Čelné sklo sa už z PZP neprepláca?

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

ediyno
Príspevky: 52
Dátum registrácie: 13.06.2016 10:40
Bydlisko: Zvolen
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ediyno »

pozistujem, akurat som si ich web otvoril, maju tam nieco take, ze kolko to bude stat, tak to idem povypisovat a uvidim, co mi poslu aku tu cenu, ci to bude prijatelne a co zase servis a porovnam si to, dik za rady :zg282:
herin ked citam tieto sumy, co pises, tak mi nie je moc dobre :d :D ked si predstavim, ze som si mohol za to nieco ine dat urobit, kupit :41c2:
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Neviem podrobnosti, len synator s nimi niečo riešil, ale ako to skončilo neviem. Keď máš skúsenosti, len pre naše info lepšie. A iba ten vie kto sa pýta, lebo nemému dieťaťu ani vlastná mama nerozumie.
herin
Príspevky: 1273
Dátum registrácie: 26.06.2008 08:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa herin »

edino..naozaj si skus zavolať do Autosklo MG Auto BA..tam mi spravili taku cenu a všetko bolo oficiálne aj s fakturou..čiže žiadna "bokovka"..Síce neviem odkial si Ale čitam hore že ZV, tak ak ti niekto dá čo i len o 50 eur vyššiu cenu za sklo, tak to sa ti oplatí ísť kludne aj do BA..na benzín minieš možno tak 25-30 eur...a stále sa ti to oplatí..ja som tam priviezol auto na 9:30 a o 12:00 som odchádzal..zatial sme išli do mcdonaldu :)) teda vtedy :)
VinicP
Príspevky: 910
Dátum registrácie: 03.04.2010 19:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VinicP »

Kamos meni okna asi 20rokov. Zivi sa tym. Herin - to ti akoze nalepili okno a za 2h si s nim odchadzal? PU lep sice tvrdne za chvilku..ale aj tak odporucame zakaznikom aby den auto stalo. Da sa okno podložit, ale aj tak jakoze zaujimave fakt :zg282:
1)Mercedes w140 500SEL
2)GOLF 4, 1.9PD
3)Range rover L322
herin
Príspevky: 1273
Dátum registrácie: 26.06.2008 08:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa herin »

no tak to bolo..a nedali mi žiadne odporúčanie že by malo auto stáť alebo čo..akúrat ked som mu ho odovzdával na výmenu tak povedal, že tam nebude žiaden problém lebo je to nové auto..teda myslel nejakú hrdzu čo býva na starších autách..menili mi ho v máji 2019 a úplne v pohode..nezateká a ani neprasklo :)
VinicP
Príspevky: 910
Dátum registrácie: 03.04.2010 19:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VinicP »

vieš čo, hm.. no robil som možno 50 okien na rôznych autách, starších/novších a veľmi málo bolo takých že by boli ozaj že moc hrdzavé niekde okolo skla. Väčšinou ked bola chyba tak len od neodbornej klampiarskej práce.
Nemyslel som že by zatekalo, alebo čo, ale napríklad sa nám stalo, že zákazník si nedal povedať (hovoríme každému že aspon 5h nech auto stojí, idealne 24h) , ale on si nedal povedať a išiel autom preč. A stalo sa to, že asi niekde nadskočil a sklo mu zošlo dole. Držalo, nezatekalo, ale pri jazde okolo toho nepríjemne fučal vzduch. :d :D

Keby tu bol ešte scorpi - dávnejší prispievateľ, ten by vám povedal ako mu na diaľnici vypadlo pri brzdení okno :D On si tiež nedal povedať, ale tak to je blázen.
1)Mercedes w140 500SEL
2)GOLF 4, 1.9PD
3)Range rover L322
herin
Príspevky: 1273
Dátum registrácie: 26.06.2008 08:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa herin »

vieš čo odvtedy nič..všetko v pohode a všetko drží ako má...v ten den som dokonca spravil ešte po BA a super cestách tu v meste asi 50 km..a nič sa nestalo..
o.k. chápem že asi by malo auto stáť, ale nepovedali i nič tak som jazdil..ved keby vyletelo, tak to idem reklamovať, lebo to by bola ich chyba že mi nič nepovedali :)
si-to-8
Príspevky: 60
Dátum registrácie: 01.07.2016 12:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa si-to-8 »

ja ked som sklo menil, tak mi povedali, ze samotna vymena cca hodina a pol, ale ze potom este po vymene skrz vytvrdnutie lepidla treba aby stalo este aspon hodinu, tak za dve a pol hodinky som si bol pre auto a vsetko v pohode, jazdil som jak zvycajne :)
ediyno
Príspevky: 52
Dátum registrácie: 13.06.2016 10:40
Bydlisko: Zvolen
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ediyno »

trucker jasne, uz som si to poslal, tak uvidim, hadam ma budu kontaktovat, nech viem, co by to tam vyslo a uz aj cez znameho do servisu som posielal vinko, tak aj tam pockam na vyjadrenie.
herin keby bola normalna situacia by som nad tym aj porozmyslal, len teraz jak robia tieto opatrenia a vsetko, tak ist len kvoli tomu do BA ma moc netaha, ale chapem, co si tym myslel, keby sa dalo aj niekam ist, zeby sme to spojili ze prijemne s uzitocnym, tak by to bolo o inom, uz nech tato pliaga skonci, nech sa vratime spat do bezneho zivota :41c2:
tak teraz som sa stratil :d :D lenze ked na to cloveka nik neupozorni tak potom sa to da v ramci reklamacie riesit hej?
ediyno
Príspevky: 52
Dátum registrácie: 13.06.2016 10:40
Bydlisko: Zvolen
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ediyno »

dik za rady, co ste mi dali, uz mam sklo vymenene a vsetko OK. skoro tri hodiny som bol bez auta, co mi to menili a teda vyzera, ze vymenene dobre. dufam, ze to tak ostane aj ked bude prsat, ze nebude presakovat voda :d :D
daniello44
Príspevky: 54
Dátum registrácie: 11.10.2016 09:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa daniello44 »

všetko si si ale teda vybavil vo vlastnej réžii a zaplatil z vlastného vrecka hej?
ediyno
Príspevky: 52
Dátum registrácie: 13.06.2016 10:40
Bydlisko: Zvolen
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ediyno »

no ked cez poistku mi pisali, ze to je zbytocne, tak som to uz viac neriesil a radsej som to takto urobil, zaplatil som to cele, v autoskle mi to vymenili a vybavene, myslel som, ze to bude drahsie, ale ked mi poslali ponuku, tak celkom OK, tak som uz viacej nevahal a dal som si uz aj poistit sklo nech sa do buducna toho vyvarujem
daniello44
Príspevky: 54
Dátum registrácie: 11.10.2016 09:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa daniello44 »

díky, lebo sestra tá teraz vybavuje, že aj má kamerový záznam, aj bola niečo na poisťovni vybavovať, ale že majiteľ toho auta si nie je vôbec niečoho takéhoto vedomý, že by toto on spôsobil, tak asi bude lepšie, keď to nechá tak a nebude sa s nimi ťahať.
ediyno
Príspevky: 52
Dátum registrácie: 13.06.2016 10:40
Bydlisko: Zvolen
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ediyno »

ako to dopadlo? dala sa na to, ze cez poistovnu ci ako to urobila?
hanzlik
Príspevky: 55
Dátum registrácie: 13.07.2017 08:49
Bydlisko: Trnava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hanzlik »

vyplati sa viacej poistka celneho cez poistovnu alebo cez hornet? riesili ste to niekto teraz?

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 36 neregistrovaných