dovoz RAKÚSKO

Všetky otázky a problémy týkajúce sa dovozu vozidiel

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Presne takto musí tá odhláška vyzerať : obe skladacie časti a na oboch razítko "Fahrzeug abgemeldet am" , bez toho tuo jednoducho neprihlásiš
[img]http://i.imgur.com/jrnZrKv.jpg[/img]
dheko
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 07.08.2006 21:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dheko »

Veľmi pekne ďakujem za užitočné príspevky.
Auto je 80km od slovenských hraníc, váham, ale preveziem to na tých nemeckých 5 dňových značkách. Riziko si uvedomujem, keďže v praxi sa úradným vestníkom EÚ nedržia, aj keď nerozumiem prečo, keď povoľuje použitie prevozných značiek. Či to bude hliadka akceptovať alebo nie, nebudem teraz riešiť. Možno žiadna ani nebude.
Príves, odťah či iné spôsoby neakceptujem z dôvodu, ktorý nechcem zverejniť.
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Ja som bol preto auto z TP vyššie cca 330km z NM a odťah stál zhruba 150€, v tom bolo požičanie vozíka, dialničné známky a nafta - lepšie povedané bolo to len za naftu, ja mu zasa na oplátku urobím protislužbu.

Ty to máš bližšie, nech 200km
milan209
Príspevky: 256
Dátum registrácie: 04.12.2008 14:26
Zdieľať na Facebook

Overenie KM dovezeneho auta z Rakuska.

Príspevok od používateľa milan209 »

Zdravim,
prosím nepoznáte nejakú www stránku Rakusku, kde sa da overit km historia podobne ako u nas? Resp. prip servisná historia, pokial to servisovali u autorizovaneho servisu. Jedna sa o zn. Suzuki.
Dakujem.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Ľudia, zabudnite na overovacie stránky!!! Ako si predstavuješ, že by to malo fungovať? Že tam budú VŠTEKY (aj neautorizované) servisy písať všetky úkony? Prečo? Kto im to prikáže? :::
milan209
Príspevky: 256
Dátum registrácie: 04.12.2008 14:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa milan209 »

Opravy v garáži samozrejme nebudú nikde nič hlásiť.
Hlavne hľadám stránku ako je na Slovensku co sa da pozret záznamy km z STK. A ak by to náhodou dávali do autorizovaného suzuki tak keby mali prepojené databázy tak by to šlo. Ale suzuki to nemá minimálne tu nie.
Takže ohľadom stk v Rakúsku nie je nejaký online checker?
lra
Príspevky: 103
Dátum registrácie: 19.09.2016 09:20
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lra »

Dobry den,

mam vyhliadnute auto v rakusku, je odhlasene bez znaciek. Staci mi od neho Datenauszug /Eigenimport/ a EG Ubereinstimmungbescheinigung?

Ako zistim ze je naozaj odhlasene?

Vdaka za odpoved
lacius
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 09.02.2007 23:33
Zdieľať na Facebook

Re: Dovoz Rakusko

Príspevok od používateľa lacius »

Takstar napísal:A nechces radšej dovoz z talianska? ak ano a mas otazky kontaktuj ma
Ja chcem dovoz s talianska
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

ivko1 napísal:Ja som bol preto auto z TP vyššie cca 330km z NM a odťah stál zhruba 150€, v tom bolo požičanie vozíka, dialničné známky a nafta - lepšie povedané bolo to len za naftu, ja mu zasa na oplátku urobím protislužbu.

Ty to máš bližšie, nech 200km
Ivko ver never ja som pálil z NR do Salzburgu s tyčou v kufri a na filcke. Chcel som auto ťahať po okreskách na tyči vyše 500km. Nakoniec zo srandy nič nebolo. Auto ktoré dva rakúske servisy ohodnotili ako nepojazdné som naštartoval a došiel s ním domov po vlastných. :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť

Návrat na "Dovoz vozidiel"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Bing [Bot] a 3 neregistrovaní