekové motory.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
TOMEvw
Príspevky: 69
Dátum registrácie: 06.05.2009 18:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa TOMEvw »

Takže mi z toho vychádza, že pokiaľ zoženiem auto s nízkym nájazdom, dajme tomu do 100000, malo by to pri dobrom servise (ktorý zatiaľ dostali všetky moje autá) a pravidelnej kontrole vydržať. :)
Pokiaľ ide o montáž, chodím často do Štúrova, aj na Stredné Slovensko asi 30km od ZV. Podľa ponuky by som sa rozhodol medzi týmito dielňami.
Ďakujem zatiaľ za všetky príspevky :)
Moonshine
Príspevky: 519
Dátum registrácie: 12.06.2018 15:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Moonshine »

To už je na tebe. Keď som kupoval crv s plynom, mala 400t. Lpg sa dávalo pri 300t.

Bolo koze dobre, išla na lad tancovať.. chcel som len skúsiť niečo nové ale koncepčne staré, prvá generácia.. lpg bolo len bonus

Ako auto bolo fajn, bol jediný problém.
Našúpal som do 35l nádrže max 18 litrov.
Dal som spraviť repas lpg, stačilo vymeniť ventil v nádrži. Ale dal som aj nový reduktor a repas vstrekov. Potom ok

Ale ak by som mal dať ja lpg, tak priplatím za kvalitnejší brc/vialle/prins

Na aute boli treba porobiť drobnosti, čo som už nemal čas a chuť riešiť. Skvelé auto.. teraz by som ho zase chcel, aj lutujem, že šlo preč...
gnagy
Príspevky: 941
Dátum registrácie: 19.03.2016 17:39
Bydlisko: DK
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gnagy »

Jedná sa o míle :) Honda CRV 2007.

[img]https://i.imgur.com/bUBZ86P.jpg[/img]

Spokojný majiteľ Hondy CRV 2014:
[img]https://tflcar.com/wp-content/uploads/2 ... 20x660.jpg[/img]
https://tflcar.com/2020/03/owner-review ... 000-miles/
„Všetci vieme, že svetlo putuje rýchlejšie ako zvuk. Preto niektorí ľudia vyzerajú chytro, kým pred vami neprehovoria.“ — Albert Einstein

Návrat na "Honda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní