Skoda Octavia II - batéria

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Herin na to treba aj diskutujúcu protistranu - ja som s majitelom mojho aktualneho auta prebral, stavbu, psov, deti, zamestnanie, šoférovanie žien atď. Auto sa spomínalo len celkom okrajovo, ale vedel som si z toho vytvoriť jeho obraz ako človeka. Auto je kopa železa - za všetkými jeho problémami hladaj človeka. lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
MEC0032
Príspevky: 82
Dátum registrácie: 26.02.2021 22:57
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa MEC0032 »

oco13- Veď práve preto mi prišiel dôveryhodný. My sme riešili fakt všetko keď sme boli na skúšobnej jazde. Prácu, rodinu, dokonca aj politiku :d :D . Keď sa trebalo dohodnúť s ničím nemal problém , vždy keď som aj po kúpe ešte niečo potreboval hneď zdvihol telefón. Nevyhýbal sa rozhovorom. Takže ja stále verím tomu že to je náhoda len. Dnes to idem zaviezť do servisu tak tam mi povedia viac .
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Môže to byť náhoda a rovnako o tom nemusel vedieť. Ani tí čo kupujú nové auta sa nevyhnú poruchám a reklamáciam.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
MEC0032
Príspevky: 82
Dátum registrácie: 26.02.2021 22:57
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa MEC0032 »

Tak auto mi mechanik zatiaľ len napojil a povedal že mi ukazuje chybu v elektrike , čo on nerobí vraj až tak, tak musím nájsť nejakého autoelektrikara. Ale vraj sa na to zajtra ešte podrobnejšie pozrie a dá mi vedieť čo zistil .
herin
Príspevky: 1273
Dátum registrácie: 26.06.2008 08:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa herin »

No ako som hovoril..predávajúcemu sa to začalo serkať tak to radšej predal a tebe o tom nepovedal..je naozaj vždy "zázrak" že auto sa pokazí novému majiteľovi takmer hned po kúpe..
Presne som toto zažil ked som kúpil jazdenku..aj mne zodvihol telefon bývalý majiteľ, ale on o ničom takom nevie a jemu to nič nerobilo..takže žiadne náhody-další zmrd čo niekoho oklamal..
teraz môžeš hladať elektirkára a ked ho aj nájdeš, tak ktovie čo tam bude..možno zatečená RJ, ktorá ti to vyskratováva,alebo nejaké prehnité káble..
Inak ak Ti zatajil chybu, ktorá bola na aute v čase predaja, tak máš nárok do 6 mesiacov na vrátenie plnej kúpnej sumy+aj na to čo si investoval do opráv..
A nepíšte tu podaktorí, že to tak nie je, lebo ja som túto záležitosť riešil s právnikom, ktorý mi povedal, aby som napísal list/výzvu na vrátenie kúpnej sumy do 7 dní a pokial by sa tak neudialo, tak sa mám za ním zastaviť a ide žaloba na súd..Ja som sa vtedy na to vykašlal, lebo auto sme kupovali pre moju polovičku/a na ňu bolo aj napísané/, ale čakali sme bábo, tak sa nechcela stresovať a chodiť po súdoch..
Ešte že máme druhé auto, ktoré sme kupovali nové, takže to slúží už štvrtý rok ako má..
Osobne som sa rozhodol, že keby sme mali niekedy kúpiť nejakú jazdenku, tak max za 2 litre, že ked sa to aj pokazí, tak to predám na náhradné diely, alebo dám do šrotu..ale to auto čo má má aktuálne moja polovička to jazdené, tak auto za takmer 10 000 eur dávať do šrotu, je trošku iná pálka..
MEC0032
Príspevky: 82
Dátum registrácie: 26.02.2021 22:57
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa MEC0032 »

Tak automechanik hovoril , že len nejakým čistiacim sprejom niečo postriekal, fakt sa tomu nerozumiem, tak neviem čo. Niečo s nasavanim hovorio. Potom auto naštartovalo a už ide. Jediné čo sa bojím aby sa to nezopakovalo. Ale nechápem , žeby to bolo v takej maličkosti?
herin
Príspevky: 1273
Dátum registrácie: 26.06.2008 08:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa herin »

A čo ako strekol čistiaci sprej do nasávania vzduchu do motora?
No je tam po "ceste" váha vzduchu a čidlo teploty nasávaného vzduchu,ale to je všetko..a to sa ti týmto zázrakom opravilo aj to že čo si zapol tempomat a pokazilo sa to?či ešte si to neskúšal?
Tak snád ti to bude fungovať a nedopadne to tak, že bude to fungovať len pokial nevyprchá sprej :)
MEC0032
Príspevky: 82
Dátum registrácie: 26.02.2021 22:57
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa MEC0032 »

No vraj potom ako to tam postriekal a prečistil a skúsil to , tak to nakoplo aj sa na tím vozil a všetko ok . Ja som tiež na ňom dnes dosť jazdil a všetko fajn . Tempomat som popravde ešte neskúšal .
MEC0032
Príspevky: 82
Dátum registrácie: 26.02.2021 22:57
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa MEC0032 »

On mi aj sám povedal , že zatiaľ to ide ale že nemôže nič sľúbiť. Že on sa elektrikou moc nezaoberá a že ak sa to stane znova , skúsi to dať kamarátovi autoelektrikarovi. A ten snáď bude vedieť čo s tým .

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 37 neregistrovaných