ake zaujimave rodinne auto okolo 25t specialne pre mna :)

Neviete si rady aké auto kúpiť, ktoré bude pre Vás najvhodnejšie ? Diskusia o konkrétnych značkách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

melo
Príspevky: 76
Dátum registrácie: 14.03.2006 09:46
Zdieľať na Facebook

ake zaujimave rodinne auto okolo 25t specialne pre mna :)

Príspevok od používateľa melo »

co najskorsi bezruskovy den vospolok vinsujem,

a prosim o radu.

mam subaru forester rv.2011 v benzine a automate, ktory uz ale moralne presluhuje a navyse ma aj cakaju vacsie investicie do servisu (najvacsia asi komplet pretesnenie klimatizacie, ak nie nieco este horsie).

chcel by som zmenu. ale netusim co. s cenou okolo 25t a max zhruba 2 roky stare. nemusi to byt suv. pacia sa mi aj dodavky, aj niektore kombiky, ci velke sedany... idealne automat, ale saltpaka mi nevadi. vonia mi viac benzin, ale uznavam, ze niekedy je fakt lepsi diesel. priestor nepotrebujem (vacsinou len dvaja dospely a krpec), ale mam ho rad. nemam rad konfekciu. viac sa mi paci, ked toho na cestach nie je na mraky. nemam rad koncern, ale multivanom by som nepohrdol, keby nebol tak predrazeny. nepotrebujem trhat asfalt (mam motorku), ale nieco vyslovene dychavicne by ma vytacalo. vela nejasnych indicii. ja viem. mam problem. preto tu pisem. takze...

do coho by ste sli vy?

ak by ste mi v danej chvily a v aktualnom rozpolozeni prilozili zbran ku hlave a nutili ma teraz okamzite hned povedat jedno auto, ktore kupim, asi by som strelil renault traffic spaceclass. lenze ak by ste mi to spravili zajtra, uz by to mozno neplatilo. pomoooc! :)
smarik
Príspevky: 418
Dátum registrácie: 01.01.1970 01:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa smarik »

2011 moralne presluhuje?

Pretesnenie klimatizacie je investicia?

No potes panboh.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

Ford F-150. Auto pre chlapa aj otca rodiny. Za 25k eur zozenies nejaku 2017ku co sice nesplna max. 2 roky, ale neurazi.
milujem elektricke auta, vsetky doradu. https://www.youtube.com/watch?v=JWX0A6nx2cM
melo
Príspevky: 76
Dátum registrácie: 14.03.2006 09:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa melo »

smarik napísal:2011 moralne presluhuje?


Pretesnenie klimatizacie je investicia?


No potes panboh.


ano. 10 rocne auto. malo?

len klimatizacia min 500 eur. plus dalsie veci. za servis dam teraz vyse 1k.

uz by fakt mohol.

takze tvoja rada je, kedze sa snazim brat veci pozitivne, ze mam opravit festera a nic nove nekupovat. vdaka. zvazoval som aj to.
smarik
Príspevky: 418
Dátum registrácie: 01.01.1970 01:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa smarik »

Das do neho 500 eur. Zbytok na zeny.
melo
Príspevky: 76
Dátum registrácie: 14.03.2006 09:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa melo »

mp3turbo napísal:Ford F-150. Auto pre chlapa aj otca rodiny. Za 25k eur zozenies nejaku 2017ku co sice nesplna max. 2 roky, ale neurazi.
vdaka za tip. 150-tka je super, ale ak pickup, tak ram 1500. ale zasa ta cena. a aj s tou rodinnostou som si nie az tak isty. plus aj ked som zvyknuty zo subaru na benzinove pumpy, vidiet ich este dvakrat castejsie je uz fakt dost. ale V8 hemi som si tuto zimu nakreslil do snehu na kapotu festra :)
melo
Príspevky: 76
Dátum registrácie: 14.03.2006 09:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa melo »

tolko aut a len jeden konkretny navrh? :)
cobo77
Príspevky: 464
Dátum registrácie: 27.05.2007 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cobo77 »

Za tých 25000 ojro by som pozrel 2019 cx5 s 2.5 benzínom s AT alebo by som ostal pri Subaru a pozeral po Subaru Outback, sedí sa v tom luxusne, veľké zvnútra, sedačky take kreslá z obývačky a na cvt si zvyknutý z forestera
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

https://www.aktuality.sk/clanok/867374/ ... P-azet-new
Prečítaj si a zamysli sa
Tiež im nestačilo málo a nevedeli sa vpratať do kože.
Stala by sa takáto nehoda ak by išli 80????
Vodič prežil - mal by dostať 15 rokov za trojnásobnú vraždu.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Mhm,37 ročný už mohol mať rozum.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Nemal, lebo mal A6 a potreboval sa ukázať. Za Kesou ako sa štyri prúdy schádzajú do dvoch chytil v 200km rýchlosti jamu v kolaji od kamiona. Tam niekde sa zabil aj ten cigáň zo superstar.
A podla zadania témy "auto špecialne pre mňa" a " 2011 moralne zastaralé" tu tiež niekto potrebuje nadstavec na pipíka.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
melo
Príspevky: 76
Dátum registrácie: 14.03.2006 09:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa melo »

to oco13:
vdaka za nevyziadanu psychoanalyzu, ktora ale skor hovori nieco o tebe ako o mne. je toho viac, ale urcite napriklad, ze nevies citat s porozumenim.
pozri si co pisem. spominam trafica a mam forester so zrychlenim z 0 na 100 za vyse 12 sekund. ak niekto tvrdi, ze desatrocne auto je stare, tak mozno len ma dieta a sleduje crash testy, alebo je ajtak a ma rad napriklad dobre prepojenie mobilu s autom, alebo ho uz proste po desiatich rokoch nebavi pozerat stale na to iste auto a rad by si v zivote skusil este nieco nove, alebo kopec inych dovodov, medzi ktore hned nemusi patrit zaluba v havariach.
dlhorocnym posobenim tu si asi ziskal pocit, ze mas patent na rozum. to tak byva, ked sem chodia po radu ludia, ktori o autach nevedia vsetko a ty si tu jednooky medzi slepymi. ale povedzme si ako to je. mohol si cerpat so svojich skusenosti a napisat nejake zaujimave auto, alebo si nemusel pisat nic. ty si si vybral odpoved tajtrlikov a vyprdol pre mna nepouzitelny blivajz.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

tu si asi ziskal pocit, ze mas patent na rozum
Nie na ten patent naozaj nemám, len čím viac poznávam ludí, tým viac si vážim dobytok.
Vôbec sa nerozumiem autám a všetky moje odpovede sa týkajú len a len ludí. Ale to mám aj v podpise.
Nemal som v úmysle dávať ti žiadnu radu, je to len zdvihnutý prst, že mňa alebo niekoho rovnako zmýšlajúceho môžeš stretnúť aj v realnom živote. :4012:
Na crash testy sa môžeš vykašlať - zase platí - normalny človek nebúra.
Moje psychoanalýzy o mne hovoria to isté, čo aj priamo napíšem - nemám rád ludí
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
melo
Príspevky: 76
Dátum registrácie: 14.03.2006 09:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa melo »

to cobo77:
vdaka za tip.
mazda sa mi hrozne pacila. nad mx5 mi aj teraz ukapne slina. mimochodom, ta je podla mna skvele rodinne auto, len zena tento moj nazor moc nezdiela :) ale spat ku cx5. velmi zaujimave. ale ako pribudali facelifty, tak nejak sa to prejedlo mojim ociam. neviem to pochopit, ale tak ako sa mi predtym pacila, tak mi teraz az tak nelezie pod kozu. viem, hlupost, ale prestal som byt nadseny jej dizajnom.
zato nad outbackom som uvazoval velmi dlho. podla mna super auto. co ma ale odradza je servisovanie. okrem toho, ze bez poriadnej havarijnej poistky je subaru hrozostrasny zazitok (zrazil som s festrom diviaka a nemat kasko, tak si trham vlasy), tak celkovo je ten servis extremne drahy (za desatrocny standardny servis by som teraz skoro kupil moje auto v aktualnom stave) a hlavne, co je ovela horsie, nenasiel som vo svojom okoli poriadny servis na subaru, ktoremu by sa dalo verit. uz len vymena sviecok je pre klasickeho garazmajstra oriesok. ofiko servis je opradeny hrozostrasnymi prihodami majitelov subaru a jediny poriadny servis JRT je v Ruzomberku, co pre na znamena zbytocny den dovolenky.
melo
Príspevky: 76
Dátum registrácie: 14.03.2006 09:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa melo »

oco13 napísal:
tu si asi ziskal pocit, ze mas patent na rozum
Nie na ten patent naozaj nemám, len čím viac poznávam ludí, tým viac si vážim dobytok.
Vôbec sa nerozumiem autám a všetky moje odpovede sa týkajú len a len ludí. Ale to mám aj v podpise.
Nemal som v úmysle dávať ti žiadnu radu, je to len zdvihnutý prst, že mňa alebo niekoho rovnako zmýšlajúceho môžeš stretnúť aj v realnom živote. :4012:
Na crash testy sa môžeš vykašlať - zase platí - normalny človek nebúra.
Moje psychoanalýzy o mne hovoria to isté, čo aj priamo napíšem - nemám rád ludí

ak by si nemal rad ludi, tak netravis hodiny na diskusiach, ale si niekde na samote so svojim dobytkom. teda ak nemas nejaky iny problem.

je skvele pisat na fore o autach ak sa im vobec nerozumies. to fakt dava zmysel. ibaze by si mal nejaky problem.

ludi s varovnymi prstami stretavam casto. neviem preco, ale ti mudrejsi ako som ja to nerobia. vacsinou sa takto spravaju ti s brvnom v oku. ktori casto maju nejaky problem.

kazdy bura. uplne vsetci. tajtrlici viac, ale nevyhyba sa to ziadnej skupine. ak niekto tvrdi, ze on nikdy nebural, lebo daval pozor, tak ma nejaky problem.
Napísať odpoveď

Návrat na "Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 16 neregistrovaných