ake zaujimave rodinne auto okolo 25t specialne pre mna :)

Neviete si rady aké auto kúpiť, ktoré bude pre Vás najvhodnejšie ? Diskusia o konkrétnych značkách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

martincichy
Príspevky: 5429
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

Pozri si si priusa alebo priusa plus. Alebo rav4 v hybride. Ide to dobre.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

kazdy bura. uplne vsetci.
ak dávaš do roviny pokrčený blatník s troma mrtvymi - tak ano každý búra.
Kvoli tomu aby som mohol luďom písať to čo nechcú počuť si beriem telefon aj do chotára. :4012:
Martin: Priusovi chýba to "špecialne pre mňa" :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
melo
Príspevky: 76
Dátum registrácie: 14.03.2006 09:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa melo »

martincichy napísal:Pozri si si priusa alebo priusa plus. Alebo rav4 v hybride. Ide to dobre.
dik za tip. nad priusom som fakt neuvazoval. idem si ho pozriet. je to take auto, co je tak trochu ine. take mam rad.
melo
Príspevky: 76
Dátum registrácie: 14.03.2006 09:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa melo »

to oco13:
fakt kasli na to. ja viem, ze v tvojich ociach to tu vsetkym davas. je mi jasne, ze mas pocit ako si nad vecou. ze si zo svojej pozicie mozes dovolit zhadzovat inych. je mi jasne, ze presne tento pocit potrebujes ku svojmu zivotu. preto si tu. pre toto trolie palivo. ale pre tu lepsiu polovicu gaussovej krivky si len facepalm ukaz. mohol by som ta len ignorovat. ale chcem ti pomoct. bez ironie. ja mam ludi rad. takze najkrajsie povedane, si nahy. bez ohladu na to aky hunaty kabat v zrkadle na sebe vidis. ver mi.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Ty máš ludí rád je ich neznášam idealna dvojica na debatu.
Ak admin alebo niekto usúdi, že tu nemám byť tak ma vyhodia ako cica, zatial som tu a budem vám pripomínať aký ste - "špecialne pre mňa"
Ako mládenec som sa bil po križovatkách, ale toto je lepšie, lebo starému chlapovi by som facku nedal, takúto verbálnu kludne.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
melo
Príspevky: 76
Dátum registrácie: 14.03.2006 09:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa melo »

to oco13:
ok, vzdavam to. kde nic nie je ani cert nebere.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Ale bere, so zadaním "zaujímavé" a " špecialne pre mňa " si lepší terč ako na biatlone.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

oco13 napísal:Nemal, lebo mal A6 a potreboval sa ukázať. Za Kesou ako sa štyri prúdy schádzajú do dvoch chytil v 200km rýchlosti jamu v kolaji od kamiona. Tam niekde sa zabil aj ten cigáň zo superstar.
A podla zadania témy "auto špecialne pre mňa" a " 2011 moralne zastaralé" tu tiež niekto potrebuje nadstavec na pipíka.
Škoda, o jeden mladý orech tam je menej. Musel to trafiť v polohe na boku do stromu, lebo strecha so stĺpikmi zostala na tom orechu. Tým mladým nebolo súdené, tiež úprimnú sústrasť pozostalým. Nejako podobne aj Arasida vojtek zničil dva krásne dievčenské 18 ročné zivoty v Dycke,v apríli 2009 ,oproti chrom servisu.170 do stromu a muru domu. Dievčatá ho s plačom prosili aby išiel pomalšie. Boli po akademickom týždni na zmrzlinu. Poslednú vo svojom živote, a spolujazdec je vlastne rukojemníkom obeťou zvrhleho hlupáka vodiča, čo platí aj v tomto prípade. Vlani v auguste pri Klasove 21 ročný vodič z Vrábeľ Audi A 6 vo vysokej rýchlosti čelne do octavie, v 160km rýchlosti zomrel na mieste nehody,a nevinný sú mrzáci.
Dep
Príspevky: 1207
Dátum registrácie: 15.06.2009 15:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Dep »

Ahoj, mňa by zaujímalo, co bolo tak ukrutne drahé na servisovani Forestra. Veľmi sa mi páči Outback, zvažujem jeho kúpu, a rozmýšľam či servis takéhoto auta sa uz dá porovnávať so servisom prémiovej trojky z Nemecka. Ak áno, tak kašľať na Subaru a radšej niečo z prémiovej nemeckej trojky.

Ja jazdím len Mondeo a vychádza mi na servis 1000e ročne, čo je podľa mňa adekvátne k 10 rokov starému autu. Ale je pravda, že chcem mať na aute všetko tip top.

Na Outbacku mi imponuje 2.5 atmosféra a neskutočne dobre odladeny podvozok s permanentnym 4x4, čo som to šoféroval, mám zážitok na celý život.

Tiez zvažujem rodinné auto, a ešte mám jedného horúceho kandidáta, tym je S-Max vo verzii Vignale, len to má malý háčik, vlastním diesel a diesel má už veľmi nelaka.
Subaru Outback Business NAVI 2.5i 129kw (2017)
lorak777
Príspevky: 1617
Dátum registrácie: 21.03.2015 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lorak777 »

melo, nepozastavuj sa nad ocom - mnoho rokov to berie takto a trosku sa to zhorsuje, ale co uz, vek nezastavis, ja ho respektujem.....dep - outback je spolahlivejsi,ako nemecka trojka, ale servis nie je lacny a hlavne nie vsade ho robia dobre. Tiez by som sa cudoval, co bolo vo forestrovi take drahe, ale asi ho dobre nacal - inak je to blbuvzdorne, narazuvzdorne a spolahlive auto...dep, ked davas do mondea taku sumu rocne, tak sa velmi vzorne staras
pidizvi
Príspevky: 3398
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

za 25 tisic by som kupil novy voz. Na automate by som usetril, ked tam nemusi byt.
Dacia duster ani v nejakej nezmyselnej top verzii nebude stat viac ako 20 tisic, takze to by som bral. Drzia si cenu neuveritelne, spolahlivost je overena. Ano, ta jedinecnost na cestach asi bude problem, je ich vela.
a566
Príspevky: 711
Dátum registrácie: 06.04.2020 16:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa a566 »

oco13 napísal:
Vôbec sa nerozumiem autám a všetky moje odpovede sa týkajú len a len ludí. Ale to mám aj v podpise.
aky ma zmysel pisat balast mimo temu ?
su fora ako modry konik atd, kde mozes veselo preberat nesmrtelnost chrusta.
a566
Príspevky: 711
Dátum registrácie: 06.04.2020 16:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa a566 »

Dep napísal: prémiovej trojky z Nemecka.
co je na nich premiove som za doteraz za x rokov nepochopil..
lorak777
Príspevky: 1617
Dátum registrácie: 21.03.2015 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lorak777 »

a566 - pre mna je to rozdiel, stale prestupujem z mojich aut do roznych volkswagenov, PSA, japoncov, korejcov, skodoviek a pod., len tie auta co berieme akoze premiovky nemozu byt v uplne zakladnom vybaveni, tam sa potom rozdiely dost stieraju. Takze akoze premiovka, ale vo vybave - motor, podvozok, sedacky a pod....no a potom dost drahy servis, samozrejme....
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

a566 napísal:
oco13 napísal:
Vôbec sa nerozumiem autám a všetky moje odpovede sa týkajú len a len ludí. Ale to mám aj v podpise.
aky ma zmysel pisat balast mimo temu ?
su fora ako modry konik atd, kde mozes veselo preberat nesmrtelnost chrusta.
Pre mňa to zmysel má lebo "špecialne pre mňa" napíše len pacient doktora Chocholouška. :4012:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť

Návrat na "Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: lubod, tuninka a 17 neregistrovaných