Audi S5 4.2 v8

Diskusia ohľadne vozidiel značky Audi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

xentry
Príspevky: 1958
Dátum registrácie: 29.06.2018 17:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa xentry »

Len tak pre srandu pocuvaj ako to radi :)

https://www.youtube.com/watch?v=D_8C_X- ... b_imp_woyt
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

to je prave prejav hypermodernej doby. Dymia tomu len dva lave vyfuky - pardon, len jeden, pretoze ta druha diera je len zelezny profil lebo ved dva vyfuky ne.

zvuk to ma horsi nez Atari z roku 1988, ale hlavne ze prdi - reproduktory so zvukom motora v interieri su najvacsi vynalez od teplej vody

na kapote hrdo 4.5 pricom pod kapotou sotva sotva 1.8, zato sedem slimakov k tomu

prdy jak pokazeny kolotoc v Gelnici, pretoze dnesne deticky to povazuju za SPORTOVY prejav (to oficialne povedalo aj BMW !)

nezabudneme k tomu "sportove mykanie" prevodovky pri preradovani lebo deticky vedia ze tak to ma byt (to oficialne povedalo aj BMW !)


kokokokokokokokokokokotiny, strasne kokokokokokokokokokokotiny, tfuj

v takomto auticku to uz nie su vodici, ale voziči

pozrieme sa ako sa zaprasilo po poslednej manualnej atmosferickej Porsche 911 R... nova 200.000 $, kto sa nedostal zaplatil s OBROVSKOU radostou 800.000 $ za "pouzite", dokonca sa jedno predalo za 1.300.000 $ (ano, fakt). Toto sa asi A45AMG nestane ze nie ? A PRECO ASI TAK ???


NIKDY V ZIVOTE NEBUDE VOZIČ pardon VODIČ v takejto PPK, PRDIACEJ POSRATEJ káre, zaangazovany do deja takym sposobom ako s manualnou prevodovkou.

Moze to byt rychlejsie, moze to mat sportovejsie prdy ktore absolutne nic nedavaju k jazdnemu prejavu, vlastnostiam, je to cele KONZUMERSKA KOKOKOKOKOKOKOKOTINA. Typicky majitel hentoho sráka je naglejovany mlady uspesny muz nacucany zo statnych zakazok pripadne uplatkov, jeho 47kg squaw s vyspulenymi perami, nabombovanymi ceckami a tromi plastickymi operaciami na ritke aby nebola celuriťída ...


takto vyzera ZVUK a PREJAV : https://www.youtube.com/watch?t=275 NA DVOJKE ta bestia da 180km/h, piaty sa neradi PRED 240km/h

tu mas nemecke prdy jak maju byt : https://youtu.be/hhJelyFL_YQ?t=190


hentie sportove trojvalcove Tojoty Jaris, stvorvalcove AMG a podobne PICOPICOPICOPICOVINY nech si strcia, 23 rocnym detickam do garaze



Jergusko ma absolutnu pravdu, poslednu vetu precitat, vyrit klincom na celo a kazdy den citat v zrkadle.


tymto smerom sme sa vybrali : prdy z falosnych vyfukov, automaticke mykajuce prevodovky lebo ved sportovy pocit keketkovi za volantom, ne ?

https://www.autickar.cz/clanek/zasadni- ... e-trestne/


TFUJ.


https://en.wikipedia.org/wiki/Mich%C3%A8le_Mouton

chlapci... cisty manual, cica za kormáňom, a teraz : https://www.youtube.com/watch?v=6IB68Xl5ClU
00:37 plna brzda na zadok, plny plyn na vsetky, pozri sa kedy jej zhasnu brzdove svetla, a k tomu este spojka a preradovat na NESYNCHRONIZOVANEJ hypoidnej prevodovke.

hned za tym 00:47 sa pozri ako sa ten divak chytil rukami za hlavu. Chlapci na tej ceste nebolo napisane nic, uplne nic predtym ako tam Mišelka dohrmela na Group B beštii... pozri sa co tam ta krehka ženuška nakreslila na cestu, mas tam podpisanu kazdu jednu pneumatiku zvlast... aj si niekto vsimol kedy jej zhasli brzdove svetla ? Aj si niekto uvedomil ze na pravej ceste sa hralo na centimeter, ale ze doslova centimeter ?


Tak to je prosim manualna prevodovka. To je vodič. Nie vozič s automatickymi prdmi z falosneho vyfuku a umelym zvukom z reproduktora...
milujem elektricke auta, vsetky doradu. https://www.youtube.com/watch?v=JWX0A6nx2cM
66QUATTRO
Príspevky: 662
Dátum registrácie: 19.01.2010 19:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 66QUATTRO »

Sledujem danú tému od začiatku so záujmom, posledné čo MP3 Turbo napísal by som zarámoval... obdivujem nadšenie xentryho, zrejme je veľký fanúšik nového, nepochybne sa podľa príspevkov vyzná v elektrike ako málokto na SR, ovšem zabudol že pre väčšinu ľudí vie byť aj banalita na modernom aute nočnou morou s prievanom v peňaženke. Navyše presne ako turbo poznamenal - čo na tom falošnom A mám obdivovať? Všetko na ňom je len klamanie zákazníka, a ten sa klame najlepšie cez zmysly.... Sledujem to na svojom okolí, ľudia kupujú autá krista krížom bez rozmyslu, poväčšine kritérium je čím novšie, a veľa výbavy, keď sa opýtam či majú predstavu resp. niekoho kto im to auto bude opravovať keď sa pokazí tak len myknú plecom, veď nie je pokazené a je nové prečo by sa pokazilo.... So záujmom potom sledujem tých istých ľudí ktorí lietajú od mantinela ku mantinelu keď sa niečo pokazí, nevie pochopiť fakty, nerozumejú servisákom, podvodom... proste ničomu, len vedia že treba rýchlo predať a ktovie prečo sa nádejať že o niečo novšie jazdené nebude predávať opäť niekto kto sa ho chce rýchlo so zatajenou chybou zbaviť. Tým som asi dosť vydefinoval povrchnosť požiadaviek dnešných vodičov... medzi mladými sledujem trend že keď by im človek vypol ESP tak zbohom pár zákrut je to nemocnica alebo cintorín... Mal som to štastie že som vyrastal na starom šrote - 20 ročná škoda 120... tá ma naučila všetkému čo som potreboval, prvé jazdy absolvované po dvore cúvajúc s vozíkom a tak postupne...po 18 s minimom financií som bol rád že mi ju rodičia nechali s podmienkou že ak si budem opravovať tak nech sa vozím.... Nebolo to auto ktoré by som chcel ešte raz mať, no naučilo ma veľa, dnes derem na dnešné pomery už tiež staré šroty, čuduj sa svete neodpadlo zo mňa... často počúvam že som kvôli tomu, magor, blázon, židák, a čo ja viem čo ešte... a to som si prosím pekne dovolil len používať 23 ročné auto na denné jazdenie...bohužiaľ pre nich, ukazuje sa každým jedným dňom že nejako to lepšie funguje mne, nemám síce 2 displeje ani klímu, ani dotykové plôšky na volante, ale zato ani problémy a dobrý pocit s auta..... autorovi témy odporúčam nech si naštuduje čo najviac o danom modely, zistí si najhoršiu možnú variantu - kúpim draho a aj tak bude treba dať do toho veľa €, urobiť si rozpočet či mám nato.... aby sa nestalo, že o pár mesiacov bude núdza, nečaká nás ľahké obdobie, treba sa pripraviť a nevyhadzovať €€ tam kde neni nutné, na druhej strane aj nejakú radosť zo života treba.... ja som mal pred 2 rokmi celkom raritné auto, asi to povie niečo len tuná pánom znalcom - Opel Commodore C, 2.5 radový 6 valec, 40 rokov, po naštartovaní bežal tak zamotovo, ako som nepočul hádam žiaden motor nikdy.... od vtedy som si povedal že aspoň trochu radosti v živote treba, vyskúšal som odvtedy spolu s kamarátom S3 BAM (najdrahšia zo všetkých čo som mal na servis) , Del Sol 1.6, MX-5 MB 1.8, každé malo niečo do seba, mne ostali spomienky, na žiadnom som nezarobil, ale vďaka tomu že servis si robíme sami, tak sme si pokryli aspoň náklady na výlet.... nevypil som v živote 1 pivo či pálenku, nevyfajčil som cigaretu, neobháňam každú sukňu, neťahám a nepichám si bordel do tela, tak hádam aspoň nejakú neresť môže človek v živote mať.... do budúcna sa chystám na radový 5 alebo 6 valec atmosféru, komôrkový diesel - mhlavaty uhádne určite hneď, no nie sú nato financie, nakoľko sa rieši bývanie a iné priority.... ale chcem to mať nachystané tak že do vykúrenej garáže ktorú budem vlastniť ho zaparkujem....
xentry
Príspevky: 1958
Dátum registrácie: 29.06.2018 17:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa xentry »

Turbo neboj sa vyfuky su funkcne obidve strany :)

Pre debilov a nie pre motoristov, prevodovka bude radit ako ja chcem, ok. Nebude radit ako ty chces lebo bude radit po maximalne povolene otacky a takisto tu mame haldu supermotoristov , ktory pomocou prevodovky auta neskutocne podtacaju a je to ich priama osobna volba, nie je to vysada napr. DSG ale slobodna volba cloveka, ktory to robi este horsie ako ten hlupy automat.

Ja mam automat, stary diesel, 18 rocny. Podtacat mi to nedovoli ani omylom a namontoval som si tam taku srandu ako padla radenia na volante a ver tomu, ze prevodovka bude radit presne ako ja chcem, ked tam necham jedna a budem ju tocit do 4500 tak to tak bude tocit, ked chcem podradit podradim kedy ja chcem a takisto zaradim hore, s tym ze jedina vyhoda je ze to nedovoli podtacat co tebe manual dovoli, ked zastanem na krizovat a v sekunde prestupim do rozbiteho dajme tomu tranzitu s manualnou prevodovkou tak pojdem dalej a ked o 2 kilometre prestupim znova do 7mnicky bmw s automatom pojdem dalej proste nie je problem ked budem preskakovat medzi manualmi a medzi automatmi a medzi prednym a medzi zadnym nahonom alebo 4x4. Automaty mam uz dlhsie tak nerad by som pocuval, ze som nejaky druh de-ila preto, ze pouzivam automat oproti niekomu co zazracne dokaze zaradit rychlost, gratulujem velky vykon rozumu a chlapstva za volantom.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

ale ved moj vylev nebol smerovany voci tebe - ja dobre viem ze ty mas "trosku" viac technickeho kumštu a skusenosti nez mam ja, to sa netreba bat. Ja som čmáral proti tej nasej sprostej dobe konzumnej... a ludom ktori su v nej.



>> takisto tu mame haldu supermotoristov , ktory pomocou prevodovky auta neskutocne podtacaju

95% naroda, v pohode. S tymi tiez nic neurobim. Kazdy predsa nepriestrelne vie, ze cim mensie otacky tym mensia spotreba. To v zivote ludom z hlavy nevyberes ani keby si im stokrat ukazal a nechal vyskusat, presadnu do svojho tragaca a zase pekne po starom :

rozbeh na prvom prevode [lebo na druhom to nedaju]
po troch metroch pri rychlosti 2.35km/h leti druhy prevod, otacky 865rpm zavrávorajú pod volnobeh, nevadi, dýcel sa z toho vytiahne
po desiatich metroch pri rychlosti 9.956km/h pada treti prevod, otacky zase otestuju zurivych 815
na rychosti 28,6km/h uz potrapime stvorku, ved coze je to 798 rpm, predsa mam stroj od XXXX takze to je skonstruovane nepriestrelne

kolkokrat som videl 90stupnovu zakrutu u nas pri budove jazdit vselijakych degešov [bez akehokolvek technickeho citu alebo chochmesu] tlacit na tretom prevode rychlostou "krokom"... masina klepala stonala, nic ani zivy Mannitou jej nepomoze


blbečkovi je uplne jedno ci ma manual alebo DSG, obidve budu furt jazdit na 963rpm a semtam hore kopcom supersportLeMans 1286...
milujem elektricke auta, vsetky doradu. https://www.youtube.com/watch?v=JWX0A6nx2cM

Návrat na "Audi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 26 neregistrovaných