VW Passat b8 - servomotor rozdelenia vzduchu

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Ej chlapi.Koľko krát vám treba prízvukovať...čo nie je tvoja košeľa si neobliekaj! Kirke pustí žlč,to je blbé,ale v dnešnom svete bežné.Skúste nereagovať.
Ja ešte akoby figurujem sťa moderátor pre sekcie životného prostredia a hlúpostí.Nezasahujem a v mnohých sekciách (ktoré sa ma práve najviac týkajú) už ani moderátorské práva nemám a po dvoch kartách za cicmanca sa ani nemienim unúvať.
Myslím si to čo tonoaaa,občas si urobím radosť a niekomu skúsim pomôcť,ak vidím vlažný vzťah,alebo dokonca že ten čo pomoc žiada sám preto nespraví ani základné veci,kašlem a idem si po svém.Nútiť pomoc je ozaj kravina.Je zadarmo,a to nemá cenu
kirke25
Príspevky: 308
Dátum registrácie: 03.07.2010 22:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kirke25 »

Chlapi takto, je veľa čítam a malo komentujem. Zaujíma ma veľa veci a čítam už dlho. Nakoľko pracujem v oblasti autofleetu, veľa veci viem z praxe a veľa veci mi dajú aj infomácie z tohto fóra. Používam v živote.
K zadávateľov témy - trvám na svojom komentári. Keď už máš toľko aút za toľko “veľa” peňazí čo ja som nikdy nevidel, čo riešiš čínskou diagnostikou? Existuje kopec servisov, aj mimo sieť, ktorí majú lepšiu diagnostiku ako ty a hlavne majú skúsenosti !!!! to je to čo nemajú ani v autorizovaných servisoch aj keď majú diagnostiku výrobcu. Diagnostika nie je medicína, liek, nie je nič pre niekoho ako ty, kto s ňou nevie pracovať. Preto obdivujem a sledujem vyjadrenia majstrov z tohto fóra, ktorí v podstate stále dookola opakujú doookola stále to iste. A znova a znova.
Ľudia sú nepoučiteľní.
A pravda áno, vozím sa na 15 ročnom aute, na ktoré nepotrebujem diagnostiku, nikdy ma nikde nenechalo, žerie prd makový, vie ho opraviť každý servis a aj domáci majster a som s ním spokojný. Nemám dôvod ho meniť. Nemám dvadsať aby som si meral pipíka logom na kapote!!!
Nové auto nepotrebujem, používam služobné. A keď raz si budem musieť kúpiť, 24 tisíc za auto nedám. To sú moje osobne priority. Každý ma svoje.
Pre mna je auto kopa šrotu, ktorá ma vozí s domu do prace, sem tam na výlet, sem tam dovolenku. A auto chcem čisté a funkčné.
Už som mal auto 2016 a už som riešil všetko čo súvisí s TDI.... ďakujem nechcem.
Takze tak. Sorry za dlhý príspevok ale nedalo mi to.
kirke25
Príspevky: 308
Dátum registrácie: 03.07.2010 22:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kirke25 »

To @herin

Vlastne tvoja kúpa Passatu B8 vo verzii 1.6 TDI hovorí o tvojej odbornosti a vedomostiach o motorizáciách....
Bez komentára. :4090:
herin
Príspevky: 1273
Dátum registrácie: 26.06.2008 08:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa herin »

Máš naozaj "skvelé" názory hodné tvojho rozumu..
O tých servisákoch s diagnostikou o ktorých tak kvetnato píšeš a vedia s nou robiť, tak sú asi tak piati zo sto..tí 95 nemaju ani páru o tom čo maju robiť a len tápajú..
A ty majster sveta v odbornosti a vedomostiach, ked je ten motor 1,6 tdi taký nanič tak mi povedz prečo si ho kupuju všetci taxikári a odporučajú ho aj na stránkach o autách ako lepší motor ako je 2,0tdi..ale tebe je aj škoda reči niečo hovoriť..
Mne ten motor stačí, mám super spotrebu je tichý a vôbec mi nevadí, že nejde 217km/h ako 2,0 tdi ale "len" 206..a nevadí mi ani to že má o pol sekundy neskôr stovku ako ten dvojliter..či tieto dva parametre mali byť to aby som si kupil dvojliter?Ked sa potrebujem svižnejšie odviezť, tak si zoberiem A6 s 3,0 tdi V6..či asi aj ten bude podla teba zlý motor..
A len tak na okraj toho passata som si kupil z jedneho dôvodu-už som mal dosť kadejakých jazdeniek a potreboval som auto ktoré mi čo to vydrží nakolko jazdím okolo 42 000 km ročne/taký mám priemer/..takže v mojom prípade jazdenka neprichádzala do uvahy..
A kedže rád a veľa čítaš ako píšeš, tak si kludne prečítaj aspon jeden z článkov o 1,6 tdi/viem že je to v oktávke ale je to jedno, tie motory sa predávali vo viacerých výkonových verziách/.

https://dominiccars.sk/test-jazdenky-sk ... tdi-3-gen/
A na záver ešte jedna vec... očividne si nepochopil načo slúži toto forum-je to o tom aby si ludia pomohli nejakou radou ak niekto niečo vie čo ten durhý nie...Kludne ked sem pridá niekto príspevok že má problém, tak skopíruj čo si napísal mne, že má ísť do servisu a vlastne to môžeš dať do všetkých príspevkov čo tu vidím..
kirke25
Príspevky: 308
Dátum registrácie: 03.07.2010 22:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kirke25 »

Takze ja nepoznám taxikára čo kupuje 1.6 TDi. Zrejme iba v tvojom okolí. Áno sú to dobre motory, najmä CAYC. :d :D
Ja robím 30 tis.km ročne úplne bežne, takze nejako výnimočne veľa km nerobíš.
Pozri hlavne že si spokojný. Určite ste už sa viezli v aute štyria plus batožina. Stačí to skúsiť cez Donovaly. To bude malina. ...

A áno dobre píšeš, fórum ma slúžiť a aj slúži na pomoc. A tých 5 % mechanikov ti tu ma presne napísať postup? Je to ich now-how, a kým to dosiahli že našli riešenie je kopec prace...

A potom príde nejaký tajtrlik s čínskou diagnostikou a auto za 24 - tisíc a všetci sa poserieme lebo diagnostika nenapíše čo máš robiť. Tak čakáš že ti to niekto nadiktuje.

Dobre je čítať trosku aj medzi riadkami. A ako píšem 70% veci sa tu rieši dookola.

Ja som sa nikoho nechcel dotknúť, len ma už vytáča tento opakujúci sa problém.

Taxikári :40bd: :40bd: :40bd: sorry....
ivan-k
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 24.01.2019 21:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivan-k »

a nechces to predat a kupit si radsej skutocne auto?
herin
Príspevky: 1273
Dátum registrácie: 26.06.2008 08:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa herin »

kirke25 napísal:Takze ja nepoznám taxikára čo kupuje 1.6 TDi. Zrejme iba v tvojom okolí. Áno sú to dobre motory, najmä CAYC. :d :D
Ja robím 30 tis.km ročne úplne bežne, takze nejako výnimočne veľa km nerobíš.
Pozri hlavne že si spokojný. Určite ste už sa viezli v aute štyria plus batožina. Stačí to skúsiť cez Donovaly. To bude malina. ...

A áno dobre píšeš, fórum ma slúžiť a aj slúži na pomoc. A tých 5 % mechanikov ti tu ma presne napísať postup? Je to ich now-how, a kým to dosiahli že našli riešenie je kopec prace...

A potom príde nejaký tajtrlik s čínskou diagnostikou a auto za 24 - tisíc a všetci sa poserieme lebo diagnostika nenapíše čo máš robiť. Tak čakáš že ti to niekto nadiktuje.

Dobre je čítať trosku aj medzi riadkami. A ako píšem 70% veci sa tu rieši dookola.

Ja som sa nikoho nechcel dotknúť, len ma už vytáča tento opakujúci sa problém.

Taxikári :40bd: :40bd: :40bd: sorry....
Síce neviem kolko máš rokov,ale tvoje príspevky sú hodné chlapca v pubertálnom veku..inak tajtrlíka máš tak akurát v tvojich nohaviciach, tak si ho chod trošku ponaháňať na tvojom 15 ročnom vyhajdákanom vergli..Bolo by by dobré napísať aký skvost to vlastníš nech sa pobavíme..Určite je to BMW, alebo Audi s minimálne 200kW a pol milionom na tacháči..pardon určite 200 000 "poctivých..Alebo kludne napíš aj v akom služobnom aute machruješ...
nabudúce si nechám od teba poradiť aké auto si kúpiť, lebo len ty to vieš určite najlepšie čo je svetová špička automobililizmu..
pred nedávnom sem chodil jeden kretén-ktorý radil poliať auto bandaskou, tak začínaš sa mi na neho podobať..
Očividne Ti urážky a kadejaké infantilné príspevky idu od ruky..
ked ja mám také na chuja auto, tak sa pozri na Slovenský trh čo sa tu predáva..len sa pozri na štatistiky predaja nových áut..85% predaných nových áut je horších ako ten môj passat..
Tých pár BMW, AUDI, Jaguar, Lexus, Mercedes čo su brané ako prémiovky sa ich tu predá ako šafranu..
Stačí sa pozrieť na parkoviská čo človek vidí..fabie, hyuindaie, ople, dacie atd..autá čo nové stoja okolo 13-15 000 eur...
Krista ja sa tu spýtam na pomoc a potom príde nejaký blbeček, ktorý tu pripieva samými sprostosťami, ktoré iba zahlcujú tému..

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 20 neregistrovaných