Vozidlo pre študenta

Neviete si rady aké auto kúpiť, ktoré bude pre Vás najvhodnejšie ? Diskusia o konkrétnych značkách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

k tejto myslienke sa rozhodne pripajam - kedysi som videl UKRUTNE DALEKO VIAC malych auticok nez dnes. Vymreli spolu so zvysujucou sa urovnou zivota a bohatstva, rovnako ako vymreli cojaviem male televizory. Dnes 70" nic neznamena, ziadne obrovske, ziadny zazrak.

Kedysi som uplne bezne v Bubline videl Ford Ka, Opel Tigra, Hjundaj i10, samozrejme aj Smartov sme zopar mali dokonca vo vedlajsom baraku asi dva-tri roky parkoval, ale teraz proste nic. Dokonca kolega Tibor K. jazdil na Smarte a parkoval ho durch medzi autami lebo sa zmestil, jaaaaj to bolo zabavy ked sme mu ho preniesli.

Holt ludia zrejme zistili aka kekecina to v skutocnosti je, ako je to neprakticke do realneho zivota :) hovori sa tomu realizacne vytriezvenie.


Inak sranda je ze ked som ja zacal skoro 15 rokov dozadu, tak tu nebolo jedine auto a'la Sharan, Voyager... uz davno mame len tutok na mojej ulici 5 Voyagerov (vo vedlajsom vchode z jednej aj druhej strany chlapi potvrdili ze kupili Voye preto lebo chodili okolo toho nasho a ze im to proste zafungovalo, tak sme tu taka americka polomafia nahromade), tri Galaxie, styri Sharany... na vedlajsej ulici vidim 2x Espace, Tranzit, od Renoltu Traffic... to cele v Bubline na sidlisku so zlym parkovanim.

Holt...


Inak prve auto som tiez kupil ako student na vyske, "Barborku". Skoda 100, vtedy myslim 24 rocna. Jejda ta keby vedela rozpravat... oj radsej nie :)
milujem elektricke auta, vsetky doradu. https://www.youtube.com/watch?v=JWX0A6nx2cM
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Toť asi blbý Covid urobí trocha prehodnotenie a zrejme aj vytriezvenie...čo všetko vlastne nepotrebujeme,prípadne stačilo by menšie alebo vôbec.Historicky síce tu na tomto území žiadne poučenia nikdy neplatili...tak možno teraz
lubos zimovcak
Príspevky: 3378
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

A možno by iba stačilo začať konečne ľudí liečiť...,
Lenže to by bolo rýchlo po Covide a biznise.
Najprv treba minút testy, zožrať ľuďom nervy a časť z nich uvrhnúť do ešte väčšej biedy.

Veľké obchody otvorené, malé zavreté..
Kaderníčka môže ísť do plného Tesca, kde už NIKTO nekontroluje m2 a počet ľudí...

Ale za kaderníčkou, kde ste iba dvaja..., už nemôžeme ísť...

Prečo stále máme najhoršiu možnú vládu, jedno akej farby a letopočtu?? :3c90: :40bd: lol
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

inak toto mi vysvetlite volakto...
milujem elektricke auta, vsetky doradu. https://www.youtube.com/watch?v=JWX0A6nx2cM
gnagy
Príspevky: 941
Dátum registrácie: 19.03.2016 17:39
Bydlisko: DK
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gnagy »

Vidím, že veľa ľuďom sa cnie po bývalej vláde, ktorá bola expert v kradnutí a to ich držalo pevne pokope 12 rokov. Keď niekto napíše "toto je najhoršia možná vláda", asi má trojdňovú pamäť a už zabudol aké to bolo za Fica a za Mečiara a za kombinácie ich oboch + čerešnička na torte z terasy cikajúci ožratý nenávisť rozosievajúci Szlota.
„Všetci vieme, že svetlo putuje rýchlejšie ako zvuk. Preto niektorí ľudia vyzerajú chytro, kým pred vami neprehovoria.“ — Albert Einstein
lubos zimovcak
Príspevky: 3378
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

Netrep somariny... :3c90:
Čítaj ešte RAZ.
máš dislexiu?? :40bd:
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Gabko - každá jedna slovenská a čskoslovenská vláda od roku 1918 bola zlá zlá a zlá , všetko bandy lumpov zlodejských. Takže si trúfnem predpovedať, že do roku 2350 slováci nebudú mať dobrú vládu.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Keď sa pozriem do zrkadla, tak si lepšiu vládu nezaslúžim, ale ani nikto z môjho okolia.
lubos zimovcak
Príspevky: 3378
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

Nie náhodou naopak??
Občas sa musím pýtať, čím sme si to zaslúžili, že máme buď mizernú, alebo zlú vládu... lol
Normálne, až je to umenie také vyfasovat :40bd:

Dlhým pozorovaním a rokmi márneho chodenia k volebným urnám som dospel k poznaniu, že nemá zmysel chodiť voliť.
Aspoň sa človek nemusí neskôr červenať...
gnagy
Príspevky: 941
Dátum registrácie: 19.03.2016 17:39
Bydlisko: DK
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gnagy »

Práve kvôli takým, ktorí nechodia voliť. A potom najviac frflú práve oni.
„Všetci vieme, že svetlo putuje rýchlejšie ako zvuk. Preto niektorí ľudia vyzerajú chytro, kým pred vami neprehovoria.“ — Albert Einstein
lubos zimovcak
Príspevky: 3378
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

Kokos, keby nešiel nikto voliť, tak aspoň ušetríme milióny za hlasy..
A politici by podochli od hladu.

Ale kým bude politika druh podnikania, NIKDY tu nebude lepšie.
A neísť voliť je tichá forma protestu lol
a566
Príspevky: 711
Dátum registrácie: 06.04.2020 16:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa a566 »

A neísť voliť je tichá forma protestu
to si myslis ty...
realne je to vyslovenie suhlasu so sucasnym stavom.. :3020:
lubos zimovcak
Príspevky: 3378
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

Zaplatiť svojimi peniazmi za účasť vo voľbách je zvrátenosť :342a: :40bd:
posky
Príspevky: 61
Dátum registrácie: 16.02.2011 18:24
Zdieľať na Facebook

ja sa len nestiham cudovat...

Príspevok od používateľa posky »

nestiham sa cudovat ako sa tu zopar ludi na fore stale snazi silou mocou tlacit svoje videnie sveta uplne nasilu, predpokladam, ked je niekto student VS tak vie logicky pochopit, ze kupou auta iba zacina "hitparada" a treba mat aj bubaky na udrzbu + nepredpokladane a necakane opravy.
ja ako student VS v 3 rocniku som zarabal viac ako mama zdravotna sestra a viac ako otec, ktory bol uz na invalidnom dochodku a mal som feldu 1.3 mpi na lpg, ale bol to hrozny crep na jazdenie, tak som si kupil vtedy 6 rocnu 1.9 tdi octaviu na ktorej este doteraz otec jazdi. takze ked ma studak 4-5k na vergel nevidim na tom nic zle a neologicke ako nevidim nic zle na tom, ze nechce sa vozit na uplnom crepe, ale uz iba polo crepe :)

kazdy nech si mina prachy na to na co uzna za vhodne a samozrejme nech pocita aj s adekvatnymi nakladmi, ale netlacil by som nasilu svoje videnie sveta a svoje financne priority ludom okolo seba.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Velmi dobré čítanie pre mladých aj starých , ale hlavne pre tunajšieho zadávatela
https://www.finax.eu/sk/blog/skutocne-n ... ny-vydavok
Edit: Turbo to čítať nemusí, mám dojem že on to písal :4012:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť

Návrat na "Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných